Изследователски отряд за изпитване на химикали

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, наистина бих се интересувал да БЪДА тестер за всички видове вещества, лично аз харесвам най-много пироси, опиати и дисос. Аз съм от Тирол в Австрия. Мисля, че не са много хората от моята страна, които са тестери, така че бих искал да бъда такъв.


Надявам се на положителна оценка!
Ваш FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Здравейте, приятели,бих искал да стана член на отряда за тестване на РК.
Употребявам наркотици от повече от 15 години и съм тествал много различни РК. Обичам да опитвам нови неща, да правя други опити.

  • Какъв вид вещество искате да опитате?
    • Бих искал да опитам стимуланти като различни катинони или амфетамини
    • Бих искал да опитам и всички видове психеделици и дисоциативи
    • И много обичам опиоиди и бензо
  • Имате ли представа за веществото, което искате да изпробвате?
    • Искам да пробвам n-етилхекседрон и 3-mmc
    • При психеделиците и дисоциативите бих искал да опитам 2C-I или DOB, но също и други триптамини и фенетлиамини. Това, което търся или от дълго време, е MXE или MXE-производни.
  • До коя държава ще се изпращат?
    • До Германия
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Търся някаква форма на 2ci и всякакъв вид бензо
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Аз съм в Канада и с удоволствие ще тествам всичко и ще дам нй-честно ревю. Аз съм приключенски настроена 30-годишна секси дама с много време в ръцете си. Моето лечение от време на време е оцветен хероин, но аз също съм готов да опитвам нови неща. Благодаря ви предварително и имайте прекрасен ден! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Живея в Канада, на 60 години съм, през целия си зрял живот съм използвал РК и конвенционални лекарства и водя дневник, в който подробно описвам дозата и опита. Освен субективното ми мнение мога да предоставя и безплатно професионално FTIR изследване за чистота. Бих искал да тествам катинони - особено 4-MMC и 3-MMC, амфетамини (всякакви), семейството на 6APB, бензо и дизо, особено MXE или всичко, което твърди, че е като MXE. Обикновено се използват орално или чрез буфтинг, но ще приемам кетамин и всичко друго, което е безопасно да се приема. Пенсиониран съм и съм внимателен и отговорен потребител, който винаги използва точна скала. и никога не съм бил пристрастен и силно се съмнявам, че някога ще бъда. Просто обичам да се забавлявам и не харесвам алкохола.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Здравейте, намирам се в Съединените щати. Искам да опитам мдма, кетамин и метамфетамин. Много се интересувам от тези 3 продукта.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Тази тема все още ли е валидна?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch е най-добрият, ние wheiting нова партида за тестване !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Съгласен съм с теб, приятелю 💯 за Glitchy
Надявам се, че ще опитам новата партида и ще стана член на отряда за тестване 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id бих искал да тествам нови и стари опиати и опиоиди и или бензимидозоли и бензодиазепини!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте,
I'll liked to bé a tester membre... i'm Come from France... i'm want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Много благодаря...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Тази длъжност за тестери на RC и длъжността за безплатна проба еднакви ли са? защото вече съм DM за безплатна проба и искам да кандидатствам и като тестер, ако е възможно 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Хей, Glitchy, това има ли едно свободно място в раздела за предложения за работа в thoose ,,job offer section'' ? Аз Бих направил това като Марк Браунщайн, американец, живеещ в Хонконг, има необичайна работа. Той издирва неизвестни или отдавна забравени храни и съставки, за да ги предлага на най-добрите готвачи по света. Документалната поредица придружава професионалния ловец на вкусове в Индия, Тайланд, Лаос и Виетнам и го следва в мегаполиси като Хонконг, Банкок и Шанхай, където той тества своите находки, усъвършенства ги и ги продава на скъпи ресторанти.

Препоръки за гастрономи.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Секцията ми е Upper's и Opiates може би някои Tryptamines.

Чувствайте се свободни да се свържете с мен,първият преглед се спуска като разтопено масло, заклевам се, приятелю.

С уважение, Франкстоун.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Здравейте, на всички, които допринасят и помагат във форума тук, и специален поздрав за човека от Glitch, който работи неуморно, за да накара безплатните мостри да летят по цялата планета. За пореден път той ме зарадва с нова партида от 4ммс и само който я е опитал ще каже разликата, Да живее и да се радва, че ще ни води и през следващите дни. скритостта и сигурността на този продукт е супер умна!!! Щях да изхвърля маркерите за малко, но отново моето момче Glitch ме зарадва и ми каза къде са!!! lol.
Благодаря ви, че направихте дните ни по-весели!

4mmc e и Определено си заслужава, който иска Глич ще бъде негов водач в психеделичните му приключения. Между другото, то е супер популярно в Русия и го наричат "шампанското на руския елит".
Нека се забавляваме отговорно!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз съм
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте, аз съм от Францияһттр://i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, аз съм от Германия, бих искал да тествам метамфетамин Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Здравейте, аз също се интересувам от участие в изпитването.

Имам стотици грама стимуланти в сметката си, правил съм всякакви наркотици и все още го правя.

Пиша честни прегледи за доставчици, можете да проверите профила ми за списъка с приеманите от мен вещества.

Какъв вид вещество искате да опитате?

Наистина правя всичко, най-много опит имам с 4-mmc/3-mmc, наистина бих искал да опитам 2-mmc, имам добро сравнение и не съм от тези хора, които да мрънкат, че не е като 4-mmc. Ако работи добре и не е 3cmc, ми харесва!

Психеделици, особено дисоциативи, опиоиди и бензо.

Имате ли представа за веществото, което искате да тествате?

Да, от стимулантите - 3mmc и 2mmc, правил съм само веднъж 3mmc и не успях да добия пълна представа за него, бензо фуриите също ме интересуват, защото не харесвам MDMA

Опиоиди
- O-DSMT, хероин, кратом, окси, морфин или нещо подобно

Бензо,
всичко. Дори RCs

Дисос - кетамин или MXE или други производни

Психеделици - исках да опитам ДОМ или негови производни/аналози

В коя държава ще бъде изпратен?

Полшаdddd ;)

Ако продуктът ви е добър, ще имате голям отзив
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Надявам се, че този отряд ще участва в новата версия на "Отряд самоубийци
 
Top