Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ομάδα δοκιμών
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
2c-x, DOx, μεθαμφεταμίνη
  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Ναι, έχω αξιολογήσει τους προμηθευτές για τον επαγγελματισμό, τη μέθοδο και την κατανόηση της σκηνής. Πάνω απ' όλα αξιόπιστος και ειλικρινής.

Έχω βαθιά γνώση των ενώσεων που αναφέρω. Θα δώσω γεγονότα ακόμη και NMR ect. Εάν ζητηθεί. Τεκμηριώνω ολόκληρη τη διαδικασία από το γραμματοκιβώτιο έως την κατανάλωση χωρίς να αποκαλύπτω ευαίσθητες πληροφορίες
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί
  • Η.Π.Α.
παρακαλώ ρωτήστε αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις
Σας ευχαριστώ.
 
View previous replies…

miq81dft

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μου αρέσει να παίρνω δωρεάν δείγματα.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ζω στην Αυστραλία σε μια τοποθεσία 4 από την πόλη. Πιστεύω ότι όλοι καπνίζουν καθινόνη ή μεθαμφεταμίνη χαμηλού βαθμού. Αποφάσισα να σταματήσω την αγορά και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 2c-x.
Θα ήμουν ζητωκραυγάζοντας αν μπορούσα να μάθω σύνθεση αλλά δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω και τι μέγεθος εξοπλισμού να αποκτήσω. θα πληρώσω για έναν καθοδηγητή αυτοπροσώπως ή με κρυπτογραφημένο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. ενδιαφέρομαι ίσως για μια σύνθεση που θα μου διδάξει abit για τη χημεία και στη συνέχεια να δοκιμάσω μια σύνθεση meth/amph.
Είναι το shake and bake το πιο απλό αλλά και το πιο επικίνδυνο.
Χρειάζομαι μια πηγή για προ-κατάρες αλλά σχεδιάζω να φτιάξω το δικό μου μια μέρα σε μεγάλες ποσότητες.
Ακριβώς όπως η προετοιμασία του δείπνου κατά το γούστο είναι το όραμά μου για τη σύνθεση. Μαγειρεύω το εργαλείο στο γούστο μου προσθέτω ένα μικρό μπαχαρικό και όλα τα πράγματα ωραία.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ BTC ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ή ΜΕ ENCRYPTED EMAIL.fuck αγοράζοντας ναρκωτικά του δρόμου, θα κάνω τα δικά μου.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Γεια σου φίλε είμαι από την Αυστραλία επίσης, αν εξακολουθείτε να χρειάζεστε βοήθεια στο ταξίδι σας ενημερώστε με έχω την τεχνογνωσία και ακριβώς για όλα όσα έρχονται μαζί με αυτό ειρήνη
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, είμαι κι εγώ από την Αυστραλία, από το Βόρειο Κουίνσλαντ. Ψάχνω για έναν αξιόπιστο προμηθευτή Meth εδώ. Θέλω να συνεργαστώ με Dead Drops, Escrow και Crypto. PM μου παρακαλώ.
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Γεια σας σε όλους στο φόρουμ BB. Πρόσφατα έλαβα ένα νέο δείγμα 4mmc που περιείχε μεφεδρόνη από δύο πηγές. Το πακέτο έφτασε ακριβώς στην ώρα του - κεντρική Ευρώπη μια εβδομάδα!
Η ποιότητα είναι εξαιρετική 10/10
Το ένα φερμουάρ ήταν τυπική κρυσταλλική μεφεδρόνη και το άλλο ήταν καστανόλευκο σαν να μην είχε πλυθεί εκατό τοις εκατό.
Ευχαριστώ τον Glitch και την υπόλοιπη ομάδα δοκιμής για την υπομονή σας!
Ως νευροβιολόγος συνιστώ σίγουρα τη λευκή έκδοση.
Για περισσότερες πληροφορίες Glitch!
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
γεια σας, έλαβα πρόσφατα δύο δείγματα μεφεδρόνης από 2 διαφορετικές πηγές και 2 αρκετά διαφορετικές ποιότητες κατά τη γνώμη μου. Φτάνουν αρκετά σκληρά, αλλά αυτό μπορεί να είναι ένα πρόβλημα του ρουμανικού ταχυδρομείου, όχι μόνο του πωλητή
PgQ6e4ZWId

Αυτή η κρυσταλλοποιημένη μεφεδρόνη είναι μια σούπερ μεφεδρόνη στο χρώμα και τη μορφή, έχει μια αρκετά σύντομη αλλά ισχυρή επίδραση, ωστόσο είναι μια πολύ ισχυρότερη μεφεδρόνη από τη μεφεδρόνη του δρόμου. Εκτός αυτού, κατά τη γνώμη μου, είναι πολύ καλύτερη από την κίτρινη στις παρακάτω εικόνες, είναι κάτι υποκειμενικό, αλλά προτιμώ αυτή



6gkN1hW7s3
Mtghvqom32

Αυτή η κίτρινη μεφεδρόνη είναι καλή για το αποτέλεσμα, λίγο περίεργη για τη γεύση αλλά και πάλι καλή, όχι τόσο ισχυρή όσο η κρυσταλλική αλλά και πάλι ισχυρή, κατά τη γνώμη μου το αποτέλεσμα διαρκεί περισσότερο αλλά όχι τόσο ισχυρή.




ωστόσο και τα δύο δείγματα 4mmc είναι καλά, έφτασαν εγκαίρως, καλή συσκευασία και αξιοπρεπής ποσότητα για μια καλή εμπειρία
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Υψηλότερη ανάλυση, καλός φωτισμός, ακίνητη στάση: Είναι ζωντανό :geek:
Αυτό αντισταθμίζει σε μεγάλο βαθμό την τυχόν έλλειψη ευκρίνειας της φωτογραφίας και
Αυτό μας δίνει τη δυνατότητα να αφιερώσουμε περισσότερο χρόνο στη μελέτη του αναθεωρημένου προϊόντος.
 
Last edited:

LoL78

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 25, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας.
πώς θα μπορούσα να γίνω εθελοντής για να γίνω δοκιμαστής;
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Γεια σου φίλε!
/threads/free-samples-from-bb-forum-for-everybody.10492/
Μπορείτε επίσης να δείτε το νέο μας θέμα.
Θα σου στείλω DM ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
o_O Διεγερτικό MDPM . Πώς έγινε η αποστολή; Υπήρξαν προβλήματα με το δέμα;

Η αποστολή ήρθε αρκετά γρήγορα σε έναν αποτελεσματικό μικρότερο τυποποιημένο πλαστικό φάκελο με φυσαλίδες με τη διεύθυνσή μου τυπωμένη καλά και τα γραμματόσημα κάθισαν καλά. Η σακούλα με το MDPM μέσα ήταν τυλιγμένη σε χαρτί. Τέλεια.

o_O 5 ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

1. Δεν υπάρχει σακούλα στο πακέτο, αλλά..: Η πίσω πλευρά της συσκευασίας.
2. Δεν είναι στη συσκευασία αλλά: Πακέτο στο εσωτερικό.
3. Φωτογραφία της καλά επισημασμένης τσάντας MDPM στην κλίμακα μου 1,50.
4. Κακή φωτογραφία της πίσω πλευράς της σακούλας με πλήρη θέα του ~1g MDPM. (Είναι δύσκολο να πετύχω το σωστό φως).
5. Κακή φωτογραφία της τελευταίας μου ουσίας 0,17 δίπλα σε ένα κέρμα μιας δεκάρας.

Παρέλειψα να διαβάσω τους κανόνες πριν από τις πρώτες φωτογραφίες, αλλά φωτογραφίες τώρα από την πίσω πλευρά του φακέλου και από το εσωτερικό άδειο. Στην αρχή δεν ήξερα ποιος το έστειλε, καθώς έχω πάρει ναρκωτικά που επικαλύπτονται και δεν υπάρχει προειδοποίηση για αυτό (πάλι δικό μου λάθος). Αναγνώρισα την πηγή του στυλ της τσάντας σε μια επισκόπηση φωτογραφιών εδώ από μέλος. Γι' αυτό λοιπόν δεν κατάφερα να κάνω όλες τις απαιτούμενες φωτογραφίες.

o_O Αναλυτική αναφορά ταξιδιού:

Ξεκίνησα με τη σύνθλιψη της βραχώδους σκόνης σε ένα γουδί και σνιφάρισα μερικές λεπτές γραμμές χωρίς αποτέλεσμα. Το κάπνισμα στο folie είχε άσχημη γεύση. Έτσι έκανα ένα 0,6 ορθοκολικό διάλυμα. Αυτό που συνέβη μόνο είναι μια αδύναμη αρχή που τελείωσε (μια αποτυχία). Το υπόλοιπο 0,17 το φύλαξα για ένα ετεροφυλόφιλο ζευγάρι που το μπόνγκαρε καλά και τους έδωσε μια φρέσκια ζαλισμένη ευφορία. Θα έπρεπε να είχαν χρησιμοποιήσει το MDPM αντί για μένα. Το MDPM είναι κοντά στο γνωστό 3-FPM που δοκίμασε πριν ως άχρηστο επίσης (για μένα). Το MDMP είναι ένα τόσο αδύναμο διεγερτικό που κάποιοι δεν έχουν καμία επίδραση, διάβασα στο διαδίκτυο.

Ασφάλεια υπηρεσιών 9 (αλλά ποιος το έστειλε; Θα μπορούσατε να βάλετε το "BB" μέσα).
Ταχύτητα παράδοσης 5 (αρκετά, είναι δωρεάν)
Ποιότητα του προϊόντος 10
Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; 0 θλιβερό μηδέν. Επιπτώσεις που αφορούν συγκεκριμένο άτομο. Δεν είμαι ο κατάλληλος γι' αυτό.

o_O ΕΠΙΛΟΓΟΣ

Περίμενα πολύ καιρό το ζευγάρι για να το δοκιμάσω αυτό. Η αναθεώρησή μου με κάθε τρόπο πήρε πάρα πολύ καιρό για να δημοσιεύσει, είχε προσωπικά θέματα να ξεπεράσει, αλλά τώρα έχει γίνει με τις φωτογραφίες να μαζεύουν σκόνη. Έκανα την αναθεώρησή μου τώρα που μπορώ να σταθώ με ελαφρά αμηχανία για την έλλειψη φωτογραφιών, αλλά δεν είχα το χρόνο να το ανεβάσω, είμαι τόσο ντροπιασμένος, και επίσης όταν μου το υπενθύμισε ο Glitchy ότι χρειάστηκε περισσότερο από μια εβδομάδα από αυτό για να μην καταλογιστεί. Μην εγκλωβίζεσαι σε μια ανόητη ρόδα ενώ θα έπρεπε να το κάνεις και να φαίνεσαι κάπως αλαζόνας. Θα αποζημιώσω τον Glitchy με κάτι για τη μεγάλη αναμονή (δικός μου κανόνας). Θεωρώ ότι αυτοί οι χειρισμοί των γεγονότων είναι κατάλληλοι για να το πετύχουμε τέλεια:

o_O ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗ 🤖

Όταν λάβετε το πακέτο, ελέγξτε αμέσως το νήμα του Γκλίτσι με τις προσδοκίες (κανόνες) της αναθεώρησης. Κάντε τις καλές φωτογραφίες όσο πιο γρήγορα μπορείτε. Θυμηθείτε ότι είστε κριτής δωρεάν αγαθών, ώστε να μπορείτε να εξηγήσετε τις πτυχές του ταξιδιού. Αν είναι απαραίτητο/δυνατό, αφήστε και κάποιον άλλον να δώσει μια δεύτερη γνώμη γι' αυτό. Σίγουρα χαίρομαι που έκανα άλλους να δοκιμάσουν το άχρηστο MDPM. Συμπληρώστε όλα τα σημεία που χρειάζονται και κάντε το να φαίνεται estetical και γραμματικά σωστό. Εγώ γράφω τα κείμενά μου πρώτα στο Gmail καθώς είμαι κακός δακτυλογράφος και γραμματικός. Αν είσαι σε δύσκολη θέση τότε καλύτερα να κάνεις τις φωτογραφίες και ένα οκ review έστω και λίγο πρόχειρο και λεπτό, αλλά γίνεται και ξεμπερδεύεις. Μετράει η ολότητα της προσπάθειάς σου για κριτική και μπορείς να πάρεις τις αστοχίες με το Glitchy ιδιαιτέρως και θα είσαι καλύτερα. Ποτέ δεν ξέρεις αν μπεις σε μια κατηφόρα όπως εγώ και χάσεις χρόνο. Βάλτε την αναθεώρηση σε όλες τις απαιτούμενες δοκιμές δείγματος εδώ σε αυτό το ωραίο site μας. 🛡️
 

Attachments

  • wmpMEykxLR.jpeg
    wmpMEykxLR.jpeg
    357.2 KB · Views: 69
  • MbFrPlcLdn.jpeg
    MbFrPlcLdn.jpeg
    1.5 MB · Views: 71
  • 4S18hAGQrF.jpeg
    4S18hAGQrF.jpeg
    564.2 KB · Views: 67
  • gtEdoAWTMQ.jpeg
    gtEdoAWTMQ.jpeg
    397.4 KB · Views: 79
  • TyzLHCmKiP.jpeg
    TyzLHCmKiP.jpeg
    359.6 KB · Views: 79
Last edited:

bxx

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Πήρα το δωρεάν δείγμα του 4MMC από την Πολωνία!
 

Attachments

  • HCEJ6dtaMf.jpg
    HCEJ6dtaMf.jpg
    643.5 KB · Views: 87
  • XAt9hbROHr.jpg
    XAt9hbROHr.jpg
    446.8 KB · Views: 83

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
καλά αρκετά αιχμηρές εικόνες από το δύσκολο στη ρύθμιση που ξέρω. Αλλά τα κατασκευασμένα θραύσματα κρυστάλλων θα έπρεπε να έχουν πλυθεί πλήρως για να είναι διαφανή (αισθητική σημείωση). Ελπίζω το hot alert high σας να έρθει τόσο ωραία όσο αυτό το πακέτο, χωρίς αμφιβολία. Απολύτως υπέροχα σφραγισμένο. Είναι το ίδιο σφιχτό το δέμα; Ανυπομονώ να δω περισσότερα από τα ναρκωτικά πορνό σας. Ελπίζω να έχεις κορίτσι στο χέρι (ακόμα κι αν είσαι κορίτσι) για να σε βοηθήσει τυχερός σε.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Σας έστειλα DM-ed :D
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Θα ήθελα πολύ να συμμετάσχω στην ομάδα δοκιμών.
 
  • Like
Reactions: vis

Trums

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας είμαι από την Αυστραλία θα με ενδιέφερε σίγουρα να δοκιμάσω προϊόντα έχω εμπειρία στις περισσότερες catigoriew των ουσιών είμαι σε bup οπότε δεν μπορώ να δοκιμάσω οπιούχα αλλά είδος από αυτό είμαι εξοικειωμένος με τις περισσότερες catigoriew των ουσιών κάπως
 

sarag

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ενδιαφέρομαι εξαιρετικά να συμμετάσχω στην έρευνα. Εδώ προερχόμενος από τις ΗΠΑ, παρακαλώ ενημερώστε με τι πρέπει να κάνω και θα ήμουν περισσότερο από ευτυχής να βοηθήσω.
Είμαι έτοιμος να κάνω μια πλήρη ειλικρινή αναθεώρηση με εικόνες και βαθιά ανάλυση.

ερευνητικό υλικό - Αμφεταμίνη, mph

Σας ευχαριστώ.
 

IIIProphet

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Είμαι από τη Φινλανδία και ζω πραγματικά methylphenidate ethylphenidate και catitones. Θα ήθελα να δοκιμάσω παρόμοια με αυτά και κάποια νέα επίσης!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Ενδιαφέρομαι οπωσδήποτε. Βρίσκομαι στις ΗΠΑ.
 

menpl

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Nov 28, 2023
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας. Είμαι πρόθυμος να δοκιμάσω μεφεδρόνη, κατά προτίμηση σε μορφή στικς. Είναι δύσκολο να βρω τη συγκεκριμένη ουσία. Ψάχνω για έναν μόνιμο προμηθευτή, είμαι με πολωνική :)
 

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Γεια σας
ευχαρίστως να σας βοηθήσω.
Είμαι έτοιμος να κάνω μια πλήρη ειλικρινή ανασκόπηση με εικόνες και βαθιά ανάλυση.

Είμαι πιο έμπειρος με τις χημικές ουσίες της έρευνας από ό, τι τα κανονικά παράνομα ναρκωτικά.

Θα ήμουν ευτυχής να δοκιμάσω, με φωτογραφία και ειλικρινή βαθιά ανατροφοδότηση.

Είμαι κατάλληλος για να δοκιμάσω συνθετικά canibnoids, διεγερτικά όπως apvp aphip hex en και Cathinones από 4mmc 4EMC mexedrone κ.λπ., οπιοειδή, νιτραζένια, διαχωριστικά και ψυχεδελικά κύρια μελέτη που είναι σε συνθετικά canibnoids πιο έμπειρος με αυτά, αλλά ευτυχής να κάνω οποιοδήποτε από τα υπόλοιπα
 

bigd77

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω λίγη κοκαΐνη αν είναι δυνατόν ζω στο Τενεσί
 
Top