Sinteza mefedrona (4-MMC) [2B4M, etil acetat, metilamin HCl]

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Lahko ga sorazmerno skalirate (pri velikih količinah lahko metilamin dodate v več delih)

Reagenti:
HNQxaK4XOI

1. 2b4m 100 g;
2. Etil acetat 500 ml;
3. Destilirana voda ~2l;
4. NaOH 100 g;
5. Metilamin HCL 150 g;
6. Aceton 500-1000ml;
7. HCL kislina 50-70 ml;

Oprema:
1. Magnetno mešalo;
2. čaša s prostornino 200 ml (lahko je poljubne prostornine) in 1000 ml (široka);
3. Bučka;
4. Tehtnica;
5. Mehansko mešalo (lahko uporabite akumulatorski vrtalnik);
6. termometer;
7. posoda za vodno kopel;
8. Lijak za ločevanje;
9. Buchnerjev lijak;
10. Vakuumska črpalka;



1.100 g NaOH raztopimo v 200 ml H2O. Mešamo, dokler se ne raztopi, na magnetnem mešalniku, nato pustimo, da se ohladi za približno 1h, temperatura naj bo čim bližje sobni temperaturi.
2.Zmeljite 2b4m in ga dodajte v 500 ml etil acetata v bučki na magnetnem mešalniku.
3. Ko se 2b4m raztopi, postavimo posodo s hladno vodo, da se erlenmajerica ohladi.
4. Pripravite 150 g metilamin HCL, ki ga takoj po dodajanju raztopine NaOH + H2O vlijte v erlenmajerico (najprej dajte v erlenmajerico NaOH, nato metilamin HCL).
5. V bučko dodajte raztopino NaOH + H2O
6. V erlenmajerico dodajte metilamin HCL (prepričajte se, da je vaše magnetno mešalo sposobno mešati, sicer boste potrebovali mehansko - pri mojem magnetnem mešalniku je bilo treba metilamin dodati v dveh delih, da se je lahko stalno mešal, če ne uporabljate vodne kopeli, morate preveriti temperaturo in dodati metilamin v 2-3 delih, ker se lahko temperatura preveč segreje, pri večjem obsegu je priporočljivo spremljati temperaturo in dodajati metilamin po delih).
7. Ko se temperatura začne zniževati, mešajte 30 minut. Reakcijska temperatura pri uporabi vodne kopeli s temperaturo 1 °C je bila približno 30 °C.
8. Po končani reakciji zmes prelijte v Buchnerjev lijak in ločite frebaze od trdnih spojin, ki so ostale.
9. V erlenmajerico s freebazo nalijemo 300 ml 5-odstotne raztopine natrijevega bikarbonata H2O in mešamo 30 minut. Nato se plasti jasno ločijo
10. Mešanico prelijemo v ločilni lijak. Trikrat se izpira s 300 ml hladne H2O. (spodnja plast se zavrže, zgornja plast je organska, ki se ohrani za nadaljnje delo, med izpiranjem pustite vsaj 5 minut, da se plasti pravilno ločijo).
11. Po izpiranju se zmes prenese v čašo 1000 ml, doda se ledeno hladen aceton v razmerju 1:1 preostale proste baze.
12. V ločilni lijak se doda HCL kislina
13. Vključi se mehansko mešalo
14. Kislina HCL počasi pada s hitrostjo 1 kaplja na 1s
15. Izmeriti je treba PH, zapreti ventil, da vidite ph, in če še ni 5, ponovno odpreti ventil.

MrJo9f5Fx1

Prejeti morate polno belo raztopino, uporabite folijo, da jo zaprete, in jo postavite v zamrzovalnik za 12 ur.
po 12 urah jo vzemite ven, prenesite v Buchnerjev lijak in vklopite vakuumsko črpalko.
odvisnostno čiščenje ni potrebno, izdelek mora biti popolnoma bel.
Črpalko pustite delovati 30 minut, potem ko je vsa tekočina v bučki, nato bo potrebno nekaj ur za sušenje.

Pripravite kristalizacijo.
Za začetek uporabite 1:1 1 ml vode na 1 g izdelka v prahu. Preprosto jo segrejte do vrenja in raztopite izdelek. Počakajte, da se zmes segreje na 90 stopinj Celzija, in počakajte, da bodo na vrhu zmesi vidne "črepinje". Mešanica postane nasičena. Za segrevanje uporabite vodno kopel, ki jo pustite na bučki. Počasi se bo ohladila. Ko je sobna temperatura, jo dajte v hladilnik za 10 stopinj Celzija, po 1 uri pa jo dajte v hladilnik za 1 stopinjo Celzija. Uporabite lahko vodo z ledom, da počasi znižate temperaturo s sobne temperature na 1 stopinjo Celzija.
Po 1 stopinji Celzija jo prenesite na Buchnerjev lijak, preostanek tekočine prenesite v čašo in pustite, da se kristalizira, ali pa jo ponovno segrejte, da se prenasičena raztopina ponovno kristalizira.

Iz 120 g 2B4M dobimo 62,5 % (75 g).
 
Last edited by a moderator:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kako je videti vaš metilojamin hcl? Kje ga lahko kupite
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
beli sijoči trdni kristali
 
View previous replies…

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kje u kupiti ta metilojamin hcl?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kakšen vonj ima vaš metiloamin hcl?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ne vonjam ga, to je metilamin
je videti tako
bleščeč, kot sneg na minus temperaturi
 

Attachments

  • kChOEYoG2t.png
    kChOEYoG2t.png
    130.6 KB · Views: 13
  • Wow
Reactions: $!$

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Bil sem narejen po vaši poti in moja prosta baza je videti, kot da je temp bottel normalno i dont feel hot bottel
 

Attachments

  • BQr9w4fyob.jpg
    BQr9w4fyob.jpg
    3.3 MB · Views: 19

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ali se je metilamin popolnoma raztopil?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
it shouldnt this way
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Težava je z metiloaminom hcl
Dala sem v zamrzovalnik in dobila prašek, ki je 2b4m, ker Born moje oči ....
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ali mi lahko predlagate, kakšno opremo in reagente (material) količino in št. cas , in postopek Za 1 kg na serijo. ???
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Če si zastavite to vprašanje, je priporočljivo, da začnete z majhno serijo 1. :) veliko stvari lahko gre narobe.
Začnite z enostavnimi 100 g ali celo manj
erlenmajerica 2 l, Buchnerjev lij fi 120, tlačna erlenmajerica 2 l

za 1 kg izdelka pa bi morali dati približno 1600 g 4bk, 8 l EA, 2400 g MA HCL, 3200 ml H2O x 1600 g NaOH. Tako lahko vidite, da je prostornina nekoliko večja. Priporočal bi 20l bučko in velik lonec za hlajenje (voda z ledom), kar je verjetno najbolj preprost način. Za takšen obseg pa se ne splača uporabljati ločilnega lijaka itd., razen če želite imeti 10l lijak, lahko namesto steklenega ločilnega lijaka uporabite fermentor za pivske kvasovke. Svetujem vam, da začnete z majhnimi serijami in počasi pridobivate znanje in izkušnje, saj morate sami vedeti, kaj storiti in česa ne. V takšnih količinah se lahko zgodi nesreča in verjetno se bo, če boste poskušali izvesti takšno sintezo kot prvo izkušnjo v takšnem obsegu :::)
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
prepričajte se, da
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
bučka z okroglim dnom 2 l, lahko kupite bučko s tremi grli - njena bolj za prihodnost, ločevalni lij 2 l, buchner 110-120 ml, buchnerjeva bučka 2 l, magnetno mešalo po možnosti prostornine 5 l (z gretjem in sondo je najboljša možnost za prihodnost). Nekaj čaš (pogosto se razbijejo), črpalka vevor 70 EUR aliexpress, stekleni termometri, vendar so uporabni tudi digitalni. Dober začetek
seveda ne pozabite na pravilno odzračevanje, rokavice, masko itd., kar je najpomembnejše. Sintezo lahko izvajate improvizirano brez opreme, vendar brez odzračevanja ali rokavic ne morete. :)
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Naročeno
2l okrogla flex 5 vrat x 2
2l tajnik flex x 2
5l pokrovček. Megnetno mešalo z vročo ploščo
Filter z zbiralnikom in vakuumsko črpalko
Filter
Ph papir
Popolna obrazna maska
Rokavice
Komplet Hax

V moji državi so vse stvari v 30k
To pomeni 300 USD
 

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Ali lahko nadomestimo

MA HCI v
METLAMIN (mono) 40%
Številka CAS: 74-89-5

Naročeno

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetat
NaOH
Aceton


Povejte mi, če potrebujemo še kaj?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Yes u can and dont need anything more
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 Torej je neki domači kemik, ki izdeluje metilazanijev klorid in ga tako dobro očisti, da je po tem, ko je oseba sprostila metilamin, BIL BOLJ ČISTEJŠI OD SIGMA ALDRIDGE 40% METALAMINSKE RAZTOPINE?! Oprostite, od petka sem spil eno unčo kokaina, ampak to mi je zelo težko verjeti. Nekajkrat sem že naredil kloroform in destiliral metanol, da bi ga očistil, pa ni bil niti blizu 90-odstotni čistosti.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ali lahko svoje stališče opišete z drugimi besedami? Nisem prepričan, ali sem tam ujel ironijo :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
hcl kislina, nisem je zabeležila v reagentih, moja napaka
potrebna je tudi hcl kislina
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
verjamem, da bi morali opisati sami, ker če bi naredili popolnoma enako, bi bil tudi rezultat enak, zato ste morali nekaj zgrešiti. Preverite še enkrat
 
Top