Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Id like a sample and will most definitely be doing a review as well as a detailed description of the taste, onset, duration and the coming down. Sper să fiu ales și, de asemenea, afaceri viitoare cu voi mulțumesc
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Nu ezitați să îmi trimiteți un mesaj DM atunci când sunteți gata, astfel încât să putem discuta despre oferirea unei mostre ;)
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Minunat, vă mulțumesc!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Bună, mi-ar plăcea să încerc dextro meth crystal. Pot să primesc puțin, vă rog? Scrierea recenziilor este o chestiune de rutină :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Sunt din Franța....love pentru a încerca eșantionul dvs. de sulfat amph... voi face o recenzie de îndată ce am 've primit ans test...
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sunt din SUA și mi-ar plăcea să vă încerc pasta de amfetamină sau cristalele de metamfetamină! De preferință sulfatul de anfetamină, deoarece nu este ușor de găsit aici, în SUA.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua. Mult timp în căutarea de metamfetamină ar fi cool dacă aș putea obține un eșantion. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua, aș putea avea câteva mostre, vă rog, sunt foarte interesat de produsele dvs. .... Aș dori să comand unele foarte curând .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci...
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua, sunt foarte interesat să obțin un eșantion DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS din UE. Locuiesc în Austria și folosesc droguri din 2015, așa că am experimentat o mulțime de medicamente și aș fi foarte fericit dacă aș putea obține unul. Sper să primesc vești bune. Vă doresc o zi bună FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Bună ziua,

Tocmai am citit informațiile dvs. și sunt foarte interesat de produsele dvs., în special de s-cetamină și dextro-metamfetamină Este posibil să obțineți un eșantion din produsele dvs.? As fi foarte fericit daca as primi un raspuns pozitiv. :)

Al tău Matthäus

PS: De asemenea, scriu un comentariu detaliat după ce l-am încercat, dacă acest lucru este posibil :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pot, vă rog, să primesc un eșantion dacă promoția este încă activă, sper că nu am întârziat la această petrecere. Vă rog să mă anunțați cât mai curând posibil. vă mulțumesc
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mi-ar plăcea să încerc un eșantion din băieții tăi dextro methanohetamine? Aș fi fericit să las o recenzie a produsului dvs.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
A mai rămas vreun eșantion pentru SUA?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Da! În prezent, avem mostre de D-Meth disponibile în SUA. Nu ezitați să ne trimiteți un mesaj pentru a solicita una :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Bună ziua,
posibil pentru a obține un eșantion la SEA -(amph)?

Mulțumesc
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Prin SEA vă referiți la Serbia?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Pot primi o mostră gratuită, dacă este posibil?
 
Top