Fabricarea și expedierea celor mai fine medicamente cu DIRECȚIE și MAGNITUDINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
EȘANTIOANE GRATUITE - VĂ ROG SĂ CITIȚI URMĂTOARELE

La Vector Laboratories, înțelegem că încrederea este ceva ce trebuie câștigat prin faptul că nu ne încălcăm niciodată cuvântul cu privire la calitatea produsului nostru. Prin urmare, ne vom arăta aprecierea pentru această comunitate fantastică prin începerea lansării companiei noastre cu un cadou de câteva mostre gratuite din produsele noastre. Suntem dispuși să oferim noilor noștri clienți un gust al serviciului nostru impecabil pentru clienți și al satisfacției excelente a clienților noștri prin începerea unui giveaway din următoarele:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 clienți selectați vor primi fiecare o mostră de 5G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 clienți selectați vor primi o mostră de 1G)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cum mă pot înscrie în tombolă?

(Trebuie să citiți următoarele pentru a vă putea înscrie)


Există doar două cerințe simple pe care trebuie să le îndepliniți pentru a vă bucura de o mostră gratuită. Trebuie să fiți membru al acestui forum. Dacă bannerul profilului dvs. spune "membru nou", atunci nu sunteți eligibil pentru a primi o mostră, deoarece administratorul nu va trece recenzia dvs. asupra produsului nostru ca fiind valabilă. Acest lucru se datorează faptului că politica forumului privind eșantioanele gratuite prevede că eșantioanele pot fi oferite numai "membrilor" forumului.

Următoarea cerință pentru cadou este garanția că veți lăsa un comentariu cu privire la listarea produsului nostru în secțiunea de piață și pe firul pe care îl citiți acum. De asemenea, îi rog pe clienți să nu lase recenzii nicăieri altundeva pe forum în afară de piață și de fir (se pot face excepții dacă ne recomandați unui alt utilizator al forumului). Oricât de mult m-aș bucura de aprecierea dumneavoastră, nu doresc ca administrația acestui forum să fie deranjată ca urmare a spam-ului. Dacă nu este lăsată o recenzie după ce v-am dat o mostră, este posibil ca echipa noastră și alți furnizori să nu aleagă să vă dea mostre sau să facă afaceri cu dumneavoastră

Dacă îndepliniți aceste două cerințe, felicitări! Puteți primi o mostră! Pur și simplu comentează mai jos pe acest fir precizând ce produs ai dori să primești o mostră (ai dreptul la o singură mostră dintr-un singur produs) și noi înșine te vom DM. Nu este nevoie să ne trimiteți un mesaj după comentariul dvs. deoarece vă vom trimite noi mesajul pentru eșantionul dvs.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, cum merge, eu sunt din SUA și sunt interesat de cristalele dvs. d_ meth pentru o evaluare detaliată și temeinică și reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Găsiți Ketamină pentru vânzare în vrac, găzduită numai de producătorii din SUA
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Doresc să mă înscriu pentru o mostră gratuită
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Căutați un eșantion
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Există vreo șansă pentru un eșantion gratuit de dextro meth crystal? Sunt din Republica Cehă și folosesc metamfetamină de aproape zece ani, dar niciodată în această formă de cristal. Sunt foarte curios cu privire la efectul asupra mea. Promit să scriu o recenzie completă :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei, dragă Vector Laboratories,
Sunt din Austria și aș dori foarte mult să primesc un eșantion de D-Meth.
Al tău FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Îmi puteți da, vă rog, niște dextro-Meth? Sunt în S.U.A. și mor pentru d-Meth bun!!! Vă voi da o recenzie onestă și voi posta poze (fără EXIF). Sunt entuziasmat. Sper să primesc un p.m. de la tine. Obișnuiam să o fac eu în anii 2000. Au trecut cel puțin 10 ani de când nu am mai avut dextroză legală. Vă rog să mă alegeți!!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Deals
2
Bună ziua VectorLabs! Coleg vânzător care arată ceva sprijin! Posibil pentru mine să cumpăr 3.5g de D-meth și expediere în Asia?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Bună ziua,

Îmi cer scuze, dar livrăm numai în Europa și Statele Unite.

Vă mulțumim pentru interesul acordat produsului nostru!

Laboratoarele Vector
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Sunt eligibil pentru eșantion
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, sunt foarte interesat și aș dori 5 bucăți. Simțiți-vă liber să încercați. Livrarea ar trebui să se facă la Frankfurt pe Main. Cât ar dura termenul de livrare?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Bună ziua, am nevoie de un eșantion pentru DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Îmi cer scuze pentru răspunsul meu întârziat.

Din păcate, am rămas fără mostre de D-Meth pentru clienții din UE.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Dacă unii care se gândesc este vânzător legit
Vă pot confirma pentru 💯 da
Lucruri de bună calitate
întotdeauna freandly

Nu vă mai gândiți doar comandați

Mulțumesc amice 🍀



Sper că în viitor mai multe corporații 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Categoric un vânzător Legit, sunteți de calitate, preț bun de transport maritim rapid și suport bun.
Păstrați-l Guy's.
Voi comanda în curând de la tine. Vreau doar să încerc o mostră gratuită de D-Meth dacă
acest lucru este posibil?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
De obicei, nu cer nimănui mostre gratuite, dar caut un nou furnizor pentru oamenii mei cărora le place acest tip de produs, așa că, dacă este posibil, aș dori un eșantion de cristal dextro pentru SUA. Mulțumesc.
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hei, aș dori o mostră și este foarte nasol să văd că ai doar 2 recenzii pentru bunătatea ta. Dacă vă uitați la profilul meu, am făcut multe afaceri cu diferiți furnizori și am lăsat întotdeauna o recenzie. Am mai multe adrese de expediere care sunt sigure pentru primirea corespondenței. Dispus să revizuiască ambele dacă este necesar, evident, dacă doar unul aș prefera să primesc dextro, dar va revizui ambele.
 
Top