Porovnanie metód syntézy metamfetamínu a amfetamínu

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
prečo sa v Al/Hg uvádza len max. 100 g ? túto reakciu môžete robiť až do 200 l za čas..... a výťažok je len 80 % pri správnych pomeroch, najmä ak použijete nitro ako rozpúšťadlo a zdroj metylamínu samozrejme sa to bude miešať oveľa lepšie, pretože sa z vašej reakcie nevyvarí metylamín, pretože sa VYVARÍ
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Lepšie sa mieša, pretože vytvára aezotrop s olejom a metanolom
 
View previous replies…

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dobrý deň, v prípade Leckartovej reakcie meth p2p s N-formou sa uvádza 30-38 % yeild je možné dosiahnuť vyšší yeild a aké percento?
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
môžete urobiť video o procese NaBH4 nemám dobré chemické vzdelanie, ale naozaj sa chcem naučiť túto metódu
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mám niekoľko vedľajších otázok. Aké metódy robia lepšie zariadenia. Neverím, že konečná molekula je rovnaká. Tieto p2p. I dont. Viem s nimi robiť. Ale jednoducho to nie je ono. Dutý. Pseudo. Nikdy by som nestrávil deň spaním a. jedla. Dokonca aj breza bola iná, ako ths hypo iná, ako ortho. Ale bol tam. akýsi štandard. To celkom js dobré na flákanie. A honenie. Akékoľvek myšlienky
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ak u kúpite "výbavu", čo je na trhu(a hádamJe), myslíte si, že nie viac ako potom
20 % vášho "vybavenia" je SKUTOČNÉ ZARIADENIE
Záleží od toho, ako predajca zvyčajne nájdete pravdepodobne kofeín, kreatín.
Ďalším faktorom je, aká kyselina bola použitá na vytvorenie amfetamínovej soli. Najlepšie ak je jej sulfiuric 6 potom biologická dostupnosť je najvyššia, ak bola použitá ortofosforic jeho menej aviable pre vaše bunky. Ak by sa použila kyselina citrónová, mohli by ste použiť polievkovú lyžicu, aby ste pocítili nejaký kopanec.
Takto to vidím ja
všetky metódy vedúce k vytvoreniu molekuly Afreebase, ako bola spracovaná a čo bolo použité na zriedenie vášho GEAR, závisí od toho, ako na vás pôsobí.
Pre mňa čistý amf sulfát funguje rovnako bez vplyvu metódy
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ak u kúpite "výbavu", čo je na trhu(a hádamJe), myslíte si, že nie viac ako potom
20 % vášho "vybavenia" je SKUTOČNÉ ZARIADENIE
Záleží od toho, ako predajca zvyčajne nájdete pravdepodobne kofeín, kreatín.
Ďalším faktorom je, aká kyselina bola použitá na vytvorenie amfetamínovej soli. Najlepšie ak je jej sulfiuric 6 potom biologická dostupnosť je najvyššia, ak bola použitá ortofosforic jeho menej aviable pre vaše bunky. Ak by sa použila kyselina citrónová, mohli by ste použiť polievkovú lyžicu, aby ste pocítili nejaký kopanec.
Takto to vidím ja
všetky metódy vedúce k vytvoreniu molekuly Afreebase, ako bola spracovaná a čo bolo použité na zriedenie vášho GEAR, závisí od toho, ako na vás pôsobí.
Pre mňa čistý amf sulfát funguje rovnako bez vplyvu metódy
 
Top