Češki metamfetamin (znan tudi kot pervitin) proti kristalnemu metamfetaminu

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ena precej pomembna stvar o češkem pervitinu, ki uporablja toluen. Na čeških ulicah dobite v 90 % mokre stvari, ki vsebujejo toluen. To naredi učinek "hitrega segrevanja" pri uporabi. Pri drobcih kristalnega metana čutiš "ščipanje" zaradi HCL. Češki pervitin vsebuje tudi veliko neuravnoteženih ostankov (tukajšnji proizvajalci se ne zmenijo za čistost), kot so jod in včasih kislina iz baterijskih celic. (To lahko škoduje življenju!)
+Pogosto se zgodi, da najdete "pregreto rjavo sranje", ki vas lahko dolgo časa drži pokonci...
Češki pervitin ne gre za čistost, vendar se tako ali tako lahko počutite dovolj hitro kot 90% + meth.
Čisti met je gladek. Pervitin je kot brusni papir.

Vzel sem že veliko vrst metamfetamina. Češko sranje je bolj noro in tudi veliko nevarnejše.

Češki narkomani običajno ne želijo čistih kristalov, ker se ne počutijo fit.
Pravkar imam kristal z Nizozemske, prijatelji nimajo dovolj...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Škoda, da ni podrobnega postopka za češko kuhanje metamfetamina.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Kaj mislite? Razumem, da je standardni postopek, ki temelji na (psevdo)efedrinskih tabletah z uporabo rdečega fosforja in joda, dobro dokumentiran, tako v literaturi kot v videoposnetkih tukaj na BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
ko sem to prebral tukaj, se mi je sprva zdelo smešno, toda zdaj, ko razmišljam o tem, me vse, kar pišete tukaj, popolnoma prestraši in končno razumem.

Prihajam iz Češke republike in aktivno kuham že skoraj 10-12 let, pred tem pa sem od svojega 15-16 leta redno pomagal dvema mojstroma iz stare šole, ki kuhata že od mojega rojstva.


to, kar vsi tukaj pišete, so polomije ali bolje rečeno zgolj teoretična kemija, ki vam ne koristi.


Tukaj že več kot leto dni iščem kakšno višje znanje, sem navdušeno presenečen nad tem, kako pametni ljudje so tukaj, ki vse znajo in zmorejo.


Nekaj časa sem se slepil, da sem le manjvreden kuhar, ki ima le nekaj splošnega znanja o kemiji... za vsako ceno sem hotel spoznati tudi druge poti kot našo, češko...


zdaj se sploh ne čudim, da tukaj na trgu zdravil ljudje hvalijo nek izdelek, hkrati pa sploh ne vedo, kako deluje pravi PIKO, in se prepirajo z enim ali dvema, ki imata prav, da je vreden sranja.


Iskal sem nekaj, kar ne obstaja... Pravzaprav sem našel - svoj ponos.

IN PRENEHAJTE JEMU ISKOVATI PERVITIN, tako ga je med drugo svetovno vojno imenovalo podjetje Temler Werke.


MI IMAMO PIKO, VI, PIZDEKI :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Sprostite se, fant, veseli smo, da vas imamo. Večina nas tukaj ni nikoli kuhala, nimamo formalne izobrazbe iz organske kemije in ne trdimo ali se pretvarjamo, da je drugače. Vse nasvete ali izjave v zvezi s kuhanjem, ki niso zajeti v video učbenikih ali izčrpnih zapisih, je treba jemati z velikim ščepcem soli.

Če želite koristiti skupnosti in deliti svoj recept ali razpravljati o določenih vidikih kuhanja (razmerja, čas, hitro/počasno dodajanje sestavin itd.), bo vaše strokovno znanje zelo dobrodošlo. To lahko storite tukaj v tej temi ali na spletni strani https://bbgate.com/b/Czech/ ali kjer koli se vam zdi primerno.

Kar zadeva ime, sem uporabil "pervitin" kot poljudno ime, ki se najpogosteje uporablja v novicah in literaturi, ki bi bilo najboljše za angleško govoreče občinstvo.
 
Top