Raziskovalni oddelek za preizkušanje kemikalij

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hej, zelo bi me zanimalo, da bi bil tester za vse vrste snovi, osebno mi je najbolj všeč piro, opiati in diso. Prihajam s Tirolske v Avstriji. Mislim, da ni veliko ljudi iz moje države, ki bi bili testerji, zato bi rad postal eden od njih.


Upam na pozitivno oceno!
Vaš FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Pozdravljeni, prijatelji,rad bi postal član oddelka za testiranje RC.
Droge uporabljam že več kot 15 let in sem testiral veliko različnih RC. Rad preizkušam nove stvari in si pridobivam druge izkušnje.

  • Kakšno vrsto snovi želite poskusiti?
    • Rad bi poskusil stimulanse, kot so različni katinoni ali amfetamini
    • Rad bi poskusil tudi vse vrste psihedelikov in disociativov
    • in popolnoma obožujem opioide in benzo
  • Ali že imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?
    • Jaz bi rad poskusil n-etileheksedron in 3-mmc.
    • pri psihedelikih in disociativih bi rad poskusil 2C-I ali DOB, pa tudi druge triptamine in fenetiliamine. Že dolgo iščem MXE ali derivate MXE.
  • V katero državo bo poslano?
    • V Nemčijo
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Iščem neko obliko 2ci in katero koli vrsto benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sem v Kanadi in z veseljem bom kar koli preizkusil in podal ny pošten pregled. Sem avanturistična 30-letna seksi dama z veliko časa na svojih rokah. Moj način zdravljenja vsake toliko časa je obarvan heroin, vendar sem tudi za preizkušanje novih stvari. Hvala vnaprej in imejte čudovit dan! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Živim v Kanadi, sem star 60 let, vse odraslo življenje uporabljam RC in konvencionalna zdravila ter vodim dnevnik s podrobnimi podatki o odmerkih in izkušnjah. Poleg svojega subjektivnega mnenja lahko zagotovim tudi brezplačno strokovno testiranje FTIR za ugotavljanje čistosti. Rad bi testiral katinone, zlasti 4-MMC in 3-MMC, amfetamine (vse), družino 6APB, benzo in diso, zlasti MXE ali vse, kar trdi, da je podobno MXE. Po navadi se uporabljajo oralno ali z boofingom, vendar bom uporabil ketamin in vse drugo, kar je varno uporabiti. Sem upokojen, sem previden in odgovoren uporabnik, ki vedno uporablja natančno tehtnico, nikoli nisem bil zasvojen in močno dvomim, da kdaj bom. Rad se samo zabavam in ne maram alkohola.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, nahajam se v Združenih državah Amerike. Želim poskusiti mdma, ketamin in metamfetamin. Ti trije izdelki me zelo zanimajo.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ali je ta nit še vedno veljavna?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch je najboljši, za testiranje smo pripravili novo serijo!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Strinjam se z vami mate 💯 za Glitchy
Upam, da bom poskusil novo serijo in postal član testne čete 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id e o testiranje novih in starih opiatov in opioidov ter ali benzimidozoolov in benzodiazepinov!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni,
I'll liked to bé a tester membre... I'm Come from France... I'm want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Najlepša hvala ... best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ali sta ta objava za testerja RC in objava za brezplačni vzorec enaka? ker sem že DM za brezplačni vzorec in se želim prijaviti tudi kot tester, če je mogoče 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hey Glitchy is this there one place free in thoose ,,job offer section'' ? I Would do this like Mark Brownstein, Američan, ki živi v Hongkongu, ima nenavadno delo. Išče neznana ali dolgo pozabljena živila in sestavine, ki jih ponuja vrhunskim kuharskim mojstrom po vsem svetu. Dokumentarna serija spremlja poklicnega lovca na okuse v Indiji, na Tajskem, v Laosu in Vietnamu ter mu sledi v velemesta, kot so Hongkong, Bangkok in Šanghaj, kjer preizkuša svoje najdbe, jih izpopolnjuje in prodaja dragim restavracijam.

Priporočila za gurmane.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Moja sekcija je Upper's in opiati morda nekaj triptaminov.

Vabljeni, da me kontaktirate, prvi pregled gre navzdol kot taljenje masla prisegam mate.

Lep pozdrav, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Pozdravljeni vsi, ki prispevate in pomagate na tukajšnjem forumu, in posebno pohvalo namenjamo fantu Glitchu, ki neutrudno dela, da brezplačni vzorci letijo po vsem planetu. Spet me je razveselil z novo serijo 4mmc, in le kdor jo je poskusil, bo povedal razliko, Naj živi in nazdravi, da nas bo vodil tudi v prihodnjih dneh. stealth in varnost pri tem izdelku je bila super pametna! nameraval sem za nekaj časa zavreči markerje, vendar me je moj fant Glitch spet razveselil in mi povedal, kje so! lol.
Hvala, ker ste nam polepšali dneve!

4mmc e in Vsekakor se splača, kdor želi Glitchi bo njegov vodnik v njegovih psihedeličnih pustolovščinah. Mimogrede, v Rusiji je super priljubljen in mu pravijo "šampanjec ruske elite".
Zabavajmo se odgovorno!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, sem
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Pozdravljeni, prihajam iz Francije.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, prihajam iz Nemčije in bi rad preizkusil meth Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hej, tudi mene zanima sodelovanje pri testiranju.

Na računu imam več sto gramov poživil, užival sem vse vrste drog in jih še vedno uživam.

Za prodajalce pišem iskrene preglede, na mojem profilu lahko preverite seznam sprejetih snovi.

Kakšno snov želite preizkusiti?

Resnično počnem vse, največ izkušenj imam s 4-mmc/3-mmc, zelo rad bi poskusil 2-mmc, imam dobro primerjavo in nisem taka oseba, da bi jokal, da ni kot 4-mmc. Če deluje dobro in ni 3cmc, mi je všeč!

Psihedeliki, zlasti disociativni, opioidi in benzo.

Ali imate idejo o snovi, ki jo želite preizkusiti?

Da, od stimulansov - 3mmc in 2mmc, 3mmc sem naredil samo enkrat in nisem dobil popolne slike o njem, zanimajo me tudi benzo furji, ker ne maram MDMA

Opioidi
- O-DSMT, heroin, kratom, oksi, morfin ali kaj podobnega

Benzo
, karkoli. Celo RC-ji

Disoki - ketamin ali MXE ali drugi derivati

Psihedeliki - želel sem poskusiti DOM ali njegove derivate/analoge

V katero državo bo izdelek poslan?

Poljskadddd ;)

Če je vaš izdelek dober, boste imeli odličen pregled
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
upam, da bo ta četa igrala v novi različici filma Samomorilski oddelek
 
Top