DİREKSİYON ve MAGNİTUDE ile EN İYİ İLAÇLARI ÜRETMEK ve SEVK ETMEK - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
ÜCRETSİZ ÖRNEKLER - LÜTFEN AŞAĞIDAKİLERİ OKUYUN

Vector Laboratories olarak, güvenin, ürünümüzün kalitesi hakkında verdiğimiz sözden asla dönmeyerek kazanılması gereken bir şey olduğunun farkındayız. Bu nedenle, şirketimizin lansmanını ürünlerimizden bazı ücretsiz numuneler hediye ederek başlatarak bu harika topluluğa olan minnettarlığımızı göstereceğiz. Yeni müşterilerimize kusursuz müşteri hizmetlerimizin ve mükemmel müşteri memnuniyetimizin tadına bakmaları için aşağıdakilerden oluşan bir çekiliş başlatmak istiyoruz:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(Seçilen 10 müşterinin her birine 5G numune verilecektir)

AVRUPA MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

ABD MÜŞTERİLERİ İÇİN DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS
(Seçilen 7 müşteriye 1G numune verilecektir)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÇEKİLİŞE NASIL KAYIT OLABİLİRİM?

(Kayıt olabilmeniz için aşağıdakileri okumanız gerekmektedir)

Ücretsiz numuneden yararlanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken sadece iki basit koşul vardır. Bu forumun bir üyesi olmalısınız. Profil başlığınızda "yeni üye" yazıyorsa, yönetici ürünümüz hakkındaki yorumunuzu geçerli olarak kabul etmeyeceğinden numune almaya uygun değilsiniz. Bunun nedeni, forumun ücretsiz numune politikasının, numunelerin yalnızca forumun "üyelerine" verilebileceğini belirtmesidir.

Hediye için bir sonraki şart, ürünümüzün pazar yeri bölümündeki listesine ve şu anda okumakta olduğunuz konuya bir inceleme bırakacağınızın garantisidir. Ayrıca müşterilerimizden pazar yeri ve konu başlığı dışında forumda başka bir yere yorum bırakmamalarını rica ediyorum (bizi forumun başka bir kullanıcısına tavsiye ediyorsanız istisnalar yapılabilir). Takdirlerinizden ne kadar keyif alsam da, spam nedeniyle bu forumun yönetimine sıkıntı verilmesini istemiyorum. Size bir numune verdikten sonra bir inceleme bırakılmazsa, ekibimiz ve diğer satıcılar size numune vermeyi veya sizinle iş yapmayı seçmeyebilir

Bu iki gereksinimi karşılıyorsanız, tebrikler! Bir numune alabilirsiniz! Bu başlığın altına hangi üründen numune almak istediğinizi belirten bir yorum yapmanız yeterlidir (yalnızca bir üründen bir numune almanıza izin verilmektedir) ve biz de size DM göndereceğiz. Yorumunuzdan sonra bize mesaj atmanıza gerek yoktur, çünkü numuneniz için size mesaj atacağız.

View previous replies…

shrekanonymous

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Hey hey. ABD'den geliyorum. Dekstro-metamfetamininizden örnek almak istiyorum. Bir süredir gerçekten temiz bir ürün arıyordum ve Sizinki ihtiyacım olan şey olabilir gibi görünüyor. bölgemdeki ürün son zamanlarda ciddi bir düşüş yaşadı ve bu konu hakkında bir inceleme ve üye olmak gereken şeyse, beni de dahil edin. Sizlerle iş yapmak için sabırsızlanıyorum ve umarım yakında sizden haber alırım

jojoe21

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Reaction score
0
Bir amphvitamin örneği ile ilgileniyorum lütfen

Fangs

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Reaction score
1
Merhaba, meth numunesini deneme şansım var mı?

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Reaction score
8
Hala ücretsiz örnekler mevcut, çoğu insana kıyasla çok iyi fiyatlarınız var ve ürünler gerçekten iyi görünüyor, kalitelerini merak ediyorum Amfetamin veya D-Meth ile ilgileniyorum şimdi elinizde ne olduğuna bağlı.

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Fangs ve @Ricardo10

AB'de artık D-Meth numunemiz kalmamıştır.

ABD'de D-meth numunelerimiz ve AB'de amfetamin numunelerimiz kalmıştır

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Reaction score
8
Amfetamin alabilir miyim? Ben AB'denim

tatoo

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Reaction score
1
Hola aun es posible recibir una muetra de amphetamina , o de sulfato de amphetamina , soy de europa. eğer mümkün değilse, como puedo hacer un pedido de sulfaro , por que en opciones de compra no esta. Teşekkürler
Selamlar

Merhaba, amfetamin veya amfetamin sülfat numunesi almak hala mümkün mü, ben Avrupa'danım. Eğer mümkün değilse, sülfatı nasıl sipariş edebilirim, çünkü satın alma seçeneklerinde yok. Teşekkür ederim
Saygılarımla

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba, Vector. Amfetamin sülfat tozunuzun bir örneğini deneyebilir miyim? ABD'de yaşıyorum.

Teşekkürler!

rednight1337

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Oops, boşver. Son mesajımı dikkate almayın. Sana DM gönderdim, Vector.

Happymeal13

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Reaction score
0
İyi günler, bir örnek alabilir miyim? :) en iyi d-meth? :)
Eğer kaldıysa çok mutlu olurum (Çek Cumhuriyeti)

Teşekkür ederim, iyi günler :)

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Hey, ABD'li müşteri. Meth'inizi denemek isterim. Teşekkürler

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Tüm Avrupa Amfetamin ve D-Metamfetamin numunelerimiz bitmiştir!

ŞU ANDA SADECE 3 ABD-ABD D-METH NUMUNESİ KALMIŞTIR.

İLGİLENİYORSANIZ, BUNLAR SATILMADAN ÖNCE AŞAĞIDA YORUM YAPIN

REseBox212

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
0
Merhaba! D meth örneği ile çok ilgileniyorum (AB Ger)! Teşekkürler :)

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
35
Deals
9
Ürünümüze olan ilginizi duyduğuma çok sevindim! Şu anda elimizde hiç ücretsiz numune kalmadı, ancak size biraz satmaktan mutluluk duyarız :)

Size bir mesaj gönderdim.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
14
Merhaba! İngiltere teslimatı için ücretsiz meth ve amfetamin örnekleri mevcut mu?

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Reaction score
64
Deals
13
ABD'deyim ve muhtemelen bunu çok geç görüyorum ama değilse dextro'nun bir örneğini çok isterim.

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
68
Eski zamanlayıcı burada Meth'inizi gözden geçirmeyi çok isterim piyasa 50/50 saçmalıkla doludur her zaman tam bir inceleme bırakırım herhangi bir sorunuz varsa lütfen bana DM atın