Mefedrooni (4-MMC) süntees [2B4M, etüülatsetaat, metüülamiini HCl].

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Kas me saame asendada

MA HCI-ks
METHYLAMINE (mono) 40%
CASi nr: 74-89-5

Tellitud

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Atsetaat
NaOH
Atsetoon


Ütle mulle, kui on vaja veel midagi ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Jah u saab ja ei vaja midagi rohkemat
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 nii et mingi Jack leg home chemist 8s makining Methylazanium chloride, ja puhastada seda nii hästi, et pärast inimene vabastas metüülamiini IT IS GOING TO BE MORE PURE THAN THE SIGMA ALDRIDGE 40% METHALAMINE SOLUTION?! Pardon, ma olen alates reedest untsu kokaiini võtnud, aga mul on seda kuradi raske uskuda. Ma olen, ade seda paar korda teinud kloroformi ja destilleeritud metanooli t9 clean ot üles ja see ei olnud kusagil lähedal isegi 90% purit u
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Kas saate oma punkti kirjeldada erinevate sõnadega? Ma ei ole kindel, kas ma ei tabanud seal irooniat :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Kui palju frebasee u kaotab, kui u pesema veega ??
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
miks u kasutada metüülamiini hcl asemel 40% vees?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma kasutan AQ asemel HCL-i, sest tavaliselt AQ ei ole nii hea kvaliteediga
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nii et rääkige meile rohkem. Kui te deprotoneerite th3 hcl lahustis, siis on tooted lahustis. Sool, peamiselt võib-olla natuke vett? Nii et te peate kasutama aparaati, et kuivatada ja süstida gaasi otse, mitte küllastada lahust? Vastasel juhul on see täis soola, kättesaamatut toodet ja nüüd on see märg, mis ei oleks oluline, kui th3 lahusti on vesi, kuid rikuks küllastunud metanooli lahuse. Kas ma olen millestki ilma jäänud?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Üldiselt on teil õigus, see on nii ja selline tegutsemine ei ole täiesti õige ja see oli riskantne viis, kuid see oli 1. samm parema saagise saavutamisel, nii et ma jagasin oma kogemust - mõnedel inimestel on probleem saada head toodet aq 40% ja see sammud on lihtsam ja rohkem saagist - nii et vähemalt ma võin uskuda, et see on parem viis neile, kellel on probleeme, et saada üldse "head toodet". Aga muidugi on jäänud reaktsiooni tooted. Ikka ei ole mõelnud, kuidas neist vabaneda, selle asemel mõtlen, et näidata lihtsamat viisi, kuidas saada aq40% hcl-st ja teha kõik ühes etapis süntehsis (et saada 4mmc) või kasutada gaasi otse, nagu te ütlesite reaktsiooni ajal.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ma tegin oma viis kõik kemikaalid on puhas jaoks shure kui ma viskan metüülamiini hcl ma segada kõik õli ei muutu värvi klaas on kuum, kuid õli on vesi roheline. Ma olin 4 korda visata happe visata sügavkülmikusse ja järgmisel päeval see filtreerib, mida ta saab on silmapõletav pulber, ma arvan, et see on kuni 2b4m...
Ma tegin oma viis kõik kemikaalid on puhas kindel kui ma visata metüülamiini hcl ma segada kõik õli ei muutu värvi klaas on kuum kuid õli on vee roheline. Ma olin 4 korda visata happe visata sügavkülma ja järgmisel päeval see filtreerib, mida ta saab on silmi põletav pulber, ma arvan, et see on kuni 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma ei ole kunagi saanud silmade põletamist, kuid see võib soovitada tahts 2b4m seal, kuid miks ei ole kindel?
võib-olla proovige oma 2b4m 1. ümberkristalliseerida ja vaadata tulemust.
samuti võite anda eksotermilise reaktsiooni jaoks veidi rohkem aega 40-50 minutit kokku, et näha
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Reaktiivid: 13,5 g NH2CH3*HCl 15 ml vees 7,9 g NaOH 20 ml vees 11,4 g 2-bromo-4'-metüülpropiofenooni 6 ml 37% HCl + 24 ml vett 115 ml tolueeni 225 ml vett atsetooni Valmistamine: R-ru 11,4 g (50 mmol) 2-bromo-4'-metüülpropiofenoonile 25 ml tolueenis 20 °C juures lisatakse 5 minuti jooksul 6,2 g metüülamiini 35 ml vees (rr risk uurija poolt 7,9 g NaoH 20 ml külmas vees r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl-le 15 ml vees). Kolvi sisu segatakse 20-25 kraadi C juures 16 tundi (või O kraadi C juures 24 tundi). Selle aja jooksul valatakse segu 150 ml külma veega. See eraldatakse faaside kaupa, vesifaas ekstraheeritakse 2x20 ml tolueeniga. Ühendatud tolueenifaasid ekstraheeritakse 3x25 ml veega ja 2x15 ml r-rem HCl-ga. Kombineeritud happelised faasid pestakse 2x25 ml tolueeniga ja vesi aurustatakse vaakumis kuivaks. Allesjäänud valge sade puhastatakse kristalliseerimise teel 20 ml atsetoonist. 4,8 g (45%) mefedrooni*HCl sisaldus Mida arvate?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma ei esitanud seda nii, et mul ei ole arvamust.
Paistab, et vaja on palju reaktiive ja saagis ei ole väga suur
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma ei ole midagi sellist nagu keemik. Vaadates seda ja püüdes oma mõtetes numbreid krõbistada, tundub, et teie CH³NH²hcl on stöhhiomeetriline teie 2-b-4-mp suhtes. Mäletan, et varem imestasin outload kellegi teise matemaatika kohta, kes teeb seda sama reaktsiooni ja arvasin thiers ja läksin tagasi video ja kasutatud kogus oli 4x. Võib-olla mu mälu ei suuda mind, aga selle reaktsiooni kohta on video olemas
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
ei tea videot, ma tean, mida exaclty see süntees saab
kuid ma saan ühe imporatnt punkti:
1. pple tavaliselt ei saa puhas toode niikuinii, palju sinist/valget/mustat 20% saagist?
nii et tõenäoliselt on see parem igatahes kui see.
kõik, kes õppisid või tegid mõningaid jõupingutusi, et õppida, teavad, mida see reaktsioon teeb
said minu mõte?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
kuid ofc ma austan sellist kommentaari :) selle 1.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Mitu g 2-iodo-4'-metüülpropiofenooni tuleks kasutada selles sünteesis, kas saate kirjutada kogu arvutuse?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Oleks vinge, kui selle sünteesi kohta oleks olemas video 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Valmistatud ja näidata kõigile inimestele vormi foorum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Sel viisil on mõned vead.
Ma muudan mõned sammud ja saada kena kollane õli, kui ma lõpetan segu ja ei pea segada 30min on eksotermiline solvaat...
U öelda u saada roheline ja kui u lõpetada pesu veega saada kollane see on teie probleem ka, sest roheline värv u saada, sest
Kõik metüülamiini ei ole reageerinud ja selle eest teil on roheline värvus, minu jaoks on hommikune uriin pärast reaktsiooni lõppu
 
Top