Chýba ešte niekomu rok 2000

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Možno je hlúpe to zverejniť, ale pochybujem, že by som mohol byť ľahko identifikovaný + odstránil som údaje exif, ale tu je príklad, že zemiakové kamery sú roztomilejšie ako vysoké rozlíšenie ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Veľká obrazovka s vysokým rozlíšením z neho vyťaží maximum. Nevidím tvoju roztomilú tvár, vidím škvrnu
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Spomínam si a niekedy si želám, aby sa tie časy vrátili. boli to roky, keď som sa snažila zvládnuť svoje závislosti. nie vždy to bolo dobré obdobie. bola tam krivka učenia. myslím, že som mala pager.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
im rlly glad ur (hopefully) in a better place now :c aktívna závislosť je najhoršia

nemyslím si, že som niekedy vlastnil pager, aspoň si na to nepamätám
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Existujú dobré a zlé závislosti. Dobrá závislosť začína ako prvá a väčšina, zlá však naberá na mohutnosti (ťažké drogy ako MDPV)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Áno, určite staré dobré časy. Kedysi som si skutočne zabudol telefón doma a bolo mi to jedno
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
telefón si beriem všade, kam idem, ale rovnako dobre ho môžem nechať doma, pretože ho nerád používam, ak nie som úplne voľný. ľudia sa na mňa hnevajú, pretože ich nechávam na doručenke 5+ hodín, ale ako... to nie je osobná vec. nie že by som ich nemal rád, len mám život mimo telefónu a ig, čo je pre väčšinu ľudí ťažké pochopiť. áno, dnes sú ľudia dostupnejší ako kedykoľvek predtým, ale ľahká dostupnosť nemusí nevyhnutne znamenať, že nie sú zaneprázdnení. nie je to ani tak, že by mi ľudia písali o niečom dôležitom. ak je to vážna situácia, môžete sa so mnou porozprávať osobne... nebudem zastavovať to, čo robím, aby som odpovedal na to "vtipné" video, ktoré ste mi poslali. choďte do prdele.

neznášam túto kultúru typu "aha, musíš sa neustále rozprávať s partnerom/priateľmi". je to veľmi nová vec a nikomu to nepomáha. vzťahy fungovali dobre, ak nie lepšie, pred modernými smartfónmi a sociálnymi médiami. toľko vzťahov je nefunkčných, pretože ľudia očakávajú, že ich partneri všetko zahodia, aby im napísali. mňa pri takejto sračke neprichytíte a ani neočakávam, že to niekto urobí pre mňa. partner by mal byť prioritou, ale nikdy nie prvou prioritou. ak to niekto nie je schopný rešpektovať, potom si vôbec nezaslúži byť v tvojom živote.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"partner by mal byť prioritou, ale nikdy nie ur prvou prioritou."
Celá láska Partner je mojou prioritou hrať chem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Úprimne povedané, rovnako odpovedám na správy. Vždy som si myslel, že ak mi píšete, nehľadáte odo mňa informácie, ktoré potrebujete okamžite. Priznávam, že som super zlý v odpovedaní ľuďom, zabúdam si vypnúť telefón z tichého režimu a takmer nikdy nepočúvam hlasové správy. Zvyčajne ľuďom len zavolám späť. Asi tiež neviem, prečo si všade beriem telefón?

Pred pár rokmi som bol s dievčaťom, ktoré chcelo, aby som mal v telefóne ten life360. Odôvodnila to tým, že cestujem. Neznášal som to. Neustále som ho odinštalovával. Potom som našiel aplikáciu, ktorá mi falšovala GPS polohu. Potom som si vždy zadával svoju polohu v inej krajine. Nie je divu, že ten vzťah nevydržal.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
áno, môj telefón je vždy zapnutý na nerušiť a nie som aktívny na žiadnych sociálnych sieťach. pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako ma zastihnúť, je telegram a som na ňom len niekoľkokrát denne, ak nie som zaneprázdnený... ^^;

tiež fuj, mrzí ma, že si to musela riešiť. bola som vo vzťahu s veľmi prehnane ochranárskymi chlapmi a naučila som sa, že klamstvo neprinesie nič iné, len to, že obe strany budú nešťastné. musíš si len nájsť niekoho, koho priority sa zhodujú s tvojimi. tbh mám problémy s dôverou, ale keby som bola taká paranoidná, jednoducho by som nebola vo vzťahu. Prečo sa takto stresovať? ak niekto chce podvádzať, urobí to bez ohľadu na to, aké "preventívne opatrenia" zavediete. videl som to v mnohých vzťahoch. nechajte ich, nech si to povedia sami, namiesto toho, aby ste sa ich snažili zastaviť:

Pamätajte si, že nikto vám nemôže ukradnúť partnera, len váš problém!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Veľmi pravdivé! Ak sa zbláznite do kontroly svojho partnera alebo prezerania jeho telefónu, je čas to ukončiť. Pravdepodobne sa to nezlepší a za ten stres to nestojí!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Oh lawd cítim sa už starý.. idem tvrdiť, že N64, GameBoy a seethrough phone "nie sú" 2000-te, ale 90-te roky, okrem toho!
Súhlasím, že väčšina vecí opustila všetku dušu, a ja sám to pripisujem najmä masovému odchodu káblových strihačov. Nikto už nič nedostane tak ako predtým, nikto nepríde do práce a nepovie: "Videl si novú epizódu seriálu X?" Povedia: "Brácho, musíš si pozrieť seriál X, prosím ťa, pozri si ho, PROSÍM." Povieš ok a potom už nikdy, alebo ľudia jednoducho nepovedia vôbec nič, lebo sa nechcú pýtať. Stane sa, že sa už nikto nechce rozprávať, každý má svoj "klik" a tým to končí. Smutné. Dúfam, že tridsiatnici nie sú takí zlí..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Čo by ste povedali, že sú staršie?

a áno, mám pocit, že nikto už nechce skúšať nové veci, je to také smutné... btw je tvoje užívateľské meno odkaz na Kurta vonneguta? je to môj obľúbený autor:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Medzi generáciou mileniálov a generáciou X je jedna generácia:
"Mikrogenerácia medzi mileniálmi a generáciou X sa často označuje ako "Xennials" alebo "Oregon Trail Generation." Xennials sa považujú za "zlomovú" generáciu, ktorá sa narodila približne medzi koncom 70. a začiatkom 80. rokov 20. storočia. Vykazujú charakteristiky generácie X aj mileniálov, čím preklenujú priepasť medzi týmito dvoma väčšími generačnými kohortami."
Ukázalo sa, že je to pre mňa zvláštne miesto, na ktorom som uviazol, zdá sa, že nemôžem nájsť nikoho v reálnom svete, kto by mal podobný pôvod
čo sa týka názvu: pšššš... ale áno lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
títo ľudia sa zdajú byť pohodoví, nikdy som žiadneho nestretol, ale počul som o nich. stretol som sa s generáciou x a mileniálmi, ale ešte ani s jedným z nich. osobne som generácia z ^^;

Kiež by som mohol povedať, že patrím do tej istej skupiny. máš skvelý vkus na knihy! moja najobľúbenejšia kniha od neho je Slapstick (je to aj moja najobľúbenejšia kniha všeobecne, vyrovnaná s No longer human od Osamu Dazaia)
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Áno, veľmi veľa.... Tento čas je na nič
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nie, naozaj mi nechýbajú zastarané veci a časy v každodennom živote, pozerám sa dopredu na väčšie veci, ktoré prídu. Ako napríklad to, že umelá inteligencia dostane dušu a napraví nás. Technologická história sa v našich pamäťových bankách vytratí spolu s našimi životmi. nostalgia obmedzení. Nie je moja duša, aby uviazla v (primitívnej) minulosti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Takže mi nechýba vytáčané pripojenie ani diskety, ale nevyvoláva rozprávanie o tom trochu nostalgie?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Som zatrpknutá duša so zlou minulosťou a záleží mi na tom, aby to bolo dobré pre mňa a možno aj pre ostatných. Nostalgia ma dostáva viac do mrhania a znepokojuje ma primitivizmus. Ide mi o výsledky. Rešpektujem zastarané záujmy iných. Moje, aby som si pamätal bielu západnú špičkovú civilizáciu, ktorá ženským (ľavičiarskym) citom nechala nešťastných antiľudí usadiť sa, aby nás rozkradli a zničili. S tými je výsledok vždy rovnaký. Singapur vie, že sa nedá ospravedlniť ich samotná prítomnosť. Čítam IQ-gramy a demografiu, všetko je to logický vstupný výstup. Stránim sa nešťastníkov (nie však ukrajinských rád).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Dobre, je to spravodlivé. Viem sa vcítiť do vášho názoru
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Neviem povedať, či mi chýba, kým som bol a ako som sa cítil, a/alebo či mi chýbajú prezývky a nástup na palubu nových technológií.
Možno tak trochu oboje. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
nechýba mi, kým som bol, pretože som bol veľmi mladý, lol, ale určite mi chýba, ako som videl svet, a veľkou časťou toho bola technológia
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Súhlasím, chýba mi aj to, ako som videl svet
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Možná (zdravá) technológia bola horšia "pred rokom".
Zlepšuje sa - nie zhoršuje. Zasekli ste sa v zlej minulosti.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nechápte svoj dôvod pre toto hlavné tvrdenie.
Dnešná technika je oveľa hravejšia a zábavnejšia ako predtým.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
pozrite sa na príklady v pôvodnom príspevku + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and i miss shit like that...
 
Top