Täielik amfetamiini freebase (A-õli) süntees P2P-st (10L skaala)

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
esimene pilt pärast 6 tunni möödumist leuckart refluksist
teine pilt väike kogus sellest 6 tundi kestnud refluksreaktsioonist, mis valatakse eraldussahtrisse ja lisatakse külma vett

kas keegi võib kinnitada, et see on hea?
miks on n-formüül eraldamisel kollane?
miks see ei ole oranž ja selge?

kas reaktsiooni peaks pikemalt käima?
kas te kasutate jahutit asendis nagu destillatsiooni tehes või panete jahuti lihtsalt kolbi peale ja käivitate tavalise refluksreaktsiooni?

@Hank Schrader @btcboss2022
 

Attachments

  • l5cBVEZ9ie.jpg
    l5cBVEZ9ie.jpg
    1.3 MB · Views: 281
  • IqbezQg6nB.jpg
    IqbezQg6nB.jpg
    822.8 KB · Views: 266

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Te ei tee õigesti leueskirja esimest etappi. Teie värvus ei ole selline, nagu see peaks olema.
Ma arvan, et tegelikult on teil minimaalne kogus n-formüülamfetamiini.
Värv peaks olema rikkaliku konjaki värvi.
Nagu ma varem ütlesin, on kõige tähtsam teha esimene etapp õigesti.
Kui saate 90%+ n-formüülamfetamiini, siis annab lõplik hüdrolüüs teile tohutu saagise.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Kas te võiksite mulle lühidalt öelda, mida teha esimeses etapis - keerata kondensaator destilleerimisviisile ja destilleerida kogu vesi aeglaselt ära?
Seejärel, kui kogu vesi on välja tulnud, keerake kondensaator refluksseadmesse ja tehke 6-tunnine refluks?
Või mida ma teen valesti?
Konjaki värv peaks tähendama oranžikaspruun?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@ChingShih
te järgite formamiid + sipelghappe 75% marsruuti ?
refluks ei ole oluline reaktsiooni alguses välja, sest välja vesi .
keemistemperatuur formamiidist on 220°c
Keemistemperatuur off sipelghape 85% on 108°c
75% sipelghappe keemistemperatuur on 100,7°c.
sel põhjusel on palju parem kasutada 85% puhast sipelghapet.
nii et kui te alustate oma reaktsiooni 100°c juures, siis esimese tunni jooksul või nii
kas teie vesi aurustub esimesena.

kui vesi on kadunud kasutage tagasivoolu ja sellest alates 6 tundi keetmist.
 
Last edited by a moderator:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Võiksite otsida 75%-se sipelghappe keemistemperatuuri. See on pigem 117 °C, kuna sipelghape moodustab veega kõrge keemistemperatuuriga aseotroopi, mitte päris intuitiivne, kuid nii see on.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
inimestele, kes otsivad ka ansfers
siin on erinevaid teemasid BB al alates bmk-soolast kuni vaba aluse A-õlini.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-convert-bmk-5449-12-7-to-free-base-a-oil.2906/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/need-help-converting-5449-12-7-and-20320-59-6.1635/unread

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2p-synthesis-from-bmk-glycidate-ethers.4307/unread
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
@ChingShih reageerib mulle privaatsõnumiga. Jagan seda teiega ;-)
ChingShih öelda
Ma teen formamiid + sipelghappe 85% marsruudi
Aga kui leuckarti reaktsiooni kuumutatakse, siis otse 160 kraadini celsiuse järgi
see ei jää 100 kraadile nagu sa kirjutasid
nii et ma ei tea, kas inimesed kõigepealt destilleerivad vett ja siis teevad refluksi või mitte
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Vastus

tere ma tean mu sõber aga sa pead võtma seda 100°c mitte kõrgemal esimesel tunnil
see on ainus võimalus vabaneda vee jääkidest
sest vee keemistemperatuur on 100°c
ja sipelghappe 85% keemistemperatuur on 108°c.
pärast 1 tundi kasutage refluksi
 
Last edited:

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
ei ole vaja midagi destilleerida, kui see kuumeneb piisavalt kõrgeks,kui reaktsiooni temperatuur langeb liiga madalale ja te ei saa seda kuumutada, siis on reaktsioonis liiga palju vett ja alles siis tuleb destilleerida
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
tere,

"1. Pange 11L N-formüülamfetamiini reaktorisse, lisage 13L eelmist külma 65% NaOH lahust aeglaselt segades tagasilöögiga 2-3 tunni jooksul 110C juures."


Lugesin siit kuskilt, et hüdrolüüs NaOH + metanooliga annab palju suurema saagise. kas saate seda kinnitada?
kui jah, siis kirjeldage palun täpsemalt?

aitäh
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Umbes 30 g formüülamfetamiini kohta:
150 ml etüülalkoholi (denatureeritud piisab), 40 g KOH ja 35 ml vett, refluks 40-100 minutit, laske jahtuda, hapestage lahjendatud HCl-ga, destilleerige etanool ja suur kogus vett (et eemaldada auruga destilleeritavad lisandid nagu P2P), laske veidi jahtuda, aluspüüdke külma NaOH või KOH veega ph >12, lisage piisavalt vett ja destilleerige amfetamiin kolbist välja auruga (kondensaatori sisenemisel mõõdetud aurutemperatuur on 94-98 °C - selleks, et see hästi toimiks, peab kolvis alati olema palju vett).
See on palju kiirem ja on väidetavalt parim viis hüdrolüüsi tegemiseks, välja arvatud täpselt sama 5 kuni 15 minuti jooksul mikrolaineahjus tagasilöögi ajal.
Nii on mulle öeldud. Mul ei ole aga Leuckartiga piisavalt kogemusi isikliku hinnangu andmiseks.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Suur tänu @btcboss2022-le tema abi ja selle üleskirjutuse eest. kõik toimib nii nagu peab, sünteesi saab lineaarselt skaleerida, väga hea tulemusega. ja kõigile teile, kes te vihkate, kes te ei ole sünteesi/kirjutust isegi proovinud, enne kui te avate oma suu ja arvate, et olete eksperdid, võite süüa minu sittu!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
millist skaalat te tegite ja millist tüüpi hüdrolüüsi?ülemine õlikiht näib olevat äärmiselt õhuke
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Väikeses mahus, 100g p2p. Hüdrolüüs oli NaOH.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Samuti tahan märkida, et ma ei kasutanud aurudestillatsiooni, vaid tavalist destillatsiooni. 120-130c juures
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Väline ülekuumutatud aur kiirendab protsessi kindlasti märkimisväärselt ja ma ei kahtle, et lõpuks on kogumiskolvis rohkem õli. Aga ma kardan, et see ei ole rohkem amfetamiini baasi, vaid muud ainet, mis moodustub reaktsioonis. Amfetamiin ja metamfetamiin destilleeruvad mõlemad meeleldi auru abil isegi lihtsalt keeva kolvi puhul ja see ei ole ainult minu kujutlusvõime, vaid see on kirjanduses hästi dokumenteeritud.
See on rohkem punkt, kui keegi kasutab teie baas-hüdrolüüsi meetodit, kui teie happehüdrolüüsi kasutamisel nagu happehüdrolüüsis on teil pesemine DCM-iga samm enne basifitseerimist lisatud, mis eemaldab kõik mittebaasilised soovimatud asjad nagu jääk P2P, sellist sammu ei ole menetluses baasiga.

Vaadake, ma tahan väljendada oma tänu selle eest, et te selle laiaulatusliku meetodi siia postitate, ma hindan seda tõsiselt väga kõrgelt ja tahan teile kinnitada, et see, mida ma kirjutan, on mõeldud konstruktiivseks ja ei ole katse teid isiklikult kritiseerida või teie võimeid ja saavutusi naeruvääristada.

Ma ei tea, kas te töötlete sellest reaktsioonist saadud õli mingil viisil edasi, töötluse mõttes, kõrgema kvaliteedi saavutamiseks ja lisandite eemaldamiseks või töötlete seda otse "pastaks" ja kuidas iganes te seda teete, ma ei ole siin, et hinnata, kui teie kliendid on rahul, siis on nad rahul.
Isiklikuks tarbimiseks ma pigem aurudestilleerin väga õrnalt ja lisan siis veel mõned etapid, aga ma olen väga vana ja saanud väga tundlikuks lisandite suhtes üld......
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ärge kartke selle punkti kohta võin teile kinnitada, et seal on rohkem amfetamiini baasi see on mõõdetud pärast lahustiga ekstraheerimist.
Keemias mõnikord (mitte palju) kirjandus erineb veidi sünteetilisest tegelikkusest ja see on võib-olla üks neist juhtumitest niikuinii ma nõuan, et te saate seda ise kontrollida ilma probleemita ja siis kommenteerida seda siin.
Umbes lahustiga pesemine on vabatahtlik protseduur, kuna niikuinii auruga destilleeritakse ja pärast destilleerimist ei ole lisandeid, aga isegi kui sa kardad lisandeid, võid alati teha happe-aluse pesemise, kui sa pärast destilleerimist lõplikku vababaasi lahustiga ekstraheerid ;-)
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Palju õnne!

Tundub, et veekihis on siiski üsna palju baasi, kui te ei taha seda välja tõmmata, võite lisada umbes sama palju soolveed (küllastunud soola - NaCl - lahus, kergesti eelnevalt valmistatav, see pressib baasi veekihist välja ja imeb ka natuke vett baasist välja. Ideaalis oleks kogu veekiht soolaga küllastunud, kuid ma oletan, et teil on kiire, seega piisab soolvee lisamisest. Tulemust näete 5-10 minuti pärast, kui veekiht muutub selgemaks, kuid andke sellele pool tundi aega, et see oma töö täielikult ära teha.
 
Top