Mefedrooni süntees (4-MMC) NMP lahustis. Suures mahus.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Me tegime juba edukalt 3cmc sünteesi. Abi oli väga teretulnud.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Palju õnne, sõber! Sa oled parim! Pärast nii suurt edu ainete allutamisel, kas te võiksite jagada oma fännidega oma ainulaadset kogemust selle sünteesi kohta? sest ma olen umbes kuu aega püüdnud saada 3cmc sünteesi tagasihoidlikku, kuid edukat tulemust, kuid seni on mul olnud ainult fiaskod. Olen juba proovinud 5 erinevat lahustit, isiklikult kuivatasin atsetooni destillatsiooniga ja veevaba magneesiumsulfaadiga, kuid pärast hapestamist ja igapäevast kokkupuudet klaasi 🥛tootega🌡️ -20⁰C, ei olnud isegi mitte mingisugust kristalliseerumist. Öelge mulle palun lähteaine CASi number alguses?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metüleenkloriid on minu arvates parem 4mmc tõsi 2h 40 ° aga 40 ° taulen on liiga väike temperatuur peab olema kõrgem kui 50%, st 100g bk4 50g 4mmc + palju lisandeid, sest sa ei puhasta õli üldse ma näen pärast kristalliseerumist siis on kuskil 40g ehk vähem tõhusust ma sain 70% ja 80% saagist metüleenkloriidil
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
minu lugupidamine! kas te võiksite jagada oma ainulaadset kogemust 70% saagise saavutamisel 4mmc sünteesi puhul DCM-is? See on äärmiselt huvitav tulemus, vähemalt minu jaoks. Olen teile väga tänulik valgustuse eest.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
3 cmc abil on teil rohkem rõõmu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Olen sinuga täiesti nõus, sõber. 3cmc meenutas mulle kuidagi a-pvp isoleerimis- ja kristalliseerumismeetodit. Tänu veele, milles vesinikkloriid on lahustatud, ei kristalliseeru nad kohe lahustist, vaid settivad põhja õlise vedelikuna. a-pvp on punane ja 3cmc on radikaalselt must. Seetõttu tuleb ülemine kiht lahustist ettevaatlikult dekanteerida ja seejärel loputada seda viskoosset vedelikku korraliku koguse atsetooniga, ja peaaegu kohe sadestuvad ained. jääb vaid filtreerida ja ümberkristalliseerida.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Ma vaatasin, seal ei olnud mingit sünteesi permanganaadi ja äädikhappega.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Mees, teid huvitab vana meetod, mille abil valmistatakse efedriinist või pseudoefedriinist Jeffi, oksüdeerides seda kaaliumpermanganaadiga happelises keskkonnas, eks ole? See on väga lihtne. aga kas poleks mitte parem redutseerida seda vesinikjoodiga punase fosfori juuresolekul metamfetamiiniks? esiteks saate te pikemalt kõrini ja teiseks on see meetod tervisele vähem kahjulik. Kui oled ikka uudishimulik, siis kirjuta mulle siia telegrammi: @placeres_prohibidos. Ma aitan teil neid probleeme lahendada
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ketooni ja metüüli suhe on vale. See peaks olema 1:2 ehk metüülamiini väike ülejääk. Te kasutasite 1:1,6. Loodan, et see awnsered teie küsimust. Võib-olla on teil ka sünteesis vigu, aga ma ei olnud seal, nii et ma ei tea.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
kuid ma järgin vastavalt juhendile kirjutatud. alright ill proovida suurendada metüülkogust ja näha, kuidas saagis on. ma järgisin täpselt video samme.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Mul on üks küsimus, kas tolueen on benseeni parem asendaja kui EA, arvestades, et tolueen on benseeniga palju sarnasem?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
ei, mitte siis, kui soovite saada vikerkaare segadust, mis muutub iga värvimuutusega frustreerivamaks
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
me tegime uue 4mmc tänu bb foorumivormi abile
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 595

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Selle foto järgi otsustades, sõber, on sul kindlasti keemia-alane anne. Palun võta vastu minu siirad õnnitlused. Sa oled parim Bro ✊😉 ja siin on minu esimene mefedroni rist. Ainult et mingil põhjusel ei luba Chrome mul pilti sisestada ... kurb.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Tervitan sir Williamit! Ma teostasin 3cmc sünteesi 2Br-3Clpropiophenonist CAS 34911-51-8 rangelt vastavalt sellele juhendile, ainsa erinevusega, et kasutasin NMP asemel DMSO-d, kuid tulemus ei ole ikka veel rahuldav. Klaas, milles on kõikide kasutusjuhendis nimetatud komponentide segu, on pärast hapestamist pH=6-ni mitu tundi olnud sügavkülmas temperatuuril -20⁰C ja isegi kristalliseerumise märke ei ole täheldatud. Ainult klaasi põhja koguneb aeglaselt radikaalne must aine, mille konsistents on väga sarnane kasutatud autoõlile. Mul on küsimus kõigile selle internetiallika kogenud kasutajatele ja eriti ekspertidele: mis võiks olla minu ebaõnnestumise põhjus, kui 4MMC süntees BK-4-st lihtsas DCM-is õnnestus ja saagis oli umbes 50%? Oleksin tänulik iga ratsionaalse ja konstruktiivse selgituse eest.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
sest mul on vaja 2 lahustuda ja u ei kuumuta seda :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Vabandage mind, härra. Ma sain teist valesti aru: "Kas teil on vaja kahte lahustit?" ja "Ma ei kuumuta neid?"... Mul ei ole midagi selle vastu, kuid palun selgitage, miks see öeldi: 3cmc sünteesile, kasutades 4mmc sünteesi tehnoloogiat, nagu Sir William esitas, või on see teie isiklik, edukas kogemus 3cmc saamisel? fakt on see, et minu emakeel ei ole inglise keel ja ma kasutan endiselt kolmandate isikute tõlkijate teenuseid välismaalastega suhtlemisel, nii et on täiesti võimalik, et ma sain teist valesti aru. Ärge võtke seda jultumuseks, minu palve selgitada oma märkust minu postitusele. Olen teile siiralt tänulik!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
milline on mefedrooni saagikus grammides selle protsessi puhul, kasutades koguseid, nagu mainitud.
  • 2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metüül-2-pürrolidoon (NMP; CAS 872-50-4) - 20 l;
  • Metüülamiini 40 % vesilahus (CAS 74-89-5) - 8 l;
  • Benseen - 20 l;
  • atsetoon - 30 L;
  • Soolhappe vesilahus (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilleeritud vesi - 20 l;
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
kui u tegi hea 50%-60% - 20% kui u tegi kristallit
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ja miks sa tahad kasutada benzeni, kui sa kasutad nmp ?XD
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vältige benseeni, kasutage selle asemel dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Lugege reagentide jaotist mainitud sünteesi kohta.
Reaktiivid:

  • 2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metüül-2-pürrolidoon (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • Metüülamiini 40 % vesilahus (CAS 74-89-5) - 8 l;
  • Benseen - 20 l;
  • atsetoon - 30 L;
  • Soolhappe vesilahus (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilleeritud vesi - 20 l;
  • Magneesiumsulfaat (MgSO4);
 
Top