DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

Bennypo2

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Hey lütfen ücretsiz bir amph tozu örneği alabilir miyim :) ABD'ye gönderildi

zil3

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
hirvati̇stan'da gönderi̇len amf sülfat macunundan ücretsi̇z numune almak mümkün mü

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
27
hala örnek almak mümkün mü? avrupa'dayım ve satıcıların ürünleri hakkında çok dürüst yorumlar bırakıyorum

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
24
Pekala, beni dinleyin... Dağlara tırmandım (tamam, iyi, belki sadece merdivenler), vahşi canavarlarla savaştım (diğer bir deyişle teslim tarihleri) ve bir çölden geçtim (daha çok kahvesiz bir gün gibi), ama beni hepsinden kurtarabilecek bir şey var: **Ücretsiz D-Meth örneğiniz.**

Bir kahramana arayışında yardım edin! Onları altından yapılmış gibi el üstünde tutacağıma, hatta belki haklarında bir şarkı bile yazacağıma söz veriyorum (hit olacak, güvenin bana). Ve hey, eğer örnekler düşündüğüm kadar efsanevi olursa, kesinlikle daha fazlasını satın almak için geri geleceğim. Hadi biraz sihir yapalım! Belçika'da yaşıyorum BTW... 😉

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Numuneler hakkında bilgi almak isteyen "yeni üye" statüsündeki herkese:

Sizi kayıt ettik ve "üye" ve "yerleşik" statüsündeki kullanıcılar seçildikten sonra rastgele seçim yapılacaktır. Forumun örnekleme kuralı, örnek alacak kişilerin "üye" ve "yerleşik" statüsünde olması gerektiğini belirtmektedir :)

Last edited:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Eski zamanlayıcı burada Meth'inizi gözden geçirmeyi çok isterim piyasa 50/50 saçmalıkla doludur her zaman tam bir inceleme bırakırım herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana DM atın

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
7
Merhaba, ürün(ler)inizden numune almak istiyorum.

Shaolin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Ücretsiz örnek alabilir miyim?
Teşekkürler.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
15
Sizden bazı örnekler almak çok güzel olacak ;)

Herkese iyi şanslar!

İyi şanslar!

^_^

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
15
Şanslı olmam durumunda --->> AMPHETAMINE SULFATE PASTE

.xoxo.

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
177
İngiltere'den iseniz birkaç üyeden ücretsiz örnek alabilirsiniz @Glitchy bunlardan biri 🫡

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
15
ayy! güzel! teşekkürler delikanlı!

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Selamlar topluluk,

Umarım hepiniz güzel bir hafta sonu geçiriyorsunuzdur.

Elimizde hala birkaç D-Meth numunesi kaldı, ancak son zamanlarda Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ortaklarımızın bazı kişisel sorunlarla uğraşmak zorunda kalması nedeniyle bunların sevkiyatı durduruldu. Önümüzdeki birkaç gün içinde geri dönecekler ve numune alacak kişileri tekrar seçmeye başlayacağız.

Sabrınız için çok teşekkür eder, hepinize dinlendirici bir hafta sonu dilerim :)

Vector Laboratories

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Her şeyi duyduğuma sevindim, birkaç gün içinde normale döneceğim, sizlerin ürünlerini dört gözle bekliyorum

konsument88

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Reaction score
1
Merhaba, D-Meth'in yanı sıra toz ve macun formundaki amfetaminin bir örneğiyle de ilgileniyorum. Amfetamine düzenli olarak ihtiyaç duyulmaktadır

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Reaction score
12
Merhaba, bazı numunelerinizi test etmek istiyorum - AMPH veya D-Meth. Gördüğünüz gibi her zaman yorum gönderiyorum. Bir soru için size ayrıca DM göndereceğim.

traktor666

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
90 + AMFETAMİN SÜLFAT TOZU (kuru) denemek istiyorum. :)