Biohackers. Ücretsiz mephedrone örnekleri. Ölü damlalar

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
19
Güzel kahverengi renkli Kristaller gibi normal boyutta, mdma kokusu, biraz kilit sıkı ve kiraz kokusu ile. Burunda 30 mg'lık düşük dozaj, çok iyi uyarıcı etkilere sahiptir, parıltı sonrası pürüzsüzdür. Akşamdan kalma yok! Benim için mükemmel bir şey. Önümüzdeki günlerde belki bugün yüksek doz raporu yaparım! Şu maldan biraz daha alalım.😎

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
7
Merhaba ben Michael, sanırım ücretsiz Numune Salı günü geldi ama hayır, umarım Pazartesi günü gelir ve 10'luk Satın Alma için. 4-MMC DHL PAKET İSTASYONU var. Güle güle iyi hafta sonları. Not: Umarım iyi Buisenes.

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
2
Români'ye bir örnek gönderebilir misiniz?

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Sizin için New York'ta küçük bir madde yüzdesi karşılığında çalışabilirim. Güven inşa etmek için çalışırdım. Burada kullanılmayan dev bir pazar var.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
199
BB ekibi yeni çalışanlar arıyor.

Gereklilikler:
- 50g miktarında ölü mephedrone damlası alın (başlangıçta minimum parti).
- Her biri 2 gr'lık 25 paket halinde paketleyin.
- 25 ölü damlayı güvenli yerlerde saklayın.

Koşullar:
Gerekli depozito €100
Ürün satıldıktan sonra, yüklenici satılan her başarılı ölü damla için 15 € alacaktır
15*25=375 euro +100 euro depozito.

İş her zaman orada. Bizimle sadece birkaç saatinizi ayırarak günde 300 Euro'dan kazanın. İlgileniyorsanız, lütfen özel mesajlarla benimle iletişime geçin. @HEISENBERG @Madre

View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
199
Ne demek istiyorsun herkes için değil mi... bir iş teklifi aldım ve İngiltere'deyim 🤷🏼‍♂️

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Fed mi? Lol, ben sadece bana teslim etmem için müşteri sağlayıp sağlamadıklarını soruyorum. Bana işler böyle yürüyor gibi geliyor. İşleri nasıl yaptıklarını anladığımdan emin değilim. Günde 300 avroya kadar kazanacağımı söylediler, ben de bunun nasıl mümkün olduğunu soruyordum. Onlara bir sipariş veriyorlar ve sonra ben ürünü teslim ediyor muyum? Fed lol 2014'ten beri sahnedeyim, onlara bir soru sorarken senin saçmalıklarına ihtiyacım yok. Nasıl çalıştığı hakkında

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
ABD'ye satıyor musunuz, hayır mı? Satın almak da isteyebilirsiniz

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Reaction score
2
Umarım örneklere ve reklam hizmetlerinde işbirliği hakkında bir sohbete güvenebiliriz?😈

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
brezi̇lya'ya ücretsi̇z numune gönderebi̇li̇r mi̇si̇ni̇z?

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
7
Fransa'da ölü damla var mı? Ücretsiz miyav örneği alabilir miyim?

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Biohackers bana cömert bir ücretsiz 4MMC örneği gönderdi. Teslimat hızlıydı. Getyourdrugstested.com'a götürdüm ve FTIR testi yaptırdım. Safmış. Kendiniz görün, kod kelimesi 'Saskatoon'

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
23
bu ilginç, benimki biraz farklı görünüyordu, o sitede aynı güne ait 4 farklı fotoğraf var ve birbirlerinden farklı görünüyorlar. sadece 2 tanesi benim örneğime benziyor.

Elimdekinin mephedrone olmadığından %100 eminim ve eğer öyleyse, bu şimdiye kadar yaptığım en kötü 4mmc idi, kirli 3cmc'den daha zayıftı

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
23
GÜNCELLEME:

SSS'lerini okudum ve FTIR makineleri yapısal olarak benzer analogları ve kataloglarında olmayan yeni veya nadir maddeleri ayırt edemiyor (örneğin çok nadir bulunan 4mec gibi)

Yani bu test gerçekten bir şey kanıtlamadı, yanlış bir sonuç olmalı

bu çöp mephedrone olamaz, tüm yönleriyle 4mec'e benziyor ve %40 saf meph'in yanına bile yaklaşamıyor

View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Tamam dostum! BioHackers'tan ÜCRETSİZ olarak aldığınız ürünün ihtiyaçlarınızı nasıl karşılamadığına dair 100 mesaj yazmanız gerçekten gerekli mi? Anladık, istediğinizi alamadınız, ancak BEDAVA aldığınız şeyler hakkında şikayet edecek konumda mısınız? Eğer her zaman birinci sınıf mal istiyor ve istediğinizi alıyorsanız, bunun her zaman bir bedeli vardır. Devam edin ve kendinize sizi tatmin edecek şeyler sağlayacak bir satıcı bulun. BioHackers ekibi zaten forumdaki herkese ücretsiz numune dağıtacak kadar cömert ve siz burada bundan şikayet ediyorsunuz. Kendini toparla dostum, açıklanamayan hayal kırıklığını bu işin dışında bırak.

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
23
Evet çünkü bu bir aldatmaca, neyi anlamıyorsunuz?

büyük bi̇r numune göndermeleri̇ cömert bi̇r davraniş ama bunu mephedrone olarak satmamalilar.

Bunu bir şey satın almayı dört gözle bekleyen insanlar için yapıyorum, iyi bir GERÇEK ürün satın almak isteseydim birinin bunu benim için yapmasını isterdim. bunu satın alsaydım çok kızardım, yaptığım şey birinin parasını kaybetmesini önlemeye çalışmak .

ben taahhütlü bi̇r yorumcuyum, reklamini yaptiklarini satan di̇ğer dürüst saticilara yardim edeceği̇m.

üst sinif malzeme i̇sti̇yorsam ve i̇stedi̇ği̇mi̇ alirsam fi̇yatinin 🤣🤣🤣

olacağini, yani̇ zaten almam gereken bi̇r şey i̇çi̇n daha fazla ödemem gerekeceği̇ni̇ mi̇ söylüyorsunuz?

eğer 4mmc olarak reklamı yapılıyorsa, 4mmc olmalıdır.

Bunu kullanıcılar için yapıyorum

bazi i̇nsanlar zaten hayal kirikliğina uğramiş durumda çünkü reklami yapilan bi̇r ürün almak i̇sti̇yorlar, zar zor çalişan bi̇r analog deği̇l.

ve evet, i̇hti̇yaçlarimi karşilayan bi̇r satici bulacağim ve onu seve seve tanitip müşteri̇leri̇ ona yönlendi̇receği̇m :)

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Demek istediğinizi çok iyi anlıyorum, merak etmeyin. Ama her gün düzinelerce yorum bırakmak gerekli mi? Henüz yapmadıysanız bir inceleme bırakın ve klavyenizi bir değişiklik için dinlendirin.

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
12
Saf haliyle amfetamin, birçok nedenden dolayı Avrupalı üreticilere satış için kârsız hale gelmiştir, ana nedenler bugünlerde BMK elde etmenin zorluğu ve aynı hammaddelerden daha fazla kâr elde etmenizi sağlayan alternatif metamfetamin üretimidir. Amfetaminin bugün piyasada olabilmesinin tek yolu onu seyreltmektir.

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
12
2008-2010 yıllarında RC projesiydi

weedwholesale

İngiltere ve Letonya'dan dünya çapında

Cristalius 3,4 MMC

saf kalite sınıfı A