MDP2P'den NaBH4 yoluyla MDMA sentezi

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Reaction score
6
G.Patton Merhaba, çalışmanız için teşekkürler! MDMA freebase'i DCM içinde çözme konusunda herhangi bir tavsiyeniz var mı? Bizimki dcm'de elma sosu oluşturdu (marque reaktifinde mor siyah test ediyor). Karışımda kurutucumuz vardı (mag sülfat) ve @btcboss2022 invitro metilamin HCL yöntemini kullandık ancak organik katmanımız homojen değil, bu yüzden püf noktaları olup olmadığını merak ediyoruz teşekkürler!

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Bir emülsiyonunuz olduğunu gördüm...... bazı ipuçları arıyorum:
Merhaba, yardıma ihtiyacım var! : )

• Benzokinon Wacker Safrolün Metanol İçinde Oksidasyonu ile MDP2P Elde Edilmesi
  • Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html adresinden alınmıştır.
  • Methyl Man tarafından
5 NaOH Yıkama #2'de takılı kaldı. 1. Yıkama beklendiği gibi oldu ve çok siyah bir üst "sulu?" tabaka ortaya çıktı ve bu tabaka atıldı. Muhtemelen DCM ve Keton içeren alt katmanı ikinci bir %5 NaOH ile yıkarken büyük miktarda, sanırım hidrokinon ortaya çıktı. Üçüncü kez yıkamak için alt katmanı boşalttım, her ihtimale karşı %5 NaOH yıkama #2'den üst katmanı sakladım ve tüm hidrokinonu sep huniden kolayca yıkadım. 3. %5 NaOH Yıkamasını ekledikten sonra, sıfır ayırma ile çamurlu yeşil bir emülsiyonum var.

Sorular: Hidrokinon neden 1. yıkamada ortaya çıkmadı?

1. %5 NaOH yıkamadan gelen üst katmanın "Sulu" olduğu ve bu nedenle Keton içermediği ve atılabileceği yönündeki talimatlarım %100 doğru mu? Yoksa tüm emeklerimi ve paramı çöpe mi attım?

Emülsiyon neden her NaOH yıkamasında daha iyi olmak yerine daha da kötüleşiyor gibi görünüyor?

Bu emülsiyonu parçalamanın en iyi yolu nedir?

Teşekkürler. Sinir bozucu. Bu noktaya kadar her şey iyi gidiyordu.

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
4
Metilamin hci'yi çözeltiye dönüştürebilir miyim?

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
Elimde DCM/Susuz Etanol %60/%40 mevcut. Kullanılabilir mi?

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Reaction score
45
NaBH4'ü birkaç saat boyunca manuel olarak eklemek biraz zahmetli, NaBH4'ü metanol içinde çözmeyi ve ardından bunu bir ekleme hunisi ile RM'ye damlatmayı denedim. Sorun şu ki, metanol NaBH4 ile oldukça hızlı reaksiyona girerek ayrışıyor. NaBH4 için uygun başka bir çözücü var mı veya metanole indirgemeyi etkilemeden ayrışmayı önleyecek bir şey ekleyebilir miyim?

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sayın Bay, yukarıdaki yöntemleri paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Ben de CAS: 28578-16-7 satın aldım, ancak tedarikçimde sadece toz ve yağlı tip var ve mumsu form yok. Sanırım yukarıdaki yöntemle çalıştırılabilir mi diye düşünüyorum.
CAS 4676-39-5'e ve ardından MDMA'ya gideceğimi tahmin ediyordum. Alınması gerekenler zaten hazır ama benim NABH 4'ün ambalaj poşetinde bir şişme olayı var. Bu normal bir şey mi?

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Reaction score
4
Sor
Bunu anlamıyorum, gaz gram olarak nasıl tartılır veya toz halinde mi gelir?

--Metilamin gazı (MeNH2) 300 g, soğutulmuş 3000 g metanol (MeOH; -17-20 °C) içinde termometre ve tepe karıştırıcı ile donatılmış 20 L reaktörde çözülür.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. Gaz, diğer maddeler gibi ağırlıklandırılabilir. Hacmini dm3 (litre) cinsinden elde etmek için gazın molünü 22,4 ile çarpabilirsiniz. https://en. wikipedia.org/wiki/Molar_volume

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Merhaba efendim, paylaşımınız için çok teşekkür ederim, bazı küçük test parçaları denedim. Bu sefer acelem olduğu için iki gün değil 4 saat reaksiyona soktum. Test etmek için 50 gr MDP2P yağı kullandım ve sonunda sadece 25 gr MDMA bazı elde ettim ve bu 25 gr MDMA bazından sonunda sadece 4 gr beyaz toz elde ettim.
Bazı sorularla karşılaştım ve tavsiye almak istiyorum:
1. Metilamin metanol çözeltisi ile ilgili olarak, bu sefer yanlış çözeltiyi kullandım çünkü %33 saf çözelti aldım. 10'luk çözelti yerine %33'lük çözeltiyi 1:1 oranında kullanabilir miyim?
2. 33 saf metilamin metanol kullandığım için NaBH4 reaksiyonunu tamamladıktan sonra hidroklorik asit kullandığımda pH değeri 10,5~11'e ayarlanamadı. pH değerini yerinde ayarlamak için çok fazla hidroklorik asit kullandım. Normaldi. Bu durumda, işleminizde açıklandığı gibi pH'ı 10,5'e ayarlamak için 1kgMDP2P için sadece 8L su ve 8cc %33 HCL kullanmam gerekir mi?
3. Ek olarak, gelecekte bu adımı gerçekleştirirken H2O ve hidroklorik asidi atlayıp ayarlamaları yapmak için hidroklorik asit gazı kullanabilir miyim?
4. Gelecekte ölçek genişletilirse, DCM tarafından eklenen son işlemleri silebilir miyim? Ne etkilenecek? Ölçek büyütmek için atılabilecek basit adımlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
5. Son olarak, hidroklorik asit gazından çökeltilen MDMA*HCL beyaz tozunu çözmek ve yeniden kristalleştirme yapmak için hangi çözücü kullanılabilir?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba. 1:1 ne demek? Aynı miktarda metilaminsiz baz almanız gerekiyor. Bunu hesaplayabiliyor musunuz? 1 kg %10 metilamin sln 100 g metilamin içerir, 1 kg %30 metilamin sln 300 g metilamin içermeyen baz içerir. 100 g metilamin sln elde etmek için ne kadar %30 metilamin sln gerekir? Okul matematiği.
Evet, sanırım açık.

Hayır, tam su hacmini kullanmalısın.

Verimi kaybedersiniz.

Bu konuda zaten yazıyor. Ek olarak, aşağıdaki yoruma bakın.

inno

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sayın Efendim, cevabınız için teşekkür ederim. Her bir kg MDP2P için gerekli olan %30 metilamin metanol çözeltisinin özgül ağırlığının 1100 g olduğunu biliyorum, ancak tedarikçiden satın aldığım %33'tü, bu yüzden 1:1'e dönüştürdüm. Umarım bir yanlışlık yoktur. minnettarım.
Son sorum, fotoğraftaki MDMA*HCL tozunu ısıtılmış etanol içinde yeniden çözebilir ve büyük kristaller halinde toplanabilmesi için doyurabilir miyim? Metamfetamin gibi mi?
Cevabınız bana çok yardımcı oldu, tekrar teşekkür ederim.

Attachments

• iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Reaction score
8
Kristalizasyondaki asetonu başka bir şeyle değiştirmek mümkün mü? Eğer mümkünse hangi alternatifler iyi olabilir?

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Metilamin (MeNH2) gazı 300 g yerine Metilamin sulu çözeltisi %40 kullanabilir miyim?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Merhaba, metilamin metanol çözeltisi kullanmanız gerekiyor, bu reaksiyona su eklenemez. Tersi durumda ürün elde edemezsiniz.

View previous replies…

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Evet, hazır çözüm satın alabilirsiniz.

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
9
Hey. Bana bir konuda yardımcı olabilir misin?

Siyahımsı mdma'nın nasıl temizleneceğine dair bir bağlantı var mı? Yeniden kristalleştirmek ve daha beyaz kristallere dönüştürmek gibi mi? Sanırım freebase kristalize edilmeden önce düzgün temizlenmemiş.

Mdma şunlardan yapılmıştır
Metilamin Gazı
Metanol
Pmk
Sodyum borhidrür
Aseton ve hcl

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
MDMA saflaştırması hakkında bir yazı var. Lütfen Amfetamin bölümüne bakın.

Not: Sormak ve cevap beklemek yerine etrafa bakmak veya Arama'yı kullanmak gerçekten yararlıdır.