Biohäkkerid. Tasuta mefedrooniproovid. Surnud tilgad

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ma töötaksin teile New Yorgis väikese protsendi ainete eest. Töötaksin usalduse loomiseks. Siin on hiiglaslik kasutamata turg.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
BB meeskond otsib uusi töötajaid.

Nõuded:
- Saage surnud tilk mefedrooni koguses 50g (minimaalne partii käivitamisel).
- Pakendage 25 pakendisse, millest igaühes on 2 g.
- Peida 25 surnud tilka turvalistesse kohtadesse.

Tingimused:
Nõutav tagatisraha 100 eurot.
Pärast toote müüki saab töövõtja 15 eurot iga edukalt müüdud dead drop'i eest.
15*25=375 eurot +100 euro tagatisraha.


Töö on alati olemas. Teenida koos meiega alates 300 eurot päevas, pühendades vaid mõned tunnid. Kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust privaatsõnumites. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Kas see tähendab, et te tarnite usa ja kas teil on siin juba kliente
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol Ma lihtsalt küsin, kas nad tarnivad mulle kliente ka tarnida. Mulle tundub, et nii see toimib. Ma ei ole kindel, et ma saan aru, kuidas nad asju teevad. Nad ütlesid, et ma teenin kuni 300 eurot päevas, nii et ma küsisin, kuidas see on võimalik? Kas nad teevad neile tellimuse ja siis mina toimetan toote kohale? Fed lol ma olen olnud kohapeal alates 2014. aastast, ma ei vaja teie paska, kui ma küsin neilt küsimust. Selle kohta, kuidas see toimib
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
ja kuidas on UA ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Tere, ma olen uus liige
Kuidas ma saan tasuta proovi?
(Slovakkia)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
alfa pvp

proovi või mdpv

seda nimetatakse superkoksiks
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ma näen, et kõik need inimesed kurdavad proovide saamise üle...
hästi õnnelik neile inimestele, sest kahjuks maksin 100g eest umbes 2 kuud tagasi ja biohackers ei saatnud seda kunagi, hoidis mind eskrooni kuni teise päevani, kui ma lõpuks tühistasin selle nii kaua ootamise eest.

Esialgu öeldi mulle, et neil oli toode seal, siis äkki ei olnud neil enam ühtegi ja ma pidin ootama, et nad sünteesiksid rohkem, kõik vahepeal näen, et inimesed saavad proove ja postitavad siia, ma mõtlen nüüd kindlasti, et ta ei saa neid proove inimestele saata, sest ma olen oma esemete eest maksnud ja ma saan ootamise ravi, ma olin nii vihane....

Nähes kõiki neid kommentaare halva toote kohta ka tegi mind tõesti tänulikuks, et ma ei oodanud kauem, et mingi prügi ilmuks,

Sest tugevalt reklaamitud müüja poolt pardal ootaksite palju paremat teenust, absoluutselt kohutav.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
kahju seda meest kuulda, see oligi minu mõte kõigi nende kommentaaride kirjutamisel, et inimesi hoiatada.

kui müüja saadab välja nii halva toote, mis ei vasta isegi sellele, mida reklaamitakse, siis on midagi valesti.

nad saadavad seda 2g kõigile juba peaaegu aasta aega, võib-olla nad ostsid suure koguse pask analoogi, teavad väga hästi, mis neil on ja tahavad, et see ära läheks, nii et nad jagavad seda välja.

hea meel, et sa said oma raha tagasi ja loodetavasti oled oma otsusega rahul, usu mind, sa ei jäänud ilma.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, võite proovida Ateena linna Kreekas, ma võin teha teile siinse mängu lihtsaks
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 tasuta ülikiire, Hispaaniasse. Nices kamuflaaž nagu nähtamatu. Kas Frost aeg i proovida 4mmc ( teoreetiliselt). See ravim ON terriblel, jah 30mg kohvi, Ja 20 rida sone estimulation , funcional. Aga mitte nagu kõrge. Pärast õhtul proovin paar rida 60 MG, Ja jah, nices high, nagu sone mingi mdma segatud kokaiiniga, aga nii lühike, maibe 15 minutit, Ja terriblel iha. Luky mu grifriend gobserious Ja ütle stop with that. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, And. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Ainult ma proovin 3fmc, speacking arround cathinone, kuid 3fmc on les euforia kuid rohkem sex estimulation Ja vähem iha. See lines jah teeb sind nices high butbso lühike efecto. Ja ma näen redosificate stack stinulant , tõestatavalt att kõik ma kasutan ... Ma sacel It andi öelda, kuid tõestatavalt 200 või 150 Ja ma star tunda üle estimulantes, bruxismo. Im nii sensiuive tonestimulants. Ja lõpus olin unine, mis üllatab mind väga, sest kui ma kasutan anfetamiini, siis ma ei maga kogu öö 100 MG... Nagu võimatu. See oli midagi nices. Ma olen ostnud seda 1 gran 4mmc, tuntud müüjalt Hispaaniast. Ja on analüüsitud EÜ-st, ma proovin seda ja ma ütlen, kas on sama. Sest täna ma tunnen end natuke halvasti, aga maibe on, sest eile intry amanita muscaria microdose tonhelp to sleep And maibe on, et tunne, mis mul on thia morring. Või maibe ON normaalne 4mmc , ma lugesin seda arvan, on mürgine, nagu , piros Ja kath on mürgine ei pea olema halb sinthrtides või bull shits on tema loomulik, kuid 3fmc dont teha mind tunne nii järgmisel päeval. Ma uuendan whe ma proovin tho teised 4mmc.

On sama iha Ja lühike efecto, i weit 4mmc on nagu rohkem pikk efect Ja kõrge oli rohkem pikk, kuid shit oli terriblel lühike , nices kõrge vit terriblel lühike. I can undestand inimesed söövad seda kompulsiivne.

Ma pean lugema rohkem ifinuse kohta. Nagu dont do read, Ja kasutada nagu stonacal. Aga shit kui see tekitab seda pohmelli ma arvan, et IS ei ole minu ravim, sest yestarday ma kasutada väikeseid annuseid , Ja normatly ma ei tunne pohmelli kunagi midagi, Ja ma tunnen nagu ny nina ärritunud.

Defendih biohakers minu intuitsioon ütleb mulle on hea 4mmc või muud cationen, näeb nices, Burns natuke, kuid ma arvan, et ei ole minu ravim 4mmc või ma pean kasutama muul viisil, nagu üks annus, kapslis. Maibe nagu ma ütlen, ma tunnen werid, sest th amanita microdose.

Hea jah või jah, nices tunne ainete. Halb on th lühike efecto Ja iha, enam-vähem nagu kokaiin. Ad hea minu jaoks oli posicility magada pärast kasutamist See. See oli selle ravimi suur eesmärk.

Ma actualice kui ma proovin teisi mefedrone analüüsitud andi aru.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Teil Guys on A-PVP A-PHP A-PIHP müügiks ?
 

shoxxd

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 12, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere tuli siia Glitchy'st ja tahtis teada, kuidas võtta tellimus palju tervitusi Saksamaalt <3
 
Top