Biohäkkerid. Tasuta mefedrooniproovid. Surnud tilgad

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
29
Reaction score
19
Points
8
Nagu ilusad pruunid värvilised kristallid tavaliselt suurus, lõhnaga l mdma, natuke lukku tihedalt ja kirsi. Madal annus 30 mg ninas, on väga hea stimuleeriv mõju, sujuv pärast sära. No Hangover! Minu jaoks Perfect stuff. Järgmistel päevadel teen suure annuse aruande võib-olla täna! Lets võttis veel üks natuke, et Goods.😎
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Tere ma olen Michael ma arvan, et tasuta proovi tuli Saterday aga no.Shit.I hope it' coming on.Monday Ja ostu eest 10. 4-MMC mul on DHL PACKETSTATION. Bye on kena Weekend.P.S. Ma loodan hea Buisenes.
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas saate saata näidise români?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ma töötaksin teile New Yorgis väikese protsendi ainete eest. Töötaksin usalduse loomiseks. Siin on hiiglaslik kasutamata turg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
BB meeskond otsib uusi töötajaid.

Nõuded:
- Saage surnud tilk mefedrooni koguses 50g (minimaalne partii käivitamisel).
- Pakendage 25 pakendisse, millest igaühes on 2 g.
- Peida 25 surnud tilka turvalistesse kohtadesse.

Tingimused:
Nõutav tagatisraha 100 eurot.
Pärast toote müüki saab töövõtja 15 eurot iga edukalt müüdud dead drop'i eest.
15*25=375 eurot +100 euro tagatisraha.


Töö on alati olemas. Teenida koos meiega alates 300 eurot päevas, pühendades vaid mõned tunnid. Kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust privaatsõnumites. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Mida te mõtlete, et see on kõigile on see mitte...! sai pakutud tööd ja Iam in UK 🤷🏼‍♂️
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol Ma lihtsalt küsin, kas nad tarnivad mulle kliente ka tarnida. Mulle tundub, et nii see toimib. Ma ei ole kindel, et ma saan aru, kuidas nad asju teevad. Nad ütlesid, et ma teenin kuni 300 eurot päevas, nii et ma küsisin, kuidas see on võimalik? Kas nad teevad neile tellimuse ja siis mina toimetan toote kohale? Fed lol ma olen olnud kohapeal alates 2014. aastast, ma ei vaja teie paska, kui ma küsin neilt küsimust. Selle kohta, kuidas see toimib
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Kas te müüte usa või ei? Võib-olla soovite osta ka
 

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 7, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Loodan, et saame loota proovidele ja vestlusele koostööst reklaamiteenuste osas ??😈
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
kas te saate Brasiiliasse tasuta näidiseid saata?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Kas teil on Prantsusmaal surnud tilk ? Kas ma võin saada tasuta proovi meow.
 

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers saatis mulle heldelt tasuta proovi 4MMC-st. Kohaletoimetamine oli kiire. Viisin selle veebilehele getyourdrugstested.com ja lasin seda FTIR-testida. See on puhas. Vaadake ise, koodsõna on "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
see on huvitav, minu oma nägi natuke teistmoodi välja, sellel saidil on 4 erinevat fotot samast päevast ja need näevad üksteisest erinevad välja. ainult 2 sarnanevad minu näidisele.

im 100% kindel, et see, mis mul oli, ei olnud mefedroon, ja kui see oli, siis oli see halvim 4mmc, mida ma kunagi teinud olen, see oli nõrgem kui määrdunud 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
ajakohastamine:

Olen lugenud nende KKK-d ja nende FTIR-aparaat ei suuda eristada struktuuriliselt sarnaseid analooge ja uusi või haruldasi aineid, mis ei ole nende kataloogis (nagu näiteks 4mec, mis on väga haruldane).

seega ei ole see test tegelikult midagi tõestanud, see peab olema vale tulemus.

see prügi ei saa olla mefedroon, mis sarnaneb 4mec'ile kõigi aspektidega ja ei vasta isegi 40% puhtale meph'ile.
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Okei dudee! Kas tõesti on vaja kirjutada 100 sõnumit selle kohta, kuidas BioHackersi toode, mille sa said TASUTA, ei rahuldanud sinu vajadusi? Me saime selle, sa ei saanud seda, mida sa soovisid, kuid kas sa oled võimeline kaebama asjadele, mida sa said TASUTA? Kui sa tahad alati tippklassi kraami ja saad seda, mida sa küsid, on sellel alati hind. Mine edasi ja leia endale müüja, kes pakub kraami, mis sind rahuldab. BioHackers meeskond on juba piisavalt helde, jagades tasuta proove kõigile foorumlastele ja te olete siin ja kaebate selle üle. Võtke oma asjad kokku mees, jätke oma seletamatu pettumus välja.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
jah, sest see on pettus, millest te ei saa aru?

see oli neilt heldelt, et nad saatsid suure proovi, kuid nad ei tohiks seda müüa mefedroonina, kui see ei ole seda.

ma teen seda inimeste jaoks, kes ootavad midagi osta, ma tahaksin, et keegi teeks seda minu jaoks, kui ma tahaksin osta head REAL toodet. kui ma ostaksin seda, oleksin ma hullu asf, mida ma teen, on püüda vältida, et keegi kaotaks oma raha.

ma olen pühendunud arvustaja, ma aitan teisi ausaid müüjaid, kes müüvad seda, mida nad reklaamivad.

tf sa mõtled, et kui ma tahan tippklassi kraami ja saan seda, mida ma küsin, siis on hind 🤣🤣🤣

nii, et ma pean maksma rohkem millegi eest, mida ma peaksin juba saama?

kui seda reklaamitakse kui 4mmc, siis peaks see olema 4mmc.

ma teen seda kasutajate jaoks

mõned inimesed on juba dissapointed, sest nad tahtsid saada toodet, mida reklaamitakse, mitte mingit vaevu toimivat analoogi.

ja jah ma leian müüja, kes rahuldab minu vajadusi ja hea meelega reklaamin teda ja juhin kliente tema juurde :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Ma saan teie seisukohast täiesti aru, ärge muretsege. Aga kas see on kuradi vajalik jätta kümneid kommentaare iga päev?? Jäta kommentaar selle kohta, kui sa ei ole seda juba teinud ja anna oma klaviatuurile vahelduseks puhata.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Amfetamiini puhtal kujul on Euroopa tootjatele mitmel põhjusel muutunud kahjumlikuks müügiks, peamised põhjused on tänapäeval BMK hankimise keerukus, samuti metamfetamiini alternatiivne tootmine samast toorainest, mis võimaldab saada rohkem kasumit. Ainus viis, kuidas amfetamiini saab tänapäeval turul olla, on selle lahjendamine.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
aastatel 2008-2010 oli RC projekt

weedwholesale

ülemaailmselt Ühendkuningriigist ja Lätist

Cristalius 3,4 MMC

puhas kvaliteediklass A
 
Top