DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
hey nasil gi̇di̇yor, abd'de yaşiyorum ve ayrintili ve kapsamli bi̇r değerlendi̇rme ve i̇nceleme i̇çi̇n d_ meth kri̇stalleri̇ni̇zle i̇lgi̇leni̇yorum.

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Reaction score
11

Last edited:

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Yalnızca ABD'li Üreticiler Tarafından Sunulan Toplu Satış için Ketamin Bulun

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
1
Ücretsiz bir örnek için kaydolmak istiyorum

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Reaction score
1
Bir örnek arıyorum

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
4
Dextro meth kristalinin ücretsiz numunesi için herhangi bir şans var mı? Çek Cumhuriyeti'nden geliyorum ve neredeyse on yıldır meth kullanıyorum ama hiç bu kristal formda kullanmamıştım. Üzerimdeki etkisini çok merak ediyorum. Kapsamlı bir inceleme yazacağıma söz veriyorum :).

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Hey sevgili Vector Laboratories,
Avusturya'dan geliyorum ve gerçekten bir D-Meth örneği almak istiyorum.
Saygılarımla FalteHD

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
10
Biraz dekstro-Meth alabilir miyim lütfen? ABD'deyim ve iyi bir d-Meth için ölüyorum!!! Size dürüst bir inceleme yapacağım ve resimler göndereceğim (EXIF içermeyen). Çok heyecanlıyım. Umarım sizden bir mesaj alırım. 2000'lerde kendim yapardım. Yasal dekstroz içmeyeli en az 10 yıl oldu. Lütfen beni seç!!

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Deals
2
Merhaba VectorLabs! Diğer bir satıcı biraz destek gösteriyor! 3,5 g D-meth satın almam ve Asya'ya göndermem mümkün mü?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Merhaba,

Özür dilerim, ancak yalnızca Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri içinde gönderim yapıyoruz.

Ürünümüze gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz!

Vector Labs

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Örnek için uygun muyum

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Merhaba, çok ilgileniyorum ve 5 adet istiyorum. Denemekten çekinmeyin. Teslimat Frankfurt am Main'e yapılmalıdır. Teslimat süresi ne kadar olur?

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Merhaba, DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS için örneğe ihtiyacım var

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Geciken yanıtım için özür dilerim.

Ne yazık ki, AB müşterileri için D-Meth numunelerimiz tükendi.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Bazıları düşünüyorsa bu satıcı yasal mı
Sizi 💯 için teyit edebilirim evet
Kaliteli ürünler
her zaman özgürce

Artık düşünme sadece sipariş ver

Teşekkürler dostum 🍀

Umarım gelecekte daha fazla şirket 😺

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Kesinlikle Yasal Bir Satıcı, Kaliteniz, iyi fiyatınız, hızlı sevkiyatınız ve nazik desteğiniz.
Devam et Guy's.
Yakında sizden sipariş vereceğim. Sadece D-Meth'inizin ücretsiz bir örneğini denemek istiyorum.
Bu mümkün mü?

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
Genellikle kimseden ücretsiz numune istemem ama bu tür ürünleri seven çalışanlarım için yeni bir tedarikçi arıyorum, bu yüzden mümkünse ABD için dekstro kristalinin bir örneğini istiyorum. Teşekkürler

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
4
Hey, bir örnek istiyorum ve nezaketiniz için sadece 2 yorumunuz olduğunu görmek gerçekten berbat. Profilime bakarsanız, farklı satıcılarla birçok anlaşma yaptım ve her zaman bir inceleme bıraktım. Posta almak için güvenli olan birden fazla gönderim adresim var. Gerekirse her ikisini de gözden geçirmeye istekliyim, açıkçası sadece bir tanesi dekstro almayı tercih ederim ama ikisini de gözden geçireceğim.