Sinteza metamfetamina iz P2P z redukcijo z NaBH4. Srednja stopnja.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

po številnih preskusih z uporabo metilamin HCL na podlagi te metode bom z vami delil najboljši način, ki sem ga našel za pridobivanje metamfetaminske proste baze v velikem obsegu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrov metanola
  • 1183 gr metilamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Brezvodni natrijev sulfat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilirane vode
  • 7 litrov DCM

- Reaktor napolnite s 14 l metanola
- Med mešanjem raztopimo metilamin HCL
- Temperaturo reaktorja nastavite na 0C (ne na temperaturo zmesi) in dodajte NaOH, temperatura se bo povečala
- Ko se temperatura vrne na 20 C, dodajte P2P, temperatura se bo povečala, mešajte od 45 min do 1 ure
- Dodajte 252 g brezvodnega natrijevega sulfata
- Ko temperatura zmesi doseže 8C, začnite po delih dodajati NaBH4, ki ne sme preseči 20C
- Ko je dodan ves NaBH4, pustite, da se mešanica meša pri temperaturi 20C približno 2 uri, dokler ne preneha mehurčkati
- Dodajte vodo in nadaljujte z mešanjem 5 minut
- Dodajte DCM in mešajte 10 min
- Prenehajte mešati in pustite, da se plasti ločijo
- Spodnjo plast obdržite, zgornjo pa zavrzite (ni koristno ekstrahirati te vodne faze).
- V ohranjeno plast dodajte 200 g brezvodnega natrijevega sulfata in jo premešajte
- filtrirajte v Buchnerjevem lijaku
- Izparite DCM
- Dobimo čisto in smrdljivo metamfetaminsko bazo

;-)
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Kako je z donosom pri tej metodi?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Razloženo je v tej isti temi, poiščite jo, prosim
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
šef
ali lahko navedete naslednje korake?
všeč so mi koraki, ki ste jih navedli zelo na kratko
moja angleščina je zelo slaba in vaša pomoč je zame zelo koristna
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
To je mogoče najti v drugih objavah, samo poiščite jih. Hvala.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Žal mi je, da vas moti.
Imam nekaj vprašanj v zvezi z metodo, ki ste jo delili za pridobivanje proste baze v velikem obsegu.
Ne morem dobiti reaktorja. Ali mora biti reakcija popolnoma zaprta? Ali se lahko izvede v plastičnem vedru?
Ker sem eksperimentiral v kuhinji, to ni bilo zelo priročno za odstranjevanje odpadkov. Ali je mogoče zmanjšati količino dodanega topila?

Veselim se vašega odgovora, gospod. Najlepša hvala!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Popolnoma zaprta ni dobra ideja o vodiku, ki nastane med dodajanjem NaBH4, vendar v plastičnem vedru mislim, da bi bil vonj tako zelo intenziven in odvraten.
 

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Žal mi je, da vas moti.
Imam nekaj vprašanj v zvezi z metodo, ki ste jo delili za pridobivanje proste baze v velikem obsegu.
Ne morem dobiti reaktorja. Ali mora biti reakcija popolnoma zaprta? Ali se lahko izvede v plastičnem vedru?
Ker sem eksperimentiral v kuhinji, to ni bilo zelo priročno za odstranjevanje odpadkov. Ali je mogoče zmanjšati količino dodanega topila?

Veselim se vašega odgovora, gospod. Najlepša hvala!
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Ali je MDP2P, pridobljen s to metodo, primeren za izdelavo metamfetamina?

Če je primerno, ali se ekstrahirana prosta baza metamfetamina neposredno zakisa in kristalizira?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
MDP2P za metamfetamin? Te poti ne poznam, žal mi je.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Žal mi je, morda so moje informacije napačne. Po izdelavi proste baze za metamfetamin v skladu z informacijami, ki jih je posredoval šef, morate dodati le še vodno raztopino L-vinaste kisline in neposredno mešati, dokler ne kristalizira, kar je končni izdelek.

(D-meth), kajne?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Katere vrste kristalov kristalizirajo po mešanju z L-vinsko kislino?
Levometamfetamin?
Da in vinski.

Ali lahko preostala tekoča d-metil prosta baza (PH12~13) po vakuumski filtraciji po zakisanju rekristalizira v D-metilamfetamin? Če da, kakšen pristop naj uporabim?
Preberite postopek, prosim, je podrobno opisan in ni na ta način.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Pozdravljeni, BOSS, pozorno sem prebral vsako objavo in področje za odgovore. Zanima me, ali je moj projektni načrt pravilen in izvedljiv.
Naredite olje BMK -> Uporabite svojo metodo za izdelavo proste baze metamfetamina -> Ločevanje vinske kisline -> Pridobite (L ali D) prosto metilno bazo -> Dodajte NaOH za zvišanje pH (12 ~ 13) -> (Kateri koraki so potrebni v tem času Kisanje za pridobitev kristalov), morda tega nisem opazil, vendar ne vem, katera metoda je v tem času najprimernejša za kisanje in kristalizacijo. Ali vas lahko prosim za odgovor?
Hvala.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Uporabljam plin HCI in nimam kristalov, ki bi prišli ven. Spremenim uporabo na kapljično HCL prav tako ni prišlo do nastanka kristalov. V čem je težava?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
v bazo dodajte aceton, nato pa počasi dodajte 35%hcl, dobili boste rumeno olje, počakajte nekaj dni, dokler se ne začnejo oblikovati kristali.
 

picmanko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Pozdravljeni, kakšno je razmerje med acetonom in 10 ml proste baze, prosim?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Da, metilamin HCL+NaOH=metilaminska prosta baza v mojem primeru je metilamin HCL cenejši in z manjšo naložbo dobim večjo količino proste baze.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Pozdravljeni
malo sem zmeden. Če kupim metilamin HCL in ga dodam v metanol z natrijevim hudroksidom, bo to postala raztopina?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Da, za sušenje uporabljate MgSO4, silikagel, molekularna sita 3A ali natrijev sulfat
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe done that but something weird happen after to much solid stay after reaction and its very thick i e try to do around 33% methylamie solution in methanol
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Izveden postopek, izdelek zadene močno, vendar ima okus po gumi. Izvedel sem ekstrakcijo AB, nato pa parno destilacijo. Pri parni destilaciji je nastala rumenkasto rjava prosta baza, bi morala biti brezbarvna?

Bh9yPdbp58
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Čisto olje je brezbarvno; s parno destilacijo se ne odstranijo vse nečistoče; destilirajo se tudi hlapne. Najboljše čiščenje je frakcionirana destilacija proste baze v visokem vakuumu.
Iz takšne baze je mogoče poskusiti pridobiti sol, vendar je potem potrebno čiščenje soli.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Hvala za vpogled. Razmišljal sem tudi o tem, rešitev, ki sem si jo zamislil (za katero nisem prepričan, da bi delovala), je, da bi zakisal prosto bazo v vodi, nato pa to destiliral s paro in upam, da bi nečistoče prešle pred destilacijo proste baze s paro
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
če zakisate prosto bazo, boste dobili sol, sol ne bo letela s paro, nečistoče morda ne bodo letele s paro (takih poskusov nisem izvajal).
Iz lastnih izkušenj lahko rečem, da sem dobil nekaj v rangu 3-5 odstotkov nizko vrele frakcije (ne gre za topilo!), čemur je sledila prosta baza, obarvane nečistoče pa so ostale v bučki v obliki koščka rjavega gostega olja.
 
Top