Kompletní syntéza amfetaminové volné báze (A-olej) z P2P (měřítko 10 l)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Gratulujeme!

Zdá se však, že ve vodní vrstvě je poměrně dost báze, pokud ji nechcete extrahovat, můžete přidat přibližně stejné množství solanky (nasycený roztok soli - NaCl -, snadno připravený předem, tím se vytlačí báze z vodní vrstvy a také se odsaje část vody z báze. Ideální by bylo, kdyby byla celá vodní vrstva nasycená solí, ale předpokládám, že spěcháte, takže přidání solanky postačí. Výsledek uvidíte po pěti až deseti minutách, kdy se vodní vrstva projasní, ale dejte tomu půl hodiny, aby to udělalo svou práci úplně.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
To je také parní destilace, to, co chcete říci, je, že jste nepoužili externí zdroj páry, generátor, ale vařili jste z reakční nádoby.
Bod varu amfetaminové báze by byl asi 200 °C.

V tomto případě se doporučuje doplňovat vodu, aby jí bylo vždy kolem dostatek. Amfetaminová báze pak přijde s vodou o teplotě 94 až 98 °C, měřeno na hlavici destilačního kotle/klauzule/vstupu do kondenzátoru.

Parní destilace se oproti obecnému přesvědčení urychluje spíše tím, že pára má širokou nerušenou cestu, než tím, že se zahřívá jako šílená.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ano, to je to, co já men, Žádný externí zdroj páry...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ano, to je to, co já muži, Žádný externí zdroj páry
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V případě A-oleje potřebujete k dosažení maximálního výtěžku kromě vody ve směsi také externí zdroj páry, to je mnohokrát ověřeno a vždy si to můžete vyzkoušet sami. Pouhým přidáním vody a destilací nezískáte maximální výtěžnost.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Vnější přehřátá pára jistě proces výrazně urychlí a nepochybuji o tom, že ve sběrné baňce bude nakonec více oleje. Obávám se však, že to nebude více amfetaminové báze, ale jiné látky vzniklé při reakci. Amfetamin i metamfetamin se ochotně destilují s párou i z právě vroucí baňky a není to jen moje představa, ale je to dobře zdokumentováno v literatuře.
Jde spíše o to, když někdo použije vaši metodu bazické hydrolýzy, protože když se použije vaše metoda kyselé hydrolýzy, jako při kyselé hydrolýze, máte před bazifikací zahrnut krok promývání DCM, který odstraní všechny nezákladní nežádoucí látky, jako jsou zbytky P2P, žádný takový krok v postupu s bází není.

Podívejte, chci vám vyjádřit vděčnost za to, že jste sem tuto rozsáhlou metodu umístil, vážně si toho velmi vážím a chci vás ujistit, že to, co píšu, má být konstruktivní a není to snaha vás osobně kritizovat nebo zesměšňovat vaše schopnosti a úspěchy.

Nevím, zda olej z této reakce nějak dále upravujete, zpracováváte, pro vyšší kvalitu a odstranění nečistot, nebo zda jej zpracováváte přímo na "pastu", a ať už to děláte jakkoli, nejsem tu od toho, abych vás soudil, pokud jsou vaši zákazníci spokojeni, jsou spokojeni.
Pro osobní spotřebu raději velmi šetrně destiluju parou a pak přidávám další kroky, ale jsem už hodně starý a na nečistoty v generálce jsem velmi citlivý......
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nebojte se o tento bod Mohu vás ujistit, že existuje více amfetaminové báze, která se měří po extrakci rozpouštědlem.
V chemii se někdy (není jich mnoho) literatura trochu liší od synthetické reality a toto je možná jeden z těchto případů, každopádně trvám na tom, že si to můžete bez problémů ověřit sami a pak to zde okomentovat.
Ohledně promývání rozpouštědlem je to nepovinný postup, protože se to stejně bude destilovat parou a po destilaci žádné nečistoty nebudou, ale i kdybyste se báli nečistot, vždycky můžete udělat acidobazické promývání, když budete po destilaci extrahovat finální volnou bázi rozpouštědlem ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Proč existují tři vrstvy?horní vrstva se zdá být volnou bází a její výtěžnost se zdá být extrémně malá a silně pochybná. 70% výtěžnost
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Je to obrázek po vnitřní destilaci vodní parou?
Destiloval jste svůj p2p pro 70% výtěžnost , nebo jste ho použil přímo z bmk ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ano, je to tak.

P2P jsem použil ihned po převodu z 5449, nedestiloval jsem ho.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Vyzkoušel jsem jak hcl, tak fosforečnou. V obou případech pak redukci nabh4. Pokud je najdu, pošlu vám fotky.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Yer to je pěkné, opravdu dobrý výtěžek dobře udělaný
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den. Je 37% formamid vhodný pro syntézu? to je vše, co jsem u nás našla.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamid 75-12-7 je to, co je potřeba. Vodný roztok není dobrý , myslím. Nevíte někdo, kde se dá v Evropě koupit? Zatím jsem ho nenašel
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamid je sledován, můžete si ho vyrobit sami. Uhličitan amonný + kyselina mravenčí = mravenčan amonný, zahřát na 175 °C (aby se odstranila voda) a držet tam několik hodin -> Formamid. Přesná kontrola teploty a dobré větrání je nutností, Formamid se začíná rozkládat při 180 °C. Kyselina mravenčí se používá v mírném molárním přebytku.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Objednávejte tedy pečlivě, protože úřady se dívají. To jsem nevěděla. moc děkuji. Pokusím se to udělat ... ale lepší by bylo si to koupit. Čínský partner napsal 30 USD / litr, s dodáním. je to dobrá cena?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Řekl bych, že je to v pořádku, pokud je to "zabezpečená linka" nebo jak to nazývají, řekněte, že vše ohledně dovozu je zajištěno a vy se vás to vůbec netýká a bude vám to zasláno jako interní zásilka EU. A není to více než 25 kg. 50 kg by už mělo být levnější, 100 kg ještě více atd.
To je jen můj názor, naprosto subjektivní.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Dá se nějak zjistit, zda je olej A v něčem naředěný, nebo jeho čistota?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, tenkovrstvá chromatografie. Není obtížné, pokud chceme pouze zkontrolovat přítomnost jiných sloučenin, kvalitativně. Provést ji způsobem, který umožňuje kvantitativní odhady (kolik je v ní různých sloučenin), je však náročné.
 
Top