MDMA süntees NaBH4 kaudu MDP2P-st

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Tere, tänan teid töö eest! Kas teil on mingeid nõuandeid MDMA freebase lahustamise kohta DCM-is? Meie moodustasime dcm-is õunakastme (see testib lillakasmustat markreaktiivis). Meil oli kuivatusaine segus (mag sulfaat) ja kasutasime @btcboss2022 invitro metüülamiini HCL meetodit, kuid meie orgaaniline kiht ei ole homogeenne, nii et me mõtleme, kas on trikke tänu!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
nägid, et sul oli emulsioon......looking mõned näpunäited:
Tere, vajan abi! : )

  • Bensokinoon Wacker Safrooli oksüdeerimine metanoolis, et saada MDP2P
  • From Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • Autor Methyl Man
Jäi kinni 5% NaOH pesu nr 2. Pesu #1 oli ootuspärane, tulemuseks oli väga must ülemine "vesine?" kiht, mis visati ära. Alumise kihi, mis eeldatavasti sisaldab DCM-i ja ketooni, pesemisel 2. 5% NaOH-ga tekkis tohutu kogus, vist hüdrokinooni. Ma lasin alumise kihi kolmandat korda pesemiseks ära, jätsin igaks juhuks 5%NaOH pesu nr 2 ülemise kihi alles ja pesin kogu hüdrokinooni hõlpsasti sepsisahtrist välja. Pärast 3. 5% NaOH pesu lisamist on mul mudaroheline emulsioon, mille eraldumine on null.

Küsimused: Miks ei ilmunud hüdrokinooni 1. pesu?

Kas minu juhised on 100% täpsed, et 1. 5%NaOH pesu ülemine kiht oli "vesine" ja seega EI sisaldanud ketooni ja selle võis ära visata? Või viskasin ma lihtsalt kogu oma raske töö ja raha ära?

Miks tundub, et emulsioon muutub iga NaOH pesuga halvemaks, mitte paremaks?

Kuidas seda emulsiooni kõige paremini lõhkuda?

Tänan teid. Selle frustreeriv. Kuni selle ajani läks kõik hästi.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kas metüülamiini hci saab muuta lahuseks?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mul on saadaval DCM/veevaba etanool 60%/40%. Kas seda saab kasutada?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
NaBH4 käsitsi lisamine mõne tunni jooksul on veidi tülikas, ma proovisin lahustada NaBH4 metanoolis ja lasta seda siis lisamissahvliga RM-i tilgutada. Probleem on selles, et metanool reageerib NaBH4-ga üsna kiiresti, lagunedes. Kas NaBH4 jaoks on olemas mõni muu sobiv lahusti või kas ma saan metanoolile midagi lisada, mis takistab lagunemist, kuid ei mõjuta samas redutseerimist?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Lugupeetud härra, tänan teid väga, et jagate ülaltoodud meetodeid. Ma ostsin ka CAS: 28578-16-7, kuid minu tarnijal on ainult pulber ja õline tüüp ning vahatüüpi ei ole. Ma arvan, et ma arvan Ask, kas seda saab kasutada ülaltoodud meetodil?
Ma eeldasin, et ma lähen CAS 4676-39-5 ja seejärel MDMA-le. Asjad, mida peaks ostma, on juba valmis, kuid minu NABH 4 on pakendikotti paisumisnähtus. Kas see on normaalne?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Ma ei saa sellest aru , kuidas on gaasi kaalutud grammides või kas on tulnud pulbrina

-Metüülamiingaas (MeNH2) 300 g lahustatakse jahutatud 3000 g metanoolis (MeOH; -17-20 °C) 20 L reaktoris, mis on varustatud termomeetri ja ülaseguriga.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tere härra, aitäh teile väga palju jagamise eest, ma proovisin mõned väikesed testitükid. Kuna mul oli seekord kiire, ei reageerinud ma seda kaks päeva, vaid 4 tundi. Ma kasutasin 50g MDP2P õli katsetamiseks ja lõpuks sain ainult 25g MDMA baasi ja sellest 25g MDMA baasist sain lõpuks ainult 4g valget pulbrit. .
Mul on tekkinud mõned küsimused ja tahan küsida nõu:
1. Mis puudutab metüülamiini metanooli lahust, siis kasutasin seekord vale lahust, sest ostsin 33% puhast lahust. Kas ma võin kasutada 33%-lise lahuse asemel 10%-list lahust 1:1-suhtes?
2. Kuna ma kasutasin 33% puhast metüülamiini metanooli, siis pärast NaBH4 reaktsiooni lõpetamist, kui ma kasutasin soolhapet, ei saanud pH väärtust reguleerida 10,5~11. Ma kasutasin palju soolhapet, et pH väärtust kohapeal reguleerida. See oli normaalne. Kas ma pean sel juhul kasutama ainult 8L vett ja 8cc 33% HCL-i 1kgMDP2P jaoks, et reguleerida pH 10,5-le, nagu on kirjeldatud teie protsessis?
3. Lisaks, kas ma võin selle etapi edaspidisel läbiviimisel jätta H2O ja soolhappe välja ja kasutada soolhappegaasi, et teha kohandusi?
4. Kui skaalat tulevikus laiendatakse, kas ma saan kustutada DCM-i poolt lisatud lõplikud toimingud? Mida see mõjutab? Millised on teie mõtted lihtsate sammude kohta, mida saab teha skaala suurendamiseks?
5. Lõpuks, millist lahustit saab kasutada soolhappegaasist sadestunud MDMA*HCL valge pulbri lahustamiseks ja ümberkristalliseerimise teostamiseks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere. Mida tähendab 1:1? Te peate võtma sama palju metüülamiini vaba baasi. Kas te suudate seda arvutada? 1 kg 10% metüülamiini sln sisaldab 100 g metüülamiini, 1 kg 30% metüülamiini sln sisaldab 300 g metüülamiini vaba baasi. Kui palju 30% metüülamiini sln on vaja, et saada 100g metüülamiini sln? Koolimatemaatika.
Jah, ma arvan, et see on selge.

Ei, sa pead kasutama täpset veekogust.

Te kaotate saagise.

See on juba selles teemas kirjas. Lisaks vaata allpool olevat kommentaari.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Lugupeetud härra, tänan teid vastuse eest. Ma tean, et iga kg MDP2P jaoks vajaliku 30% metüülamiini metanooli lahuse erikaal on 1100 g, kuid tarnijalt ostetud lahuse erikaal oli 33%, seega teisendasin selle 1:1. Loodan, et ei ole viga. ,tänulik.
Minu viimane küsimus on, kas ma saan fotol kujutatud MDMA*HCL pulbrit uuesti lahustada kuumutatud etanoolis ja küllastada seda nii, et see saaks koonduda suurteks kristallideks? Nagu amfetamiini?
Teie vastus on mulle väga kasulik, tänan teid veelkord.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Kas atsetooni on võimalik asendada kristallisatsioonis millegi muuga? Kui jah, siis millised oleksid head alternatiivid?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas ma võin kasutada metüülamiini 40% vesilahust metüülamiini (MeNH2) gaasi 300 g ? asemel.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tere, te peate kasutama metüülamiini metanoolilahust, vett ei saa selles reaktsioonis lisada. Vastupidisel juhul ei saa te toodet.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
jah, saate osta valmis lahendust.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hei, kas te saate mind millegi puhul aidata.

Kas on olemas link, kuidas puhastada musta mdma. Nagu seda ümber kristalliseerida ja muuta see rohkem valgeteks kristallideks? Ma arvan, et freebase ei olnud enne kristalliseerumist korralikult puhastatud.

Mdma on tehtud
Metüülamiini gaasist
Metanool
Pmk
Naatriumborohüdriid
Atsetoon ja hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Seal on postitus MDMA puhastamise kohta. Palun vaadake amfetamiini jaotist.

P.S. On tõesti kasulik ringi vaadata või kasutada Search, selle asemel, et küsida ja oodata vastust.
 
Top