DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11

Last edited:

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Merhaba, ücretsiz bir örnekle ilgileniyorum

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Ürünlerimden hangisiyle ilgileneceksiniz?

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Reaction score
1
Mosly ketamin ama bu mümkün değilse amfetaminler

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Hey, gizli paket amph ve meth'i aus'ta alma şansım var mı?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Özür dilerim ancak Avustralya'ya gönderim yapmıyoruz. Ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Cevap için teşekkürler, doğrudan mesaj gönderiyorum orada konuşabilir miyiz?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Örnekler!

Sadece bizde var:

5 amfetamin örneği

AB'deki müşteriler için 4 D-meth örneği

Ve ABD'deki müşteriler için 6 D-meth örneği kaldı!

Sakinlerimiz ve üyelerimiz, yeni üyelere öncelik vermeye başlamadan önce elinizi çabuk tutun!

20 Ağustos'tan 23 Ağustos'a kadar tatilde olacağız. Ağustos'un 19'unda UTC +2 14:30'dan sonra başka sipariş almayacağız. Ayın 23'ünden sonra mağazamız siparişler için tekrar açılacaktır :)

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Hey VectorLaboratoiers Ekibi [Efendim], burada ünlü Amfetamin Macununuzun koni ny incelemesi. İlk gönderi, bana yolda olduğunu söyledikten 2 Gün sonra çok hızlı gidiyor, bu harika! Sahte gönderici ile standart bir posta aldım, çok ayrık ve Avrupa'da en iyi yöntem. 5.147 g Amfetamin macunu aldım. Kıvamı yağlı ve ıslak tabakta veya cam tabakta 5 dakika içinde doğranmaya hazır. İlk burunda 10 skaladan 7'si yanıyor ama çok kısa, boğazınızda durulandığında yanmadı. Koku güzeldir, amin kokusu ile eski çiçek karışımı, Bilgisayar için donanım açtığınızda da aynı kokuyu alabilirsiniz. Süre, ne kadar aldığınıza bağlı olarak 10 ila 12 saattir. Çok kafa açık bir Amfetamin yüksek, X saat sonra çamur beyin yok. Yavaş yavaş gelir ama saatten [saf] güçlenir. O an gelene kadar fck im so uppy😎. Normal dozaj çok odaklanmıştır ve birden fazla Zamanlı şey yapmak için mükemmeldir, her günlük duruma iyi uyum sağlar. 90 iyi malzeme, çok iyi destek hızlı sevkiyat. 100 Güvenilir. Bu Amphe'yi seviyorum ve kesinlikle daha fazla sipariş vereceğim, herkes bunu yapmalı çünkü bu satıcılar kesinlikle iyi bir müşterinin neye ihtiyacı olduğunu biliyordu. Bunu alan insanlar bile, kötü şeylerden kaynaklanan o berbat akşamdan kalma hissi olmadan harika bir akşam geçirdiler. Saygılarımla Frankstone.

Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Eleştiriniz için çok teşekkür ederim! Daha fazla sipariş vermekle ilgileneceğinizi duyduğuma sevindim :)

Ayrıca zamanınız olduğunda listemde bir inceleme yapmaktan çok memnun olurum, ayrıntılı geri bildirim için tekrar teşekkürler.

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Yarından itibaren 23 Ağustos'a kadar sürecek kısa tatilimiz nedeniyle siparişleri gönderemeyeceğimiz için şu andan itibaren artık sipariş almayacağız.

24 Ağustos'tan itibaren her zamanki gibi sipariş almaya devam edeceğiz!

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
0
Bir Amfetamin Örneği almak isterim, yeni bir Üye olduğumu biliyorum ama aldığım son farklı hız biraz kötüydü, sizinki umut verici görünüyor, bu yüzden denemek güzel olurdu. ve ben burada yeni bir üyeyim ama birkaç yıldır karanlık ağda aktifim
avusturya'dan selamlar

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
ABD'den merhaba, ketamin ile ilgileniyorum, incelemeyi ürün sayfasında mı yoksa başka bir yerde mi bırakmalıyım?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Fiyatlarınız çok iyi, kaliteyi doğrulamak istiyorum, test edip resim gönderirsem sorun olur mu, süslü bir şey değil, sadece başka bir ilaç olmadığını doğrulayan tipik bir ilaç test kiti.

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Merhaba, gelecekte bir ketamin numunesi promosyonu düzenleyeceğiz. Şu anda tatildeyiz, bu nedenle artık sipariş alamıyoruz veya herhangi bir şey gönderemiyoruz, bu nedenle 23'ünde geri döndüğümüzde tekrar sipariş alabileceğiz :)

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11
Merhaba, örnek bir d-meth alabilir miyim?

cifer

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Hey, D-Meth'i test etmek istiyorum. AB'de yaşıyorum.