Syntéza MDMA z piperonylmethylketonu (PMK/MDP2P) pomocí kyseliny mravenčí

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
našel to úžasné VELKÉ měřítko MDMA přes leuckart, vysvětluje to některé další kroky, ale jsou věci, kterým ještě nerozumím.... v kroku 1 iT se píše: " Přidejte 20 L oleje navíc ke 160 L = 180 L." nerozumím tomu číslu, protože začínají od 150L ...PŘEDPOKLÁDÁM, že je to výsledek míchání, který tento přítel nazývá právě OLEJEM



Tato metoda se v minulosti používala v Evropě v obrovském měřítku k výrobě MDMA:

[1] 150 L MDP2P + 400 L NMF + 75 L kyseliny mravenčí :

zahřívat na 190°C (při 140°C H2O + kyselina mravenčí přechází) po dobu asi 6 hodin, dokud se nezapálí
je ve sběrné baňce cítit plynný amoniak. Žádné vakuum! Nechte vychladnout a
promyjte 350 l vody, abyste se zbavili přebytečného NMF. Odčerpejte 160 l oleje a extrahujte
zbylou vodu extrahujte 2 x 30 l DCM. Vyvařte DCM při 60 °C a 200 mm Hg.
Přidejte 20 l oleje navíc ke 160 l = 180 l.

[2] Vaření s HCl: hydrolýza.

180 L oleje + 100 L methanolu + (250 L HCl 36% + 550 L H2O): Smíchejte a vařte. Při 60-65 °C
MeOH se vydestiluje, poté přejde na 95 C a zůstane tam 3 hod. Nyní vyrobíte
chloridovou sůl, která se rozpustí ve vodní části. Nechte vychladnout na 40 °C a
extrahujte 40 l DCM. Extrakt z DCM vyhoďte, je plný nečistot.
Vodní část si ponechte!

[3] Výroba Basicu.

100 Kg NaOH zřeďte ve 100 L vody (90 L 100% HCl potřebuje +/- 70 L NaOH). Použijte tento
NaOH roztok k bazifikaci zbývající vodní části. NEPŘEKRAČUJTE teplotu 40C! Přiveďte k
pH 10,3 a pak přijde +/- 100 L MDMA bazického oleje. Extrahujte pomocí 2x30 L DCM a
vydestilujte DCM, abyste získali surovou bázi.

[4] Destilát.

Při 4 mm Hg (nebo jiném dobrém vakuu) a 145 °C vydestilujete surovou bázi na
získáte čistou bázi. (Nejprve odstraňte DCM a vodu).

[5] Krystaly.
Pokud už znáte mé jméno, vyhledejte si mé příspěvky, jak je vyrobit..... Použijte aceton za studena
a plynnou HCl...
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
na konci, v kroku Krystalizace, říká " použijte aceton za studena a HCL plyn.... jestli jsem to pochopil, znamená to, že zpracuje surovou bázi MDMA rozpuštěnou v acetonu za studena a pak zplynuje? vím, že sůl hcl se v acetonu nerozpouští, ale možná báze ano... nebo tím myslí, že zpracuje bázi goo rozpuštěnou v methanolu, zplynuje a pak zkrystalizuje v acetonu za studena? zní mi to logičtěji.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Myslím, že máte pravdu: Destilovat surový produkt -> Získat čistý produkt -> Dilutovat studeným acetonem -> Zplynovat acetonový roztok.
Nemám přímou zkušenost s prací s md, ale takto to dává největší smysl.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Tnx příteli , určitě to zkusím!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ne. MDMA se vám nedostane. Pravděpodobně dostanete MDA, ale nejsem si jistý.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Kolik diethyletheru kolik methanolu kolik acetonu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
2 x50 ml
co nejmenší, aby se rozpustil
přibližně 1,5 objemu metanolu
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Děkujeme vám
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Lidi, potřebuji od vás odbornou radu. Nastoupila jsem do své úplně první práce bez předchozích zkušeností. Podařilo se mi úspěšně vyrobit olej PMK a zahájil jsem vlastní syntézu, jak je popsáno výše, pouze jsem vynásobil množství 10. Refluxoval jsem s kyselinou mravenčí a N-MF a PMK po dobu sedmi hodin. Poté se trochu ochladilo, takže už nebublalo (ale ne při pokojové teplotě) a přidal jsem kyselinu chlorovodíkovou. Refluxoval jsem další tři hodiny. Pak jsem přidal tolik NAOH, abych dosáhl hodnoty PH 12. Zatím je to dobré. Přidala jsem diethylether a oddělila reakční hmotu tak, aby se oddělil i ether. Pak jsem se dostal do potíží, protože jsem nenapsal, že éter má zůstat s volnou bází. Druhým problémem bylo, kolik síranu hořečnatého použít. Rozdrtil jsem sušený síran a přidal jsem ho do volné báze příliš mnoho. Druhý den jsem viděl velké bílé množství a nahoře plavala nějaká hnědá kapalina, tam už jsem nevěděl, co je moje cílová látka, respektive jsem nevěděl, co mám dále zpracovávat. Nejprve jsem si udělal teplou vodní lázeň a nádobu do ní vložil, aby se odpařil sulfát. Myslel jsem si, že to, co zůstane, bude moje volná báze. Ale to se nestalo. Tak jsem to množství zahřál na 100 stupňů v naději, že se odpaří síran. Nestalo se nic, jen pára byla silně cítit anýzem, skoro jako marcipán, ale žádný sulfát. Zůstala bílá hmota, která také voněla po anýzu. Pak jsem dal do nové nádoby kyselinu chlorovodíkovou a kápl do ní kyselinu sírovou, aby došlo k reakci na plynnou HCL. Ani to se nestalo, tak jsem kyseliny zahřál a výpary nasměroval do bílé hmoty. Všude byly bublinky, ale barva se nezměnila na hnědou. Zůstala bílá. Přefiltroval jsem ji pomocí Buchnerova vakuového filtru a množství rozetřel do misky. Postupoval jsem podle receptu a zahřál methanol na 50 stupňů. Pak jsem metanol nalila na sliz a míchala, aby se rozpustil. Nechal jsem ho vychladnout na 25 stupňů a navrch jsem dal studený aceton z lednice. Podmínka: Bílá pasta pod tekutinami nahoře. Po chvíli jsem tekutiny vylil a misku jsem dal do nádoby na vakuum. Pomalu, po probublávání, se toho moc nedělo. Chtěl jsem tedy množství znovu vykrystalizovat. Nalil jsem ho do kádinky a zahřál na 150 stupňů. Už se nic nedělo. Nechal jsem ji vychladnout a vzduchotěsně ji odložil.
 

Attachments

  • LKsWk31BXe.jpeg
    LKsWk31BXe.jpeg
    2.5 MB · Views: 283
  • k7HBbjQmwf.jpeg
    k7HBbjQmwf.jpeg
    2.6 MB · Views: 276
  • o5UtZOBy9E.jpeg
    o5UtZOBy9E.jpeg
    3 MB · Views: 262
  • 0XWycdeKur.jpeg
    0XWycdeKur.jpeg
    3.6 MB · Views: 280
  • rXD7IjHW0L.jpeg
    rXD7IjHW0L.jpeg
    3 MB · Views: 274
  • KQnfrp0sUX.jpeg
    KQnfrp0sUX.jpeg
    3.3 MB · Views: 278
  • sh025dmxnR.jpeg
    sh025dmxnR.jpeg
    4 MB · Views: 265
  • SyzgWBH7Nt.jpeg
    SyzgWBH7Nt.jpeg
    2.9 MB · Views: 261
  • D3CTcUaNdB.jpeg
    D3CTcUaNdB.jpeg
    2.7 MB · Views: 262
  • rXiBZhTCpj.jpeg
    rXiBZhTCpj.jpeg
    3 MB · Views: 259
  • kxa8E0pbKg.jpeg
    kxa8E0pbKg.jpeg
    3 MB · Views: 273
  • JQx0BrbOD2.jpeg
    JQx0BrbOD2.jpeg
    3.7 MB · Views: 274
  • GPuibz6XcF.jpeg
    GPuibz6XcF.jpeg
    3.1 MB · Views: 285

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
"Pak jsem se dostal do potíží, protože jsem nenapsal, že éter má zůstat s volnou bází".

Co tím myslíte, co jste dělal poté, co jste shromáždil éter s volnou bází? Přidali jste k éteru hořčík?
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Oddělil jsem éter od volné báze a poté jsem volnou bázi vysušil hořčíkem.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
No a to je právě ten problém. Předpokládá se, že rozpouštědlo obsahující volnou bázi vysušíte.
Takže buď vysušíte éter s frebazou, nebo aceton, ve kterém se chystáte frebazu před zplynováním rozmíchat.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Co tedy mohu nyní udělat nějaké kroky k bezpečnému získání nějaké hmoty ?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
No, nevím, jak moc jste si pohrál s volnou bází, ale pokud je v ní pouze suchý hořčík, smíchal bych ho s bezvodým acetonem a pak ho zplynoval.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Dobře, díky, zkusím to
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Vy me
an heating or distill or hcl Gas?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nejsem si jistý, zda rozumím vaší otázce.
Ale technicky vzato byste měli mít gumovitou hmotu volné báze smíchanou s hořečnatými solemi.
Vezměte ji a smíchejte s bezvodým acetonem.
Pak odstraňte hořčík, který se oddělí a spadne na dno.


Pak na něj použijte plynový bublinkovač.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Souhlasím. Nechápu, proč se @RA!NER rozhodl tuto směs zahřívat. Není v ní žádné rozpouštědlo. MgSO4 se neroztaví. Stačí přidat stejné množství éteru jako pro extrakci a odstranit MgSO4 přes filtr. Pak MgSO4 několikrát promyjte rozpouštědlem, abyste zachytili všechny volné báze.

Pravděpodobně ztratíte část výtěžku reakce.
 

RA!NER

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
14
Reaction score
1
Points
1
Dobře, udělám to - nějaká další možnost extrakce cause im z diethyletheru ?
 
Top