Metamfetamiini süntees P2P-st NaBH4 redutseerimise teel. Keskmise ulatusega.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Pärast paljusid katseid, kasutades metüülamiini HCL-i, mis põhineb sellel meetodil, jagan parimat viisi, mida ma leidsin metamfetamiini vababaasi saamiseks suures mastaabis:

  • 966 gr P2P
  • 14 liitrit metanooli
  • 1183 gr metüülamiini HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr veevaba naatriumsulfaat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 L destilleeritud vesi
  • 7 liitrit DCM

- Reaktor täidetakse 14 l metanooliga.
- Segaja lahustab metüülamiini HCL-i.
- Reaktori temperatuur pannakse 0C (mitte segu temperatuur) ja lisatakse NaOH, temperatuur tõuseb.
- Kui temperatuur jõuab tagasi 20C-le, lisage P2P, temperatuur tõuseb ja segage 45 min-1 tunni jooksul.
- Lisage 252 g veevaba naatriumsulfaati.
- Kui segu temperatuur jõuab 8C-ni, hakatakse lisama portsjonitena NaBH4, mis ei ületa 20C.
- Kui kogu NaBH4 on lisatud, lastakse segamisel umbes 2 tunni jooksul seguneda alla 20C, kuni segu lakkab muljuda.
- Lisatakse vesi ja jätkatakse segamist 5 min jooksul.
- Lisatakse DCM ja segatakse 10 min jooksul.
- Lõpetatakse segamine ja lastakse kihtidel eralduda
- Alumine kiht jäetakse alles ja ülemine kiht visatakse ära (seda vesifaasi ei ole kasulik ekstraheerida).
- Lisage säilitatud kihile 200 g veevaba naatriumsulfaati ja segage seda.
- Filtreerige see Buchneri lehtris.
- aurustage DCM
- Saadakse puhas ja haisev metamfetamiini vababaas.

;-)
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Tere härra pärast aurustada dcm saada vedeliku värvi nagu helekollane. Kas see on metüülsöe vaba alus?
 

Attachments

  • r2tHQFGXSx.jpg
    r2tHQFGXSx.jpg
    3.9 MB · Views: 261

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui te järgisite kõiki samme õigesti jah, kuid selle kontrollimiseks on olemas täpsemad meetodid.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ma kasutan HCI gaasi dont on kristall välja tulla. Ma muudan kasutada tilguti HCL ka ei ole kristall tulla välja. Mis on probleem?
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Härra ma tahaksin küsida teilt. Kui ma kasutan HCI gaasi, kas on vaja kasutada jäävanni?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Seda ei ole vaja. Igatahes ma ei kasuta HCL gaasi.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Aga ma kasutan HCL-i tilguti ka ei saa kristall välja. Kas see on PH-probleem? Või minu tööetapp on probleem?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Sama asi, mis juhtus minuga. Ma arvan, et selle põhjustas õli liigne kuumutamine
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Pärast kuumutamist on vaja hoida seda sügavkülmas?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah Metüülamiini HCL + NaOH = metüülamiini vababaas minu puhul metüülamiini HCL on odavam ja ma saan suurema vababaasi koguse väiksema investeeringuga.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Tere
Im veidi segaduses. Nii et kui ma ostan metüülamiini HCL ja lisan selle metanooli koos naatriumhüdroksiidiga, siis saab sellest lahus?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
NaOH muudab HCL-i vababaasiks nagu mis tahes muu protsessi puhul, kui basifitseerida või tahetakse keerata HCL-i, sulfaati... vababaasiks. See ei ole midagi uut.
Tänu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Ma proovisin panna noa metüülamiini metanoolis. samas segades aeglaselt nii ei kuumene üle, kuid ikkagi näen palju kristalle ja see ei muutu vedelaks lahuseks
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Mitte segamine aeglaselt panna ma panen noh aeglaselt segamine tundub piisavalt tugevalt
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
täielikult lahustatud metüülamiini hlc metanoolis, seejärel lisatakse naatriumhüdroksiid. sool puruneb välja ja metüülamiinigaas lahustub metanoolis. Saate soola välja filtreerida või jätkata reaktsiooni (teie valik)
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Nii et trikk on välja selgitada, kui palju metüülamiini on saanud lahusena
Ütleme: vaja 80 grammi metüülamiini metaanooli 30%-lise lahuse saamiseks (80 g metüülamiini + 186,667 g metanooli =266,667 g lahust), kuid nagu kõik metüülamiin ei muutu lahuseks, sest tahke apears siis kui palju metüülamiini tuleb panna rohkem, et hoida seda 30%-lise lahuse juures.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Pärast NaOH lisamist ilmuvad tahked ained on NaCl, mitte metüülmiin hlc. Vesi (H2O) ja sool (NaCl) tekivad selle protsessi kõrvalsaadusena, nii et lahuse kuivatamine on oluline, enne kui jätkate sünteesi
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Nii et minu arvutus on õige, kuid jusst enne kasutamist pean ma kuivatama sulfaadiga?
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Jah, te kasutate MgSO4, silikageeli, 3A molekulaarsõelte või naatriumsulfaadi kuivatamiseks
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
IVe teinud, et kuid midagi imelik juhtub pärast liiga palju tahke jääda pärast reaktsiooni ja selle väga paks i e proovida teha umbes 33% metüülamiine lahus metanoolis
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas on võimalik seda sünteesi teha ilma rotovapita?
 

sameoldstory

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mõned küsimused seoses BTCBOSSi marsruudiga mdma jaoks - mis kui see töötab, tundub üsna paljulubav, kuid see vajab 1kg partiide jaoks suurt reaktsioonimahutit!

1. Kas HDPE fermentaator on selle marsruudi jaoks piisavalt hea anum - koos käepärase kraaniga põhjas

2. Kas selle fermentaatori ülaosas toimiks õhulukk, mis võib lekkida metüülamiinigaasi jaoks?

3. Kas see reaktsioon peab olema suletud? - Arvan nii, et seetõttu viimane küsimus õhuluku kohta või oleks mõttekas lasta väike kummivoolik reaktsiooni ülaosast välja tulla ja siis väljapoole minna?

4. kas oleks võimalik pärast reaktsiooni suures koguses vee lisamist lihtsalt õli ära kraanida ja siis teha selle õliga hape/baas ja seejärel pesemine ja ümberkristalliseerimine? - ma arvan, et nii eelmiste kogemuste põhjal, kuid ei oleks pahaks panna teiste mõtteid,

Tänan ette igasuguse abi eest
 
Top