Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Γεια σας Madre, σας έχω ήδη στείλει μήνυμα σχετικά με αυτό και άλλους τρόπους με τους οποίους θα μπορούσα να γίνω συνεργάτης της ομάδας Breaking Bad, αλλά η ανάρτηση στην οποία απάντησα έλεγε ότι αναζητάτε μια ομάδα για να δοκιμάσετε RC's, και στη συνέχεια διαβάζοντας αυτή την ανάρτηση βλέπω όπου αναφέρατε τη μεθαμφεταμίνη ως παράδειγμα ναρκωτικού, οπότε τώρα αναρωτιέμαι αν είναι μόνο για χημικές ουσίες έρευνας ή είναι όλα τα ναρκωτικά; Γιατί σίγουρα θα άλλαζα την προτιμώμενη επιλογή φαρμάκων αν συνέβαινε κάτι τέτοιο! Παρακαλώ ενημερώστε με, και ευχαριστώ και πάλι για το χρόνο και την προσοχή σας, να έχετε μια υπέροχη μέρα!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Δεν πειράζει, διάβαζα την αίτηση του χρήστη TESTINT και η μορφή που χρησιμοποίησε με έκανε να πιστέψω ότι ήταν μέρος της ανάρτησης madres. Λάθος μου.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ζω στις ΗΠΑ και είμαι αυτοδίδακτος χημικός ive made 2cx b through e not D and mda and mescaline and if course dmt which im sure most ppl start with the extrqction not synth though id like to give the TSTAB a shot id like to sample.μερικά rcs 2cx και άλλα entactogens / ψυχεδελικά θα δώσει ειλικρινή opibion από mailbix σε bio assay και είμαι πολύ καλά συνδεδεμένο όπου είμαι εγώ όλη την πώληση έτσι dnt πραγματικά δεν κάνω μικρό χέρι με τα χέρια ppl μου κάνει μεγάλης κλίμακας καλύτερα σε FED από ό, τι κατάσταση λέω lol χτυπάει στο ξύλο
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ζω στην Αυστραλία σε μια τοποθεσία 4 από την πόλη. Πιστεύω ότι όλοι καπνίζουν καθινόνη ή μεθαμφεταμίνη χαμηλού βαθμού. Αποφάσισα να σταματήσω την αγορά και θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω το 2c-x.
Θα ήμουν ζητωκραυγάζοντας αν μπορούσα να μάθω σύνθεση αλλά δεν ξέρω από πού να ξεκινήσω και τι μέγεθος εξοπλισμού να αποκτήσω. θα πληρώσω για έναν καθοδηγητή αυτοπροσώπως ή με κρυπτογραφημένο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο. ενδιαφέρομαι ίσως για μια σύνθεση που θα μου διδάξει abit για τη χημεία και στη συνέχεια να δοκιμάσω μια σύνθεση meth/amph.
Είναι το shake and bake το πιο απλό αλλά και το πιο επικίνδυνο.
Χρειάζομαι μια πηγή για προ-κατάρες αλλά σχεδιάζω να φτιάξω το δικό μου μια μέρα σε μεγάλες ποσότητες.
Ακριβώς όπως η προετοιμασία του δείπνου κατά το γούστο είναι το όραμά μου για τη σύνθεση. Μαγειρεύω το εργαλείο στο γούστο μου προσθέτω ένα μικρό μπαχαρικό και όλα τα πράγματα ωραία.
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΓΕΙΡΕΣ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ BTC ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Ο ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΑΣ ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ Ή ΜΕ ENCRYPTED EMAIL.fuck αγοράζοντας ναρκωτικά του δρόμου, θα κάνω τα δικά μου.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Γεια σου φίλε είμαι από την Αυστραλία επίσης, αν εξακολουθείτε να χρειάζεστε βοήθεια στο ταξίδι σας ενημερώστε με έχω την τεχνογνωσία και ακριβώς για όλα όσα έρχονται μαζί με αυτό ειρήνη
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Από την κατανόησή μου η ακετόνη είναι ο λάθος διαλύτης επειδή είναι αναμίξιμο/σπάει το πετρέλαιο οπότε θα συνδυαστεί θα εκχυλίσω με dcm ή τολουλίνη. στη συνέχεια όξινη βάση ή υδροχλωρικό αέριο το προϊόν σας έξω τότε μπορείτε να πάτε από εκεί
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Σας ευχαριστώ είμαι και newbe έτσι δεν είμαι εξοικειωμένος με το πώς να το κάνω μπορείτε να εξηγήσετε αν u έχουν το know how και επίσης δύσκολο να πάρει τα χημικά σε aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Πόση γνώση χημείας έχετε; Και σε ποια κατάσταση βρίσκεστε ;
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
5-meo-dmt

- Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
Έχω δοκιμάσει στο παρελθόν, αλλά πάντα κλέβουν και ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.

Σε ποια χώρα θα αποσταλεί: Γαλλία
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Πω πω πώς γίνεται να μην το έχω ξαναδεί αυτό! Θα ήθελα πάρα πολύ να δοκιμάσω τα RC Opioids. Έχω μανία γι 'αυτά συνεχώς από τότε που έμαθα γι 'αυτά, και έχω κάνει τα περισσότερα zenes κάτω από τον ήλιο τώρα. Δυστυχώς έχω επίσης εξαπατηθεί από πολλαπλές χιλιάδες και έχω πιθανώς καταπιεί περισσότερη ζάχαρη από ό, τι πραγματικά οπιοειδή lol. FML.

Εάν υπάρχει ένας τρόπος να δοκιμάσω κάτι Im πάντα παιχνίδι! Από τη Δυτική ΕΕ :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΜΕ... PICK ME
(lsd-dmt-5meo μανιτάρια ) Θα ήθελα να δοκιμάσω το 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B και κάποιο νόμιμο LSD... αχ και οποιοδήποτε σώμα που ενισχύει την ευφορία RC... αν ψάχνετε για μια νέα προσέγγιση στο RC είμαι ο άνθρωπός σας. Θα σας δώσω όλα τα αναφερόμενα αιτήματα, παράδοση στα πρότυπα αποστολής, αποσυσκευασία και βάρος του περιεχομένου, τη μέθοδο κατανάλωσης, τη γεύση, το χρόνο έναρξης, τη διάρκεια κ.λπ. Αποστολή στις ΗΠΑ
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ο καλύτερος φίλος μου συνέστησε να έρθω να ελέγξω την αγορά του BreakingBad και im soo χαίρομαι που το έκανε υπάρχουν μερικοί γαμάτοι άνθρωποι εδώ! Αλλά είμαι σίγουρα έμπειρος στα ψυχεδελικά και εξάγω το δικό μου nn-DMT και έχω κάνει μερικά rc χημικά όπως Nep, Aphip, 4fmph, όλα τα ανάλογα Mephadrone πίσω στην ημέρα και Dude αυτό θα ήταν σαν ένα σενάριο ονείρου! Θα ήμουν σούπερ επαγγελματίας και θα σας έγραφα μια ολόκληρη κριτική και θα ήμουν σούπερ ευγνώμων για την ευκαιρία και η φίλη μου θα συμμετείχε επίσης στις πιο ήπιες ουσίες αλλά είμαι στις ΗΠΑ και θα δοκίμαζα οτιδήποτε θα θέλατε να στείλετε τουλάχιστον αφού κάνω κάποια έρευνα για τη μείωση της βλάβης, αλλά είμαι suuuper ενδιαφερόμενος για οποιαδήποτε από την ποικιλία 2c και θα δοκιμάσω ακόμη και τη μεθαμφεταμίνη καθώς δεν είναι απαραίτητα το αγαπημένο μου ναρκωτικό bc είναι πάντα απλά κομμένο στα σκατά στην πόλη μου θα προτιμούσα να κάνω κάποια lavada αλλά θα τεκμηριώσω τα πάντα..but ima stfu now I just got really excited an prly volunteered a little bit more info than I should have ... pick me! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
Οτιδήποτε έρχεται σε μορφή που μπορεί να καπνίσει. πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας. Πρόθυμος να βρει τι κάνουν οι ποιοτικοί άνθρωποι εδώ.
  • Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
  • Σίγουρα, όχι πολλά που δεν έχω δοκιμάσει ή χρησιμοποιήσει πολύ.
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί;

Ισπανία / ΕΕ
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Αυτό δεν υπάρχει εδώ και πολύ καιρό. Πολύ διασκεδαστικό.

  • Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
  • Ναι
  • Σε ποια χώρα θα αποσταλεί; Ισπανία
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Είμαι ΗΠΑ και χρήματα έτοιμα για δοκιμή
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sound, DM me pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Πώς έγινε η αποστολή; Υπήρξαν προβλήματα με το δέμα;

- Η αποστολή στάλθηκε πολύ γρήγορα. Κάθε ερώτηση που έκανα απαντήθηκε και κάθε απάντηση ήταν γρήγορη και πραγματικά χρήσιμη.

* Φωτογραφίες της ουσίας στη ζυγαριά (σε δέμα, σε συσκευασία, χωρίς συσκευασία, μόνο ουσία, νόμισμα οποιασδήποτε ονομαστικής αξίας της χώρας σας)

-
ZxQYFSIqrn





- Βιασύνη ντοπαμίνης αμέσως μετά η βιασύνη σεροτονίνης γαμώτο είναι κυριολεκτικά παραδεισένια. Αυτό που προσπαθώ να πω είναι αυτό που θα έπρεπε να είναι και λίγο περισσότερο :) Η δόση μου ήταν 0,25 βόμβα από το στόμα πήρε χρόνο αλλά η κορύφωση με χτύπησε σαν τρένο και κράτησε λίγο . Κατά τη διάρκεια της νύχτας έκανα redosed 2 έως 3 γραμμές.
Η μεφεδρόνη για μένα αισθάνεται θεραπευτική, σε κάνει να ανοίγεσαι και σε βοηθά να εκφραστείς ψυχικά και σωματικά. Το 4MMC αισθάνεται σαν να κορυφώνεσαι συνεχώς με mdma ενώ είσαι γαμημένος με αμφεταμίνη.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (ΜΕΦΕΔΡΌΝΗ)

⭐️ Ασφάλεια υπηρεσιών
Η μυστικότητα χρησιμοποιείται έξυπνα, δεν υπάρχουν περιττοί κίνδυνοι που σας βγάζουν μάτι.

⭐️ Ταχύτητα παράδοσης 10/10,
Έφτασε σε μιάμιση εβδομάδα. Το πακέτο ήταν σφραγισμένο όπως ένα απλό γράμμα ή ένα μικρό πακέτο. Έφτασε γρήγορα και χωρίς προβλήματα.

⭐️ Ποιότητα του προϊόντος: 10.
Παίρνει χρόνο για να χτυπήσει αλλά όταν χτυπήσει... χτυπάει.

⭐️ Πόσο ικανοποιητικές ήταν οι προσδοκίες σας; 10/10
Φανταστική υποστήριξη πελατών και καλή ποιότητα.

⭐️ Γενική εντύπωση με τον προμηθευτή 10/10, Ο προμηθευτής είναι πολύ ευθύς και ειλικρινής. Αισθάνεται σαν ένας τύπος με τον οποίο μπορείς να κάνεις δουλειές.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Ασφάλεια υπηρεσιών (από 0 έως 10)

-- Η ασφάλεια και η μυστικότητα της συσκευασίας ήταν και οι δύο κορυφαίες, δείτε παρακάτω στις συνημμένες φωτογραφίες ένα καλό 4-5 επίπεδα ασφάλειας, επιπλέον το ίδιο το προϊόν ήταν σφραγισμένο με κενό αέρος για να εξαλειφθεί η μυρωδιά. Το οποίο είναι συνήθως ένα πρόβλημα για το mcat, αλλά ανεξάρτητα από την stealth αυτό το πράγμα είναι κορυφαίο, το καθαρότερο που έχω δει. 10/10

⭐️ Ταχύτητα παράδοσης (από το 0 έως το 10)

-- Η παράδοση ήταν λίγο μεγαλύτερη από την αναμενόμενη , και για την εμπειρία μου με online αγορές, ωστόσο με ενημέρωσαν καθ' όλη τη διάρκεια και πάλι έφτασε πιο γρήγορα για μια διεθνή παραγγελία από τα περισσότερα ξένα πακέτα της amazon. 7/10

⭐️ Ποιότητα του προϊόντος (από 0 έως 10)

-- Δεν το έχω δοκιμάσει ο ίδιος ακόμα, αλλά έβαλα κάποιον να το δοκιμάσει και να το δοκιμάσει, ήταν πολύ εντυπωσιασμένος και είπε ότι αυτό ήταν κορυφαίο ράφι. Οι ίδιοι οι κρύσταλλοι είναι οι πιο καθαροί που έχω δει ποτέ μου είπαν ότι έχουν μια καλή γροθιά, δόθηκε ένα πολύ γενναιόδωρο δείγμα που ζυγίζει 1,5g (χωρίς σακούλα), εξαιρετικό προϊόν. 9/10

⭐️ Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; (από το 0 έως το 10)

-- Εκτός από μια μικρή καθυστέρηση στην αποστολή, η οποία θα πρέπει να αναμένεται όταν αγοράζετε οποιοδήποτε προϊόν διεθνώς, φάρμακα ή όχι, οι προσδοκίες μου εκπληρώθηκαν και ξεπεράστηκαν. 9/10

Συνολική βαθμολογία από 40 --

35/40 Πολύ καλό, συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

σημείωση: Αυτή είναι μια επιπλέον βαθμολογία για την εξυπηρέτηση πελατών, πάντα άμεσες και παθιασμένες απαντήσεις κάνοντας τα πάντα όσο το δυνατόν πιο ομαλά


Παρακάτω είναι μερικές φωτογραφίες, συγγνώμη για τις υπερβολικά εκτεθειμένες φωτογραφίες κλίμακας, είναι μια οθόνη LCD

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ουσία που παρέχεται 5-Meo-Mipt
Μέθοδος κατανάλωσης Εξατμίζεται στο σωλήνα Eagle Pipe
Διάρκεια της εμπειρίας 6 ώρες
Ποσότητα 70 mg *2



⭐️ Ασφάλεια υπηρεσιών (από 0 έως 10) 10
Η παρεχόμενη ουσία παρέχεται σε μια τέλεια συσκευασμένη και ποιοτική συσκευασία. Ασφαλής από τα μάτια των περίεργων θεατών.
Το μόνο μειονέκτημα που παρατηρώ είναι η τελική συσκευασία όπου έρχεται η συγκεκριμένη ουσία.
Καθώς είναι πολύ λεπτή και έρχεται σε πλαστική σακούλα, γίνεται δύσκολος ο χειρισμός της, με αποτέλεσμα να χάνεται πολλή ουσία.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Ταχύτητα παράδοσης (από 0 έως 10)


Αυτό εξαρτάται πάντα από πολλούς παράγοντες, αλλά η αποστολή ήταν πολύ γρήγορη.
Έλαβα τον κωδικό παρακολούθησης το Σάββατο και η ουσία έφτασε την Τρίτη χωρίς προβλήματα.


⭐️ Πόσο καλά εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας; (από το 0 έως το 10) 5



Η ουσία με απογοήτευσε πραγματικά, αλλά αυτό δεν οφείλεται σε αυτήν αλλά στις προσδοκίες μου για την επίδραση άλλων κρυπταμινών που έχω δοκιμάσει (Dmt και 5-MEO-DMT)


⭐️ Ποιότητα του προϊόντος (από 0 έως 10) 5


Λόγω των προηγούμενων προσδοκιών μου, ίσως δεν έχω δει ακριβώς το νόημα αυτής της ουσίας.
Σκεφτόμουν μάλιστα να την βαθμολογήσω κάτω από 5, αλλά αυτό δεν θα ήταν δίκαιο.
Ίσως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κανείς δεν θέλει να έχει αυτού του είδους την εμπειρία, αλλά στη συνέχεια προβληματίζομαι και καταλαβαίνω ότι δεν είναι όλοι προετοιμασμένοι να έχουν μια έντονη εμπειρία με το 5-Meo-Dmt ή με το ίδιο το Dmt, έτσι ανέλυσα τις επιδράσεις αυτής της ουσίας. και παρόλο που είναι ήπιες σε σχέση με τις προηγούμενες, μπορεί να είναι χρήσιμες για να ξεκινήσετε με τις κρυπταμίνες με διασκεδαστικό τρόπο, οπότε ένα 5 είναι δίκαιο.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας από τη NL.

Πρώτα θα διαβάσω καλά τους κανόνες εδώ, ίσως κάνω αίτηση στη συνέχεια :)
 
Top