Изследователски отряд за изпитване на химикали

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Здравейте, Мадре, вече ви изпратих съобщение относно този и други начини, по които бих могъл да стана сътрудник на екипа на Breaking Bad, но в поста, на който отговорих, се казваше, че търсите екип за тестване на RC, а след това, като прочетох този пост, видях, че сте посочили метамфетамин като пример за наркотик, така че сега се чудя дали това е само за химикали за изследване, или за всички наркотици? Защото определено бих променил предпочитания от мен избор на наркотици, ако случаят е такъв! Моля, уведомете ме и още веднъж благодаря за отделеното време и внимание, пожелавам ви прекрасен ден!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Няма значение, четох заявката на потребител TESTINT и форматът, който използва, ме накара да си помисля, че това е част от поста на madres. Моя грешка.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Живея в САЩ и съм самообучаващ се химик, направил съм 2cx b thru e не D и mda и мескалин и ако разбира се dmt, който съм сигурен, че повечето ppl започват с екстракцията, а не със синтеза, въпреки че бих искал да дам шанс на TSTAB бих искал да пробвам.някои rcs 2cx и други entactogens / психеделици ще даде честна opibion от mailbix до био анализ и съм много добре свързан, където съм аз цялата продажба, така че аз dnt наистина правят малки ръка за ръка моите ppl правят голям мащаб по-добре в FED, отколкото държавата аз казвам lol чукам на дърво
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Живея в Австралия в местност на 4 от града. Смятам, че всички пушат катинон или нискокачествен метамфетамин. Iv реших да спра да купувам и бих искал да опитам 2c-x.
Бих се зарадвал, ако можех да науча синтез, но не знам откъде да започна и какъв размер оборудване да се получи. ще платя за ментор лично или с криптиран имейл. интересувам се от може би синтез, който ще ме научи abit за химията и след това да опитам синтез на метамфетамин/амфетамин.
Дали разклащането и печенето е най-простото, но най-рисковано.
Имам нужда от източник на предварителни проклятия, но планирам един ден да си направя собствени в големи количества.
Точно както приготвянето на вечеря по собствен вкус е моето виждане за синтеза. Приготвям съоръженията по мой вкус, добавям малко подправки и всичко е хубаво.
ВНИМАНИЕ Готвачи Ще платя BTC, за да бъда вашият ученик или лично, или чрез криптиран имейл. прецакайте купуването на улични наркотици, Il направи моя собствена.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Хей, приятелю, аз също съм от Австралия, ако все още имаш нужда от помощ по пътя си, кажи ми, че имам ноу-хау и почти всичко, което идва с него мир
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
От моето разбиране ацетонът е правилният разтворител, защото е смесителен/разгражда маслото, така че ще се комбинира Бих екстрахирал с dcm или толулин. след това киселинна основа или хлороводород изведете продукта си, след което можете да продължите оттам
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Благодаря ви аз съм и новак, така че не съм запознат с това как да го направя може ли да обясните, ако имате ноу-хау и също така трудно да получите химикали в aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Колко знания по химия имате ? И в коя държава се намирате ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Какъв вид вещество искате да опитате?
5-мео-дмт

- Имате ли представа за веществото, което искате да изпитате?
Опитвал съм и преди, но те винаги мамят и никога не можеш да бъдеш сигурен.

До коя държава ще бъде изпратено: Франция
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Whoa how come ive never seen this before! Толкова много бих искала да опитам RC Opioids. Откакто разбрах за тях, постоянно се вманиачавам по тях и вече съм направил повечето зеници под слънцето. За съжаление също така съм бил измамен от множество хиляди и вероятно съм погълнал повече захар, отколкото действителните опиоиди lol. FML.

Ако има начин да тествам нещо, аз винаги играя! От Западен ЕС :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
ИЗБЕРИ МЕ.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo mushrooms ) Бих искал да опитам 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B и някакво легитимно LSD... о, и всякакъв повишаващ еуфорията на тялото RC... ако търсите свеж поглед към RC, аз съм вашият човек. Ще ви дам всички изброени искания, доставка до стандартите за доставка, разопаковане и тегло на съдържанието, начин на консумация, вкус, време на настъпване, продължителност и др. Доставка в САЩ
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Най-добрият ми приятел ми препоръча да дойда да разгледам пазара BreakingBad и аз се радвам, че го направи. тук има готини хора! Но аз определено имам опит в психеделиците, извличам си nn-DMT и съм правил няколко химикала като Nep, Aphip, 4fmph, всички аналози на Mephadrone през деня и Чувек, това би било като сценарий на мечтите! Ще бъда супер професионалист и ще ти напиша цяло ревю и ще бъда супер благодарен за възможността и приятелката ми също ще участва в по-леките вещества, но аз съм в САЩ и бих опитал всичко, което бихте искали да изпратите, поне след като направя някои изследвания за намаляване на вредите, но аз съм суууупер заинтересован от всички 2c сортове и дори ще опитам метамфетамин, тъй като това не е непременно любимият ми наркотик, тъй като винаги е просто нарязан на парчета в моя град, бих предпочел да направя някоя лавада, но бих документирал всичко..but ima stfu now I just got really excited an prly volunteered a little bit more info than I should have ... pick me! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Какъв вид вещество искате да опитате?
Всичко, което се предлага във форма, годна за пушене. над 20 години опит. Желаещи да открият какво качество правят хората тук.
  • Имате ли представа за веществото, което искате да изпробвате?
  • Разбира се, не е много това, което не съм опитвал. или използвал много
  • До коя държава ще бъде изпратено?

Испания / ЕС
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Какъв вид вещество искате да опитате?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Това не е съществувало дълго време. много забавно

  • Имате ли представа за веществото, което искате да изпробвате?
  • да
  • До коя държава ще бъде изпратено? Испания
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Аз съм САЩ и парите са готови за изпитване
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Звук, DM ме pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Как е направена пратката? Имаше ли някакви проблеми с пратката?

- Пратката беше изпратена много бързо. На всеки въпрос, който зададох, получих отговор и всеки отговор беше бърз и действително полезен.

* Снимки на веществото на везната (в пратка, в опаковка, без опаковка, само веществото, монета от всякакъв номинал на Вашата страна)

-
ZxQYFSIqrn





- Допаминов прилив веднага след това серотонинов прилив по дяволите си буквално райско. Това, което се опитвам да кажа, е това, което трябва да бъде и малко повече :) Моята доза беше 0,25 бомба перорално, отне време, но пикът ме удари като влак и продължи известно време . През нощта редозирах 2 до 3 линии.
Мефедронът за мен е терапевтично усещане, кара те да се отвориш и ти помага да изразиш себе си психически и физически. 4MMC се чувства така, сякаш пика на mdma постоянно, докато си прецакан от амфетамин
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (МЕФЕДРОН)

⭐️ Сигурност на услугата
Скритостта се използва интелигентно, няма излишни рискове, които да ви се набиват на очи.

⭐️ Бързина на доставката 10/10,
Пристигна за седмица и половина. Пакетът беше запечатан като обикновено писмо или малък пакет. Пристигна бързо и без проблеми.

⭐️ Качество на продукта: 10.
Отнема време, за да се удари, но когато се удари... се удари.

⭐️ Доколко очакванията Ви бяха оправдани? 10/10
Фантастична поддръжка на клиентите и добро качество.

⭐️ Общо впечатление с доставчика 10/10, Продавачът е много прям и честен. Усеща се като човек, с когото можеш да правиш бизнес.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Сигурност на услугата (от 0 до 10)

-- Сигурността и скритостта на опаковката бяха на най-високо ниво, вижте по-долу в приложените снимки добри 4-5 нива на сигурност, освен това самият продукт беше запечатан с вакуум, за да се премахне миризмата. Което обикновено е проблем за mcat, но независимо от скритостта този материал е на най-високо ниво, най-чистият, който съм виждал. 10/10

⭐️ Скорост на доставката (от 0 до 10)

-- Доставката беше малко по-дълга от очакваното , и за моя опит с онлайн покупки, обаче бях информиран през цялото време и все пак пристигна по-бързо за международна поръчка, отколкото повечето чуждестранни пакети на Amazon. 7/10

⭐️ Качество на продукта (от 0 до 10)

-- Все още не съм го изпробвал сам, но имах някой, който го тества и го изпробва, те бяха много впечатлени и казаха, че това е топ рафт. Самите кристали са най-чистите, които някога съм виждал, казаха ми, че те опаковат добър удар, беше дадена много щедра проба с тегло 1,5 г (без торбичка), страхотен продукт. 9/10

⭐️ Доколко очакванията ви бяха оправдани? (от 0 до 10)

-- Освен малко забавяне на доставката, което трябва да се очаква при закупуването на какъвто и да е международен продукт, наркотици или не, очакванията ми бяха изпълнени и надминати. 9/10

Обща оценка от 40 --

35/40 Много добър, горещо препоръчвам!!!

Забележка: Това е допълнителна оценка за обслужването на клиентите, винаги бързи и страстни отговори, които правят всичко възможно най-гладко


По-долу има няколко снимки, извинявам се за прекалено експонираните снимки на мащаба, това е LCD дисплей

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Доставено вещество 5-Meo-Mipt
Метод на потребление Изпарява се в орлова тръба
Продължителност на опита 6 часа
Количество 70 mg *2



⭐️ Сигурност на услугата (от 0 до 10) 10
Доставеното вещество се предлага в перфектно опакована и качествена опаковка. В безопасност от погледите на любопитните зрители.
Единственият недостатък, който забелязвам, е крайната опаковка, в която идва това конкретно вещество.
Тъй като е твърде тънка и идва в найлонова торбичка, става трудна за боравене, като се губи много вещество.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Скорост на доставка (от 0 до 10)


Това винаги зависи от много фактори, но доставката беше много бърза.
Получих кода за проследяване в събота и веществото пристигна във вторник без проблеми.


⭐️ Доколко очакванията ви бяха оправдани? (от 0 до 10) 5



Веществото всъщност ме разочарова, но това не се дължи на него, а на очакванията ми за ефекта на други триптамини, които съм опитвал (Dmt и 5-MEO-DMT)


⭐️ Качество на продукта (от 0 до 10) 5


Заради предишните ми очаквания може би не съм разбрал напълно смисъла на това вещество.
Дори мислех да го оценя под 5, но нямаше да е честно.
Може би не мога да разбера защо никой не иска да има такъв тип изживяване, но след това се замислям и разбирам, че не всеки е готов да има интензивно изживяване с 5-мео-Дмт или със самия Дмт, така че анализирах ефектите на това вещество. и въпреки че те са леки спрямо предишните, може да е полезно да се започне с триптамините по забавен начин, така че петица е справедлива.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Здравейте от Нидерландия.

Първо ще прочета добре правилата тук, може би след това ще кандидатствам :)
 
Top