Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
hei hei. Aici SUA. Caut să obțin mostre de dextro-metamfetamină. Am fost în căutarea unui produs cu adevărat curat pentru o vreme acum și Yours arată ca și cum ar putea fi ceea ce am fost nevoie. produsul în zona mea a takin un declin serios în ultima vreme și dacă o revizuire pe acest fir și fiind un membru este ceea ce este necesar atunci conta pe mine. Aștept cu nerăbdare să fac afaceri cu voi și sper să aud de la voi în curând
 

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 4, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sunt interesat de un eșantion de amfvitamine, vă rog
 

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua, există posibilitatea de a încerca o mostră de meth?
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
există încă mostre gratuite disponibile, aveți prețuri foarte bune în comparație cu majoritatea oamenilor și produsele arată foarte bine, sunt curios cu privire la calitatea lor Sunt interesat de amfetamină sau D-Meth acum depinde de ceea ce aveți disponibil.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
@Fangs și @Ricardo10

Nu mai avem eșantioane de D-Meth rămase în UE.

Avem probe de D-meth disponibile în SUA și probe de amfetamină rămase în UE
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
Pot lua una de amphetamina? Sunt din UE
 

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. si no es posible ,como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Mulțumesc.
Un saludo


Bună ziua este încă posibil să primesc o mostră de amfetamină, sau sulfat de amfetamină, sunt din Europa. Dacă nu este posibil, cum pot comanda sulfat, pentru că nu este în opțiunile de cumpărare. Vă mulțumesc.
Cu cele mai bune considerații
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, Vector. Pot să încerc un eșantion din pulberea dvs. de sulfat de amfetamină? Eu locuiesc în SUA.

Mulțumesc!
 

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Oops, nu contează. Nu ține cont de ultima postare. Ți-am trimis un DM, Vector.
 

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jan 8, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, îmi puteți da o mostră? :) best d-meth? :)
Dacă mai există, aș fi foarte fericit (Republica Cehă)

Mulțumesc, o zi bună :)
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Yo, client american. Mi-ar plăcea să vă încerc Meth. Mulțumesc
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Toate eșantioanele noastre europene de amfetamină și D-metamfetamină au fost finalizate!

ÎN PREZENT AU RĂMAS DOAR 3 EȘANTIOANE DE D-METH SUA-SUA.

DACĂ SUNTEȚI INTERESAȚI, COMENTARIUZAȚI MAI JOS ÎN CEL MAI URMĂTOR TIMP ÎNAINTE DE A SE Epuiza
 

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună! Foarte interesat de eșantionul D meth (EU Ger)! Mulțumesc :)
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Sunt încântat să aflu interesul dvs. pentru produsul nostru! În prezent nu mai avem mostre gratuite, dar am fi mai mult decât bucuroși să vă vindem câteva :)

V-am trimis un mesaj.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Bună! orice mostre gratuite de meth și amfetamine disponibile pentru livrarea în Marea Britanie?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
IM în SUA și probabil văd acest lucru prea târziu, dar dacă nu, mi-ar plăcea un eșantion de dextro.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Vechi timer aici mi-ar plăcea să revizuiască Meth dvs. piața este inundată cu 50/50 rahat las întotdeauna o revizuire completă orice întrebări vă rugăm să DM mine
 
Top