DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Bir örnek istiyorum ve kesinlikle bir incelemenin yanı sıra tadın, başlangıcın, sürenin ve inişin ayrıntılı bir tanımını yapacağım. Seçilmeyi ve ayrıca sizinle gelecekte iş yapmayı umuyorum çocuklar teşekkürler

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Hazır olduğunuzda bana bir DM göndermekten çekinmeyin, böylece size bir örnek vermek hakkında konuşabiliriz ;)

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
6
Harika teşekkürler!

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
4
Merhaba, dextro meth kristalini denemek istiyorum. Biraz alabilir miyim lütfen? İnceleme yazmak elbette önemlidir :))

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
3
Fransa'dan geliyorum....amph sülfat numunenizi denemeyi çok seviyorum... testi alır almaz bir inceleme yapacağım...

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
ABD'den geliyorum ve amfetamin macununuzu veya metamfetamin kristallerinizi denemeyi çok isterim! Tercihen Anphetamine sülfat, çünkü bu, burada eyaletlerde bulunması kolay bir şey değil.

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Merhaba. Uzun zamandır metamfetamin arıyorum, bir örnek alabilirsem harika olur. Lg

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
3
Merhaba, bazı örnekler alabilir miyim lütfen, mallarınızla çok ilgileniyorum.... Çok yakında sipariş vermek istiyorum .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci...

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Merhaba , AB'den bir DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS örneği almakla gerçekten ilgileniyorum . Avusturya'da yaşıyorum ve 2015'ten beri uyuşturucu kullanıyorum, bu yüzden çok fazla uyuşturucu deneyimledim ve bir tane alabilirsem gerçekten mutlu olurum. Umarım iyi haberler alırım. İyi günler dilerim FalteHD

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Selamlar,

Bilgilerinizi okudum ve ürünlerinizle gerçekten ilgileniyorum, özellikle s-ketamin ve dekstro-metamfetamin ürünlerinizden bir Örnek almam mümkün mü? Olumlu bir cevap alırsam gerçekten çok mutlu olurum. :)

Saygılarımla Matthäus

Not: Mümkünse denedikten sonra ayrıntılı bir İnceleme de yazıyorum :)

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Promosyon hala aktifse lütfen bir örnek alabilir miyim, umarım bu partiye geç kalmamışımdır. Lütfen en kısa zamanda bana haber verin. teşekkür ederim

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Sizin dextro methanohetamine'den bir örnek denemek isterim? Ürününüz hakkında bir inceleme bırakmaktan mutluluk duyarım.

Xplorer

Don't buy from me
Member
Reaction score
1
ABD için hiç numune kaldı mı?

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Evet! Şu anda ABD'de D-Meth numunelerimiz mevcuttur. Bir tane talep etmek için bize mesaj atmaktan çekinmeyin :)

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
Merhaba,
SEA -(amph) için bir örnek almak mümkün mü?

Teşekkürler

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
SEA ile Sırbistan'ı mı kastediyorsunuz?

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Mümkünse ücretsiz bir örnek alabilir miyim?