Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Video navodila so zelo priročna za tiste, ki šele delajo prve korake. Za bolj izkušene kemike pa zadoščajo preprosta navodila. Ta videoposnetek si lahko prenesete.
 

spongebomb

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
pred leti bi mi takšni videoposnetki zelo pomagali, da mi kot laiku ne bi bilo treba vsega znanja iskati in združevati nekje med polresnicami. Poleg tega pogosto napačen prevod ... takrat ni bilo vse boljše ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
670
Points
93
Uporabite lahko razredčeno ocetno kislino. Odvečna kislina ne moti redukcije, vendar jo bo treba pogasiti z ustrezno količino alkalij, kar bo povzročilo večjo porabo reagentov in časa, saj se bo pri interakciji kisline z alkalijami sproščalo več toplote. V opisani tehniki hkrati izvedejo amalgamiranje z živo srebrovo soljo in redukcijsko reakcijo. V moji tehniki se folija najprej obdela z vodno raztopino živosrebrove soli, ki se nato odcedi, zaradi česar je izdelek čistejši.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Ali bom v redu, če bom uporabil %94 ocetno kislino?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Možno je obarjanje s 36-odstotnim hcl (če je mogoče, si predstavljam, da se bo obarjal v obliki hidroklorida). Žveplove kisline ne morem zlahka dobiti
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ali lahko izopropilni alkohol spremenimo v metanol ali etanol?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
154
Points
43
Izopropil se lahko iz bazificirane reakcijske zmesi izloči v lastno plast. V nasprotnem primeru uporabite DCM, petrol eter ali nafto.
Če ne morete dobiti koncentriranega H2SO4, uporabite fosforno kislino. Uporabite lahko HCl, vendar je to res zadnja možnost.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Prvič v življenju mi je uspelo uspešno izdelati lasten amfetamin.
Prekleto rada imam vonj in okus čiste snovi ! .

Shout out mojemu "bivšemu" dilerju, da me je potisnil v to smer.
Bil sem res jezen in naveličan njegove nedosledne kakovosti hitrosti.

Zdaj imam dobre stvari in nikoli ne bom odvisen od pohlepnih trgovcev.

Tukaj je nekaj slik
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 212
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 212
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 194
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 210
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 207

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ali je mogoče parno destilacijo olja A izvesti tako kot v videoposnetku o parni destilaciji p2p?
Ta parna destilacija sledi vakuumski destilaciji topil, kajne?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
slišal sem, da lahko namesto žveplove kisline uporabite ocetno kislino, ali to drži?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Ni za zakisovanje. Poskusite z njo poiskati čistilo za odtoke ali zgoščeno baterijsko kislino ali pa jo preprosto kupite na spletu.
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ali ni zakisanje in in prilagoditev ph ista stvar? To sem mislil, da bi jo lahko nadomestili s katero koli kislino za uravnavanje ph.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Zakisanje in uravnavanje pH nista isto, saj lahko uravnavanje pH pomeni tudi bazičnost.

Ker imajo različne soli različne fizikalne, kemijske in farmacevtske lastnosti, je bolje izbrati ustrezno sol.
Amfetamin acetat nima praktičnega pomena (razen na primer za redukcijo prek Al/Hg).

Lahko pa ga preizkusite in o tem poročate.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
74
Reaction score
42
Points
18
Nekaj časa sem iskal informacije o razliki med solmi amfetamina z vidika farmacevtskih lastnosti, vendar nisem našel nobene koristne informacije.

Če imate kakršne koli informacije ali reference, mi jih pošljite
Vnaprej se zahvaljujem
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Želim vprašati o tem!
Glede izvedljivosti in pravilnosti tega pristopa.

Preizkusil sem postopek iz videoposnetka in tukaj je opisano, kako sem ga izvedel. Ne vem, zakaj končni rezultat ni enak količini v videoposnetku.

Najprej uporabite IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Po segrevanju in raztapljanju pustite, da se ohladi, dokler se ne pojavijo kristali.

Pripravite 12 g aluminijevih kosmičev + 2 g HgCL2 (ker ne morem dobiti živosrebrovega nitrata in lahko uporabim le živosrebrov klorid za izdelavo aluminijevega amalgama), dajte v bučko in reagirajte približno 30 do 40 minut ter priključite cevko kondenzatorja

Ohlajeni in kristalizirani P2NP enostavno dodamo 50 ml ledocetne kisline in segrevamo, da se raztopi.

Z aluminijastih kosmičev odstranimo sivo umazano vodo in jih dvakrat speremo s čisto vodo

Nato dodajte raztopino P2NP v aluminijasto bučko (v tem času bo prišlo do velike količine reakcije in temperatura se bo hitro dvignila. Za ohlajanje temperature uporabite hladno kopel in med postopkom redno stresajte bučko). Reakcija traja približno 30 ~ 40 minut.

Raztopino vzamemo iz erlenmajerice in v njej ostaneta siva tekočina in majhna količina aluminijevih kosmičev.

prej pripravite 50 g raztopine NaOH+70 ml H2O, dodajte raztopino natrijevega hidroksida sivi tekočini, da pH tekočine doseže vrednost 11

Reakcija traja približno 30 minut
Pojavila se bo rumena tekočina. To tekočino vzemite (sive snovi ne izločite) in jo za 1 uro postavite v hladilnik.

Po ohladitvi to svetlo rumeno tekočino dodajte IPA v razmerju 1:1 in premešajte
Dodajte koncentrirano žveplovo kislino in kapnite majhno količino. V tem času se bodo pojavili beli predmeti, zaradi česar bo tekočina videti mlečno bela z usedlino.
Povečajte pH na 5,5

Po 24 urah hlajenja tekočine filtrirajte in posušite bel izdelek (ali je izdelek v tem času pravilen? In potrebna končna P2P)

V tem delu je moj končni izdelek le približno 1 ~ 2 g, kar se mi ne zdi prav.
Zelo sem se trudil, da bi našel odgovor, vendar še vedno nisem dobil prave ideje. Ali mi lahko daste pravilne napotke?

Kateri dejavniki vplivajo na izkoristek (zdi se, da je končni izdelek v videoposnetku veliko večji od števila mojih poskusov)

Pozdravljam ljudi, ki so uspeli s to metodo in je izkoristek približno 70 ~ 80 %, da me usmerijo.
prosim


Iz aluminijaste folije in aluminijastih kosmičev naredimo aluminijev amalgam, nato pa dodamo raztopino natrijevega hidroksida. Zakaj je aluminijasti kosmiči rahlo rumenkasta tekočina, aluminijasta folija pa bela tekočina?
Aluminijasta folija, ki jo uporabljam, je gospodinjska aluminijasta folija, ki se uporablja v kuhinji. Ali jo lahko uporabljam?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Kako ste odstranili zgornjo plast? Če ste jo odlili ali pobrali z brizgalko, boste izgubili veliko izdelka.
Bolje je uporabiti ločilni lijak (vsaj 500 ml, najbolje 1000 ml). Ta mora biti dovolj velik, da lahko vanj spravite celotno reakcijsko zmes, na vrhu pa mora biti še vedno 1/4 prostora. Nato dodajte 25 ml dietiletra (ali bolje MTBE, saj ta ne tvori peroksidov) in zaprite z zamaškom. Ko se prepričate, da je lij popolnoma tesen, ga obrnite navzdol, dokler nad pipo ni več tekočine, in jo za kratek čas odprite, da se sprosti tlak. Ponovno ga zaprite, ponovno na kratko pretresite in ponovno odprite. To počnite tako dolgo, dokler tlak ne uhaja več.
Nato jo 3 minute močno stresajte, jo vpnite v stojalo in počakajte, da se faze ločijo. Spodnjo fazo odcedite z aluminijevim hidroksidom (ne pozabite najprej odstraniti zamaška z lijaka za ločevanje!) Če lijak za ločevanje med odcejanjem rahlo nagnete, se aluminij ne bo prilepil na steklo. Nato zgornjo fazo (z vrha lijaka!) prelijte v čašo. Postopek ponovite trikrat, tako da aluminijevo suspenzijo z 25 ml svežega etra zlijete nazaj v ločevalni lijak.
Na koncu združimo etrski fazi in ju v ločevalnem liju trikrat speremo z 0,01N NaOH.
Nato eter čez noč posušimo nad brezvodnim magnezijevim sulfatom in nadaljujemo z obarjanjem želene amfetaminske soli.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
ali je to debela folija ? tukaj sem prebral, da bi morala biti folija debela 3 ali 4 plasti , ali imate tukaj kakšen nasvet ?
Hvala.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Ne jemljite debele folije, saj bo dolgo časa reagirala. Poleg tega je ne zlagajte v plasteh.
 
Top