Compararea metodelor de sinteză a metamfetaminei și amfetaminei

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
de ce spune Al/Hg doar max 100 grame ? puteți face această reacție până la 200L o dată..... și randamentul este de doar 80 la sută cu raporturi corecte, mai ales dacă utilizați nitro ca solvent și sursă de metilamină desigur, se va amesteca mult mai bine, deoarece NU fierbe de metilamină din reacția dvs. așa cum se GENEREAZĂ
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Se amestecă mai bine pentru că face un aezotropă cu uleiul și metanolul
 
View previous replies…

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Bună ziua pentru Leckart meth reacție p2p cu N-form se spune 30-38% yeild este un yeilds mai mare posibil și ce procent?
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
puteți face un videoclip al procesului NaBH4 nu un fundal bun chimie, dar într-adevăr doresc să învețe această metodă
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Am câteva întrebări secundare. Ce metode fac unelte mai bune. Nu cred că molecula finală este aceeași. Aceste p2p. I dont. Știu cu ce se ocupă. Dar pur și simplu nu este. Hollow. Pseudo. N-aș fi petrecut o zi dormind și. Mâncare. Chiar și mesteacănul era diferit față de hypo, diferit față de ortho. But there was a. Standard of sorts. Acest lucru destul de js bun pentru lafing. Și jerking off. Orice gânduri
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dacă cumpărați "echipament" ce se găsește pe piață (și bănuiesc că o faceți) gândiți-vă că nu mai mult de
20% din "uneltele" dvs. sunt uneltele reale
Depinde de modul în care dealerul de obicei veți găsi probabil cofeină, creatină.
Un alt factor este ce acid a fost folosit pentru a crea sarea de amfetamină. Cel mai bine dacă este sulfiuric 6 atunci biodisponibilitatea este cea mai mare dacă a fost folosit ortofosforic este mai puțin aviable pentru celulele tale. Dacă s-ar fi folosit acid citric, ați fi putut folosi o lingură de masă pentru a simți vreo lovitură.
Așa văd eu lucrurile
toate metodele care au condus la crearea moleculei Afreebase, modul în care a fost tratată și ceea ce a fost folosit pentru a dilua GEAR-ul, depinde de modul în care funcționează asupra ta.
Pentru mine sulfatul de amf clar funcționează la fel fără influența metodei
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dacă cumpărați "echipament" ce se găsește pe piață (și bănuiesc că o faceți) gândiți-vă că nu mai mult de
20% din "uneltele" dvs. sunt uneltele reale
Depinde de modul în care dealerul de obicei veți găsi probabil cofeină, creatină.
Un alt factor este ce acid a fost folosit pentru a crea sarea de amfetamină. Cel mai bine dacă este sulfiuric 6 atunci biodisponibilitatea este cea mai mare dacă a fost folosit ortofosforic este mai puțin aviable pentru celulele tale. Dacă s-ar fi folosit acid citric, ați fi putut folosi o lingură de masă pentru a simți vreo lovitură.
Așa văd eu lucrurile
toate metodele care au condus la crearea moleculei Afreebase, modul în care a fost tratată și ceea ce a fost folosit pentru a dilua GEAR-ul, depinde de modul în care funcționează asupra ta.
Pentru mine sulfatul de amf clar funcționează la fel fără influența metodei
 
Top