Çek metamfetamini (diğer adıyla pervitin) vs kristal meth

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Toluen kullanan Çek pervitini hakkında oldukça önemli bir şey var. Çek sokaklarında %90 oranında toluen içeren ıslak malzeme bulursunuz. Bu, uygulama üzerinde "hızlı ısı" etkisi yapıyor. Kristal meth parçaları ile HCL nedeniyle "çimdikleme" hissedersiniz. Çek pervitini ayrıca iyot ve bazen pil hücrelerinden gelen asit gibi çok fazla dengesiz artık içerir (buradaki üreticiler saflığı umursamıyor). (Bu hayata zarar verebilir!)
+Ayrıca, sizi uzun süre ayakta tutabilecek "aşırı ısınmış kahverengi bok" bulmanız da yaygındır ...
Çek pervitin saflıkla ilgili değildir, ancak yine de% 90+ meth'den yeterince hızlı hissedebilirsiniz.
Saf meth pürüzsüzdür. Pervitin zımpara kağıdı gibi keskin.

Birçok çeşit meth kullandım. Çek malı daha çılgınca ve çok daha tehlikeli.

Çek uyuşturucu bağımlıları genellikle saf kristal istemezler, çünkü kendilerini iyi hissetmezler.
Şu anda Hollanda'dan kristal aldım, arkadaşlarda yeterince yok...

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Ayrıca pervitin, Wehrmacht tarafından kullanılan meth'in bir isim markasıdır

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Evet, bir gerçek. İsim pervitin insanlar arasında tutuyor.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Çekçe meth pişirme için ayrıntılı bir prosedür olmaması üzücü.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Ne demek istiyorsunuz? Kırmızı fosfor ve iyot kullanarak (sözde) efedrin haplarına dayanan standart sürecin hem literatürde hem de BB'deki videolarda iyi bir şekilde belgelendiğini anlıyorum.

View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
6
Burada okuduğumda ilk başta komik olduğunu düşünmüştüm ama şimdi düşününce, burada yazdığınız her şey beni kesinlikle korkutuyor ve sonunda anlıyorum.

Çek Cumhuriyeti'ndenim ve neredeyse 10-12 yıldır aktif olarak yemek pişiriyorum ve ondan önce 15-16 yaşımdan beri düzenli olarak eski okuldan iki ustaya yardım ediyorum, onlar doğduğumdan beri yemek pişiriyorlar.

Burada yazdıklarınız yarım yamalak saçmalıklar ya da daha doğrusu hiçbir işinize yaramayan teorik kimya.

Bir yılı aşkın süredir burada biraz daha yüksek bilgi arıyorum, burada her şeyi bilen ve yapabilen ne kadar akıllı insanlar olduğuna heyecanla şaşırıyorum.

Bir süre için, sadece genel kimya bilgisine sahip aşağılık bir aşçı olduğum yanılgısına kapıldım... ne pahasına olursa olsun, bizimkinden, Çek yönteminden başka yöntemler öğrenmek istedim...

Şimdi ilaç piyasasında insanların bir ürünü överken aynı zamanda gerçek PIKO'nun nasıl çalıştığını bile bilmemelerine ve haklı olan bir iki kişiyle bunun bir boka yaramadığını tartışmalarına hiç şaşırmıyorum.

Var olmayan bir şeyi arıyordum. Aslında buldum - gururumu.

VE ONA PERVİTİN DEMEYİ BIRAKIN, Temler Werke şirketi İkinci Dünya Savaşı sırasında ona böyle diyordu

PIKO'MUZ VAR, SIZI OROSPU ÇOCUKLARI :-*

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
25
Sakin ol dostum, seni aramızda görmekten mutluyuz. Buradaki çoğumuz hiç yemek yapmadık, organik kimya konusunda resmi bir eğitim almadık ve aksini iddia etmiyoruz veya iddia etmiyoruz. Video eğitimleri veya kapsamlı yazılar dışında aşçılıkla ilgili herhangi bir tavsiye veya ifade büyük bir tuz tutamıyla alınmalıdır.

Topluluğa fayda sağlamak ve tarifinizi paylaşmak veya pişirmenin belirli yönlerini (oranlar, zamanlama, malzemeleri hızlı/yavaş ekleme vb.) tartışmak istiyorsanız, uzmanlığınız çok takdir edilecektir. Bunu burada, bu başlıkta veya https://bbgate.com/b/Czech/ adresinde ya da uygun gördüğünüz herhangi bir yerde yapabilirsiniz.

İsme gelince, İngilizce konuşan kitle için en iyi olacak haber ve literatürde en yaygın olarak kullanılan yarı resmi isim olarak "pervitin" i kullandım.