Täielik amfetamiini freebase (A-õli) süntees P2P-st (10L skaala)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Palju õnne!

Tundub, et veekihis on siiski üsna palju baasi, kui te ei taha seda välja tõmmata, võite lisada umbes sama palju soolveed (küllastunud soola - NaCl - lahus, kergesti eelnevalt valmistatav, see pressib baasi veekihist välja ja imeb ka natuke vett baasist välja. Ideaalis oleks kogu veekiht soolaga küllastunud, kuid ma oletan, et teil on kiire, seega piisab soolvee lisamisest. Tulemust näete 5-10 minuti pärast, kui veekiht muutub selgemaks, kuid andke sellele pool tundi aega, et see oma töö täielikult ära teha.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
See on ka aurudestillatsioon, mida te tahate öelda, et te ei kasutanud välist auru allikat, generaatorit, vaid keetsite seda reaktsioonianumast.
Amfetamiini aluse keemistemperatuur oleks umbes 200 °C

Sellisel juhul on soovitatav vett järele täita, et alati oleks palju vett olemas. Amfetamiini alus tuleb siis koos veega 94 kuni 98 °C juures, mõõdetuna destillatsioonipea/Claiseni/kondensaatori sissepääsu juures.

Aurudestillatsiooni kiirendab vastupidiselt üldlevinud arvamusele rohkem see, et aurul on lai häireteta tee, kui et seda kuumutatakse hullumeelselt.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Yes thats what i men, No external steam-source...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jah, see on see, mida ma mehed, Ei välise auru allikas
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A-õli puhul on vaja lisaks segus olevale veele ka välist auruallikat, et saada maksimaalne saagis, seda on kontrollitud mitu korda ja alati saab seda ise katsetada. Ainult vee lisamine ja destilleerimine ei anna maksimaalset saagist.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Väline ülekuumutatud aur kiirendab protsessi kindlasti märkimisväärselt ja ma ei kahtle, et lõpuks on kogumiskolvis rohkem õli. Aga ma kardan, et see ei ole rohkem amfetamiini baasi, vaid muud ainet, mis moodustub reaktsioonis. Amfetamiin ja metamfetamiin destilleeruvad mõlemad meeleldi auru abil isegi lihtsalt keeva kolvi puhul ja see ei ole ainult minu kujutlusvõime, vaid see on kirjanduses hästi dokumenteeritud.
See on rohkem punkt, kui keegi kasutab teie baas-hüdrolüüsi meetodit, kui teie happehüdrolüüsi kasutamisel nagu happehüdrolüüsis on teil pesemine DCM-iga samm enne basifitseerimist lisatud, mis eemaldab kõik mittebaasilised soovimatud asjad nagu jääk P2P, sellist sammu ei ole menetluses baasiga.

Vaadake, ma tahan väljendada oma tänu selle eest, et te selle laiaulatusliku meetodi siia postitate, ma hindan seda tõsiselt väga kõrgelt ja tahan teile kinnitada, et see, mida ma kirjutan, on mõeldud konstruktiivseks ja ei ole katse teid isiklikult kritiseerida või teie võimeid ja saavutusi naeruvääristada.

Ma ei tea, kas te töötlete sellest reaktsioonist saadud õli mingil viisil edasi, töötluse mõttes, kõrgema kvaliteedi saavutamiseks ja lisandite eemaldamiseks või töötlete seda otse "pastaks" ja kuidas iganes te seda teete, ma ei ole siin, et hinnata, kui teie kliendid on rahul, siis on nad rahul.
Isiklikuks tarbimiseks ma pigem aurudestilleerin väga õrnalt ja lisan siis veel mõned etapid, aga ma olen väga vana ja saanud väga tundlikuks lisandite suhtes üld......
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ärge kartke selle punkti kohta võin teile kinnitada, et seal on rohkem amfetamiini baasi see on mõõdetud pärast lahustiga ekstraheerimist.
Keemias mõnikord (mitte palju) kirjandus erineb veidi sünteetilisest tegelikkusest ja see on võib-olla üks neist juhtumitest niikuinii ma nõuan, et te saate seda ise kontrollida ilma probleemita ja siis kommenteerida seda siin.
Umbes lahustiga pesemine on vabatahtlik protseduur, kuna niikuinii auruga destilleeritakse ja pärast destilleerimist ei ole lisandeid, aga isegi kui sa kardad lisandeid, võid alati teha happe-aluse pesemise, kui sa pärast destilleerimist lõplikku vababaasi lahustiga ekstraheerid ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
miks on kolm kihti?ülemine kiht näib olevat vababaas ja selle näib olevat äärmiselt väike ja väga kahtlane 70% saagis
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas see pilt on pärast sisemist aurudestillatsiooni?
Kas te destilleerite oma p2p 70% saagise saamiseks , või kasutasite seda otse bmk-st ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jah, see on .

Ma kasutasin The P2P kohe pärast konverteerimist 5449-st, ma ei destilleerinud seda.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ma proovisin nii hcl kui ka fosforhappeid. Siis nabh4 reduktsiooni mõlemal korral. Ma dm teile fotosid, kui ma leian selle üles
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Tere. Kas 37% formamiid sobib sünteesiks? see on kõik, mida ma leidsin meie riigis.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamiid 75-12-7 on see, mida on vaja. Vesilahus ei ole hea , ma arvan. Kas keegi teab, kust ma saan seda Euroopas osta? Ma ei ole seda veel leidnud
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamiid on vaadatud, et saate seda ise teha. Ammooniumkarbonaat + sipelghape = ammooniumformiaat, kuumutada 175 °C-ni (vee eemaldamiseks) ja hoida seal paar tundi -> formamiid. Täpne temperatuurikontroll ja hea ventilatsioon on hädavajalik, formamiid hakkab lagunema 180 °C juures. Sipelghapet kasutatakse kerges molaarses ülejäägis.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
nii et tellige hoolikalt, sest ametivõimud jälgivad. Ma ei teadnud . tänan teid väga . Ma püüan seda teha ... aga parem oleks osta. Hiina partner kirjutas $30 / liitri, koos kohaletoimetamisega. kas see on hea hind?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma ütleksin, et see on okei, kui selle "turvaline liin" või kuidas iganes nad seda nimetavad, ütleksin, et kõik impordiga seonduv on hoolitsetud ja te ei ole sellega üldse seotud ja see saadetakse teile ELi sisesaadetisena. Ja selle kaal ei ületa 25 kg. 50 kg peaks juba odavam olema, 100 kg veel rohkem jne.
See on lihtsalt minu arvamus, täiesti subjektiivne.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Kas on võimalik teada saada, kas A-õli on millegi poolest lahjendatud või selle puhtusastmega?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, õhukese kihi kromatograafia. See ei ole keeruline, kui tahetakse lihtsalt kontrollida teiste ühendite olemasolu, kvalitatiivselt. Selle tegemine viisil, mis võimaldab kvantitatiivseid hinnanguid (kui palju on erinevaid ühendeid), on aga nõudlik.
 
Top