Ομάδα δοκιμών χημικών ουσιών έρευνας

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Γεια σας, θα με ενδιέφερε πραγματικά να ΓΙΝΩ ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΣ για όλα τα είδη ουσιών, προσωπικά μου αρέσουν περισσότερο τα Πυροσβεστικά, τα Οπιούχα και τα Δισοξέα. Είμαι από το Τιρόλο της Αυστρίας. Νομίζω ότι δεν υπάρχουν πολλοί άνθρωποι από τη χώρα μου που να είναι Testers, οπότε θα ήθελα να γίνω ένας από αυτούς.


Ελπίζω για μια θετική απάντηση!
Δικός σας FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Γεια σας φίλοι μου,θα ήθελα να γίνω μέλος της ομάδας δοκιμής RC.
Χρησιμοποιώ ναρκωτικά από πάνω από 15 χρόνια και έχω δοκιμάσει πολλά διαφορετικά RC. Μου αρέσει να δοκιμάζω νέα πράγματα, κάνοντας άλλες εμπειρίες.

  • Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;
    • Θα ήθελα να δοκιμάσω διεγερτικά όπως διάφορες καθινόνες ή αμφεταμίνες.
    • Θα ήθελα επίσης να δοκιμάσω όλα τα είδη ψυχεδελικών και διχαστικών
    • Και μου αρέσουν πολύ τα οπιοειδή και τα βενζοφάρμακα.
  • Έχετε κάποια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;
    • Θέλω οπωσδήποτε να δοκιμάσω n-ethylehexedrone και 3-mmc
    • Στα ψυχεδελικά και τα διχαστικά θα ήθελα πολύ να δοκιμάσω 2C-I ή DOB αλλά και άλλες τρυπταμίνες και φαινεθλιαμίνες. Αυτό που ψάχνω ή εδώ και πολύ καιρό είναι το MXE ή τα παράγωγα του MXE.
  • Σε ποια χώρα θα αποστέλλονται;
    • Γερμανία
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
im ψάχνει για κάποια μορφή 2ci και οποιοδήποτε τύπο βενζολίου
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Βρίσκομαι στον Καναδά και ευχαρίστως θα δοκιμάσω οτιδήποτε και θα δώσω ny ειλικρινή κριτική. Είμαι μια περιπετειώδης 30χρονη σέξι κυρία με πολύ χρόνο στη διάθεσή μου. Η θεραπεία μου κάθε φορά είναι η έγχρωμη ηρωίνη, αλλά είμαι κάτω για να δοκιμάσω νέα πράγματα επίσης. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και να έχετε μια υπέροχη μέρα! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ζω στον Καναδά, είμαι 60 ετών, χρησιμοποιώ RC και συμβατικά φάρμακα για όλη μου την ενήλικη ζωή και τηρώ ημερολόγιο με λεπτομέρειες για τη δόση και την εμπειρία. Εκτός από την υποκειμενική μου γνώμη, μπορώ επίσης να παρέχω δωρεάν επαγγελματικό έλεγχο FTIR για την καθαρότητα. Θα ήθελα να ελέγξω τις καθινόνες - ειδικά τις 4-MMC και 3-MMC, τις αμφεταμίνες (οποιεσδήποτε), την οικογένεια 6APB, τις βενζόλες και τις dissos, ειδικά την MXE ή οτιδήποτε ισχυρίζεται ότι μοιάζει με την MXE. Τα RoAs τείνουν να είναι από το στόμα ή boofing, αλλά θα κάνω IM Ketamine και οτιδήποτε άλλο είναι ασφαλές να γίνει IM. Είμαι συνταξιούχος, και ένας προσεκτικός και υπεύθυνος χρήστης που χρησιμοποιεί πάντα μια ακριβή ζυγαριά. και ποτέ δεν έχω εθιστεί και αμφιβάλλω πολύ ότι θα εθιστεί ποτέ. Απλά μου αρέσει να διασκεδάζω και δεν μου αρέσει το αλκοόλ.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, βρίσκομαι στις Ηνωμένες Πολιτείες. Θέλω να δοκιμάσω mdma, κεταμίνη και μεθαμφεταμίνη. Ενδιαφέρομαι πολύ για αυτά τα 3 προϊόντα.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ισχύει ακόμη αυτό το νήμα;
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch είναι το καλύτερο, wheiting νέα παρτίδα για να δοκιμάσετε!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Συμφωνώ μαζί σας mate 💯 for Glitchy
Ελπίζω να δοκιμάσω τη νέα παρτίδα και να γίνω μέλος της ομάδας δοκιμών. 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα να δοκιμάσω νέα και παλιά οπιούχα και οπιοειδή και ή βενζιμιδοζόλες και βενζοδιαζεπίνες!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας,
Θα ήθελα να γίνω tester membre...είμαι Come from France...θέλω να δοκιμάσω cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff.....
Πολλές ευχαριστίες...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Είναι αυτή η θέση RC tester και η θέση για το δωρεάν δείγμα το ίδιο; coz έχω ήδη DM για το δωρεάν δείγμα και θέλω επίσης να υποβάλω αίτηση ως tester αν είναι δυνατόν 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Γεια σου Glitchy είναι αυτό εκεί ένα μέρος ελεύθερο σε αυτά τα ,,τμήμα προσφοράς εργασίας'' ; Θα το έκανα αυτό όπως ο Mark Brownstein, ένας Αμερικανός που ζει στο Χονγκ Κονγκ, έχει μια ασυνήθιστη δουλειά. Αναζητά άγνωστα ή ξεχασμένα από καιρό τρόφιμα και συστατικά για να τα προσφέρει σε κορυφαίους σεφ σε όλο τον κόσμο. Η σειρά ντοκιμαντέρ συνοδεύει τον επαγγελματία κυνηγό γεύσεων στην Ινδία, την Ταϊλάνδη, το Λάος και το Βιετνάμ και τον ακολουθεί σε μεγαλουπόλεις όπως το Χονγκ Κονγκ, η Μπανγκόκ και η Σαγκάη, όπου δοκιμάζει τα ευρήματά του, τα τελειοποιεί και τα πουλάει σε ακριβά εστιατόρια.

Συστάσεις για καλοφαγάδες.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Το τμήμα μου είναι τα Άνω και τα Οπιούχα ίσως και κάποιες Τρυπταμίνες.

Μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου,η πρώτη κριτική κατεβαίνει σαν λιωμένο βούτυρο ορκίζομαι φίλε.

Φιλικούς χαιρετισμούς, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Γεια σας, σε όλους όσοι συμβάλλουν και βοηθούν στο φόρουμ εδώ, και ένα ιδιαίτερο μπράβο στον τύπο Glitch που εργάζεται ακούραστα για να κάνει τα δωρεάν δείγματα να πετάνε σε όλο τον πλανήτη. Για άλλη μια φορά με ευχαρίστησε με μια νέα παρτίδα 4mmc, και μόνο όποιος το έχει δοκιμάσει θα καταλάβει τη διαφορά, Ζήτω και εις υγείαν να μας καθοδηγήσει και τις επόμενες μέρες. stealth και ασφάλεια σε αυτό το προϊόν ήταν σούπερ έξυπνο!Θα πέταγα τους δείκτες για λίγο αλλά και πάλι το αγόρι μου ο Glitch με έκανε ευτυχισμένο και μου είπε που ήταν!lol.
Σας ευχαριστώ που κάνατε τις μέρες μας πιο χαρούμενες!

4mmc e και Σίγουρα αξίζει τον κόπο, όποιος θέλει ο Glitchi θα είναι ο οδηγός του στις ψυχεδελικές του περιπέτειες. Παρεμπιπτόντως, είναι σούπερ δημοφιλής στη Ρωσία και την αποκαλούν "η σαμπάνια της ρωσικής ελίτ".
Ας διασκεδάσουμε υπεύθυνα!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας.
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, είμαι από τη Γαλλία.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας είμαι από τη Γερμανία θα ήθελα να δοκιμάσω meth Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Γεια σας, ενδιαφέρομαι επίσης να συμμετάσχω σε δοκιμές.

Έχω εκατοντάδες γραμμάρια διεγερτικών στο λογαριασμό μου, έκανα όλα τα είδη ναρκωτικών και εξακολουθώ να κάνω.

Γράφω ειλικρινείς κριτικές για τους πωλητές, μπορείτε να ελέγξετε το προφίλ μου για τον κατάλογο των ουσιών που έχω πάρει.

Τι είδους ουσία θέλετε να δοκιμάσετε;

Πραγματικά κάνω τα πάντα, η μεγαλύτερη εμπειρία που έχω είναι με 4-mmc/3-mmc, θα ήθελα πραγματικά να δοκιμάσω 2-mmc, έχω μια καλή σύγκριση και δεν είμαι το είδος του ανθρώπου που θα γκρινιάζει επειδή δεν είναι σαν 4-mmc. Αν δουλεύει καλά και δεν είναι 3cmc, μου αρέσει!

Ψυχεδελικά, ειδικά τα διχαστικά, τα οπιοειδή και τα βενζοφάρμακα.

Έχετε μια ιδέα για την ουσία που θέλετε να δοκιμάσετε;

Ναι, από τα διεγερτικά - 3mmc και 2mmc, έχω κάνει μόνο μία φορά 3mmc και δεν πήρα πραγματικά την πλήρη εικόνα του, τα βενζοφούρια με ενδιαφέρουν επίσης επειδή δεν μου αρέσει πραγματικά το MDMA

Οπιοειδή
- O-DSMT, ηρωίνη, Kratom, Oxy's, μορφίνη ή οτιδήποτε παρόμοιο

Βενζόλες
, οτιδήποτε. Ακόμα και RCs

Dissos - κεταμίνη ή MXE ή άλλα παράγωγα

Ψυχεδελικά - ήθελα να δοκιμάσω το DOM, ή τα παράγωγα/ανάλογά του.

Σε ποια χώρα θα αποσταλεί;

Πολωνίαdddddd ;)

Αν το προϊόν σας είναι καλό, θα έχετε μια μεγάλη κριτική
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Γεια σας από τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ! Κίεβο
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ελπίζω αυτή η ομάδα να παίξει στη νέα έκδοση της ομάδας αυτοκτονίας
 
Top