Syntéza alfa-PVP (stupnica 1-10 kg). Kompletný videonávod.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý večer, prepáčte, môžem vás požiadať o pomoc? Urobil som syntézu Alfa pvp podľa tohto receptu https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone urobil som všetko podľa popisu, až na destiláciu etylacetátu, okyslenie som priviedol na 5, dal do mrazničky a soli nevypadli, ako môžem situáciu napraviť? ďalej som roztok odparil na 1/2 pri teplote 74-77 a dal opäť do mrazničky a všetko bez výsledku, možno sa s tým niekto stretol? prosím o pomoc!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ak je v ňom kyselina, musíte ju odparovať pri nízkej teplote alebo vo vákuu. Môžete získať zvyšky ako čiernu živicu. Na jej kryštalizáciu musíte použiť chemicky čistý suchý acetón. Ak je to acetón z domácnosti, môžu nastať problémy. Okrem acetónu existuje aj metóda čistenia, ak môžete získať živicu a rozpustiť ju vo vode. Extrahujte vodu s rozpúšťadlom od nečistôt a po ochladení vykryštalizujte produkt z vodného roztoku.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Podarilo sa vám to tak, ako vo videu?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, ďakujem za pomoc, všetko mi vyšlo, celý problém, ako som pochopil, bol v etylacetáte po jeho úplnom znehodnotení a zriedení suchým acetónom, bol som prekyslený a potom vypadli soli.
 
Top