Syntéza MDMA prostredníctvom NaBH4 z MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Dobrý deň, ďakujeme za vašu prácu! Máte nejaké rady týkajúce sa rozpúšťania voľnej bázy MDMA v DCM? Naša vytvorila v dcm jablkovú omáčku (testuje sa fialovo čierna v marque reagente). Mali sme v zmesi exsikant (mag sulfát) a použili sme metódu @btcboss2022 invitro metylamín HCL, ale naša organická vrstva nie je homogénna, takže nás zaujíma, či existujú nejaké triky vďaka!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Píla ste mali emulziu......hľadáte niekoľko tipov:
Ahoj, potrebujem pomoc! : )

  • Benzochinón Wacker Oxidácia safrolu v metanole za vzniku MDP2P
  • Z Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • Podľa Methyl Man
Zaseknutý na 5% NaOH Wash #2. Premývanie č. 1 prebehlo podľa očakávania, výsledkom bola veľmi čierna vrchná "vodná?" vrstva, ktorá bola zlikvidovaná. Pri premývaní spodnej vrstvy, ktorá pravdepodobne obsahuje DCM a ketón, s 2. 5% NaOH sa objavilo obrovské množstvo, myslím, hydrochinónu. Spodnú vrstvu som vypustila na tretie premytie, vrchnú vrstvu z druhého premytia 5% NaOH som si pre istotu ponechala a všetok hydrochinón som ľahko vymyla zo separačného lievika. Po pridaní 3. 5% NaOH premývania mám bahnitú zelenú emulziu s nulovou separáciou.

Otázky: Prečo sa hydrochinón neobjavil v 1. premývaní?

Sú moje pokyny 100 % presné, že vrchná vrstva z 1. 5% NaOH premývania bola "vodná", a preto NEobsahovala ketón a mohla sa vyhodiť? Alebo som len vyhodila všetku svoju ťažkú prácu a peniaze?

Prečo sa zdá, že emulzia sa s každým umytím NaOH zhoršuje namiesto toho, aby sa zlepšovala?

Aký je najlepší spôsob rozbitia tejto emulzie?

Ďakujem. Je to frustrujúce. Až doteraz išlo všetko dobre.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Môže zmeniť metylamín hci na roztok?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mám k dispozícii DCM/bezvodý etanol 60%/40%. Môže sa použiť?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ručné pridávanie NaBH4 v priebehu niekoľkých hodín je trochu ťažkopádne, pokúsil som sa rozpustiť NaBH4 v metanole a potom si to nechať nakvapkať do RM pomocou prídavného lievika. Problémom je, že metanol reaguje s NaBH4 pomerne rýchlo a rozkladá sa. Existuje iné vhodné rozpúšťadlo pre NaBH4 alebo či môžem do metanolu pridať niečo, čo zabráni rozkladu a zároveň neovplyvní redukciu?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený pán, veľmi pekne vám ďakujem za zdieľanie uvedených metód. Ja som si tiež kúpila CAS: 28578-16-7, ale môj dodávateľ má len práškový a olejový typ a nie je tam vosková forma. Myslím, že si myslím, že sa opýtať, môže byť prevádzkovaný vo vyššie uvedenej metóde?
Očakával som, že prejdem na CAS 4676-39-5 a potom na MDMA. Veci, ktoré by sa mali kúpiť, sú už pripravené, ale môj NABH 4 má v baliacom vrecku napučiavací jav. Je to normálne?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Nerozumiem tomu , ako sa váži plyn v gramoch alebo sa dodáva vo forme prášku

-Plynný metilamín (MeNH2) 300 g sa rozpustí v 3000 g vychladeného metanolu (MeOH; -17-20 °C) v 20 l reaktore vybavenom teplomerom a horným miešadlom.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Dobrý deň, pane, veľmi pekne vám ďakujem za zdieľanie, vyskúšal som niekoľko malých testovacích kusov. Keďže som sa tentoraz ponáhľal, nereagoval som dva dni, ale 4 hodiny. Na testovanie som použil 50 g oleja MDP2P a nakoniec som získal len 25 g bázy MDMA a z týchto 25 g bázy MDMA som nakoniec získal len 4 g bieleho prášku.
Narazil som na niekoľko otázok a chcem požiadať o radu:
1. Čo sa týka roztoku metylamín metanolu, tentoraz som použil nesprávny roztok, pretože som kúpil 33% čistý roztok. Môžem použiť 33% roztok v pomere 1:1 namiesto 10% roztoku?
2. Keďže som použil 33 % čistý metylamín metanol, po ukončení reakcie NaBH4, keď som použil kyselinu chlorovodíkovú, hodnota pH sa nedala upraviť na 10,5 ~ 11. Použil som veľa kyseliny chlorovodíkovej, aby som upravil hodnotu pH na mieste. Bolo to normálne. Stačí mi v tomto prípade použiť 8 l vody a 8 cm3 33 % HCL na 1 kgMDP2P, aby som upravil pH na 10,5, ako je opísané vo vašom postupe?
3. Okrem toho, môžem pri vykonávaní tohto kroku v budúcnosti vynechať H2O a kyselinu chlorovodíkovú a na úpravu použiť plynnú kyselinu chlorovodíkovú?
4. Ak sa v budúcnosti váha rozšíri, môžem odstrániť záverečné činnosti pridané DCM? Čoho sa to bude týkať? Aké sú vaše názory na jednoduché kroky, ktoré možno vykonať na rozšírenie stupnice?
5. A nakoniec, aké rozpúšťadlo možno použiť na rozpustenie bieleho prášku MDMA*HCL vyzrážaného z plynnej kyseliny chlorovodíkovej a vykonať rekryštalizáciu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, čo máte na mysli 1:1? Musíte vziať rovnaké množstvo metylamínovej bázy bez metylamínu. Viete to vypočítať? 1 kg 10 % metylamínu sln obsahuje 100 g metylamínu, 1 kg 30 % metylamínu sln obsahuje 300 g voľnej metylamínovej bázy. Koľko 30% metylamínu sln potrebujete, aby ste mali 100g metylamínu sln? Školská matematika.
Áno, myslím, že je to jasné.

Nie, musíte použiť presný objem vody.

Stratíte výťažok.

Už je to napísané v tejto téme. Okrem toho sa pozri na komentár nižšie.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Vážený pán, ďakujem za odpoveď. Viem, že špecifická hmotnosť 30 % roztoku metylamín metanolu potrebná na každý kg MDP2P je 1100 g, ale ten, ktorý som kúpil od dodávateľa, bol 33 %, takže som ho prepočítal na 1:1. Dúfam, že v tom nie je chyba. ,vďačný.
Moja posledná otázka znie, či môžem prášok MDMA*HCL na fotografii znovu rozpustiť v zahriatom etanole a nasýtiť ho tak, aby sa mohol agregovať do veľkých kryštálov? Podobne ako pri pervitíne?
Vaša odpoveď je pre mňa veľmi užitočná, ešte raz ďakujem.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Je možné nahradiť acetón pri kryštalizácii niečím iným? Ak áno, ktoré by boli dobré alternatívy?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Môžem použiť vodný roztok metylamínu 40 % namiesto plynného metylamínu (MeNH2) 300 g ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, musíte použiť roztok metylamínu s metanolom, pri tejto reakcii sa nemôže pridať voda. V opačnom prípade produkt nezískate.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
áno, môžete si kúpiť hotové riešenie.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ahoj, môžeš mi s niečím pomôcť.

Existuje odkaz na to, ako vyčistiť čiernobielu mdma. Ako ju rekryštalizovať a premeniť viac na biele kryštály? Myslím, že voľná báza nebola pred kryštalizáciou správne vyčistená.

Mdma je vyrobená z
metylamínového plynu
metanolu
Pmk
borohydridu sodného
Acetón a hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nachádza sa tu príspevok o purifikácii MDMA. Pozrite si sekciu Amfetamín.

P.S. Je naozaj užitočné poobzerať sa alebo použiť vyhľadávanie namiesto toho, aby ste sa pýtali a čakali na odpoveď.
 
Top