Metamfetamiini süntees P2P-st NaBH4 redutseerimise teel. Keskmise ulatusega.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Pärast paljusid katseid, kasutades metüülamiini HCL-i, mis põhineb sellel meetodil, jagan parimat viisi, mida ma leidsin metamfetamiini vababaasi saamiseks suures mastaabis:

  • 966 gr P2P
  • 14 liitrit metanooli
  • 1183 gr metüülamiini HCL
  • 638gr NaOH
  • 452 gr veevaba naatriumsulfaat
  • 105 gr NaBH4
  • 35 L destilleeritud vesi
  • 7 liitrit DCM

- Reaktor täidetakse 14 l metanooliga.
- Segaja lahustab metüülamiini HCL-i.
- Reaktori temperatuur pannakse 0C (mitte segu temperatuur) ja lisatakse NaOH, temperatuur tõuseb.
- Kui temperatuur jõuab tagasi 20C-le, lisage P2P, temperatuur tõuseb ja segage 45 min-1 tunni jooksul.
- Lisage 252 g veevaba naatriumsulfaati.
- Kui segu temperatuur jõuab 8C-ni, hakatakse lisama portsjonitena NaBH4, mis ei ületa 20C.
- Kui kogu NaBH4 on lisatud, lastakse segamisel umbes 2 tunni jooksul seguneda alla 20C, kuni segu lakkab muljuda.
- Lisatakse vesi ja jätkatakse segamist 5 min jooksul.
- Lisatakse DCM ja segatakse 10 min jooksul.
- Lõpetatakse segamine ja lastakse kihtidel eralduda
- Alumine kiht jäetakse alles ja ülemine kiht visatakse ära (seda vesifaasi ei ole kasulik ekstraheerida).
- Lisage säilitatud kihile 200 g veevaba naatriumsulfaati ja segage seda.
- Filtreerige see Buchneri lehtris.
- aurustage DCM
- Saadakse puhas ja haisev metamfetamiini vababaas.

;-)
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Tahaksin küsida loetelus oleva metüülamiini HCL kohta. Kas ma peaksin metüülamiini HCL otse lisama või teisendama selle metüülamiini vabaks aluseks (metanooli lahus) ja seejärel lisama?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Kas selle BOSSi meetodi puhul on peale veeprobleemi veel midagi, mis mõjutab saagist?
Miks jääb pärast DCM-i aurustamist metüülvaba aluse saagis ainult 50%?
Kas on midagi, millele ma peaksin tähelepanu pöörama, mida ma ei ole märganud? Palun aidake mind~~

@G.Patton
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Kas selle meetodi abil toodetud MDP2P sobib metamfetamiini valmistamiseks?

Kui see on kohaldatav, kas ekstraheeritud metamfetamiini vaba alus on otse hapestatud ja kristalliseeritud?
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Millised kristallid kristalliseeruvad pärast segamist L-viinhappega?
Levometamfetamiin?

Kas pärast vaakumfiltreerimist allesjäänud vedel d-metüülvaba alus (PH12~13) võib pärast hapestamist ümberkristalliseeruda D-metüülamfetamiiniks? Kui jah, siis millist lähenemisviisi peaksin kasutama?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Millised kristallid kristalliseeruvad pärast segamist L-viinhappega?
Levometamfetamiin?
Jah ja viinhappe omad.

Kas pärast vaakumfiltreerimist allesjäänud vedel d-metüülvaba alus (PH12~13) võib pärast hapestamist ümberkristalliseeruda D-metüülamfetamiiniks? Kui jah, siis millist lähenemisviisi peaksin kasutama?
Loe protsessi palun on üksikasjalikult ja ei ole nii.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Tere, BOSS, ma lugesin hoolikalt läbi iga postituse ja vastuse ala. Ma tahan teada, kas minu projektiplaan on õige ja teostatav.
Valmistage BMK õli -> Kasutage teie meetodit metamfetamiini vaba aluse valmistamiseks -> Viinhappe eraldamine -> Saage (L või D) metüül vaba alus -> Lisage NaOH, et tõsta pH-d (12 ~ 13) -> (Millised on vajalikud sammud sel ajal Hapestamine kristallide saamiseks), võib-olla ma ei märganud seda, kuid ma ei ole kindel, milline meetod on kõige sobivam hapestamiseks ja kristalliseerimiseks sel ajal. Kas ma võin teilt vastust küsida?
Tänan teid
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere .
Metüülamiini lahuse jaoks olen seganud metüülamiinvesinikkloriid+ naoh + mgso4 metanoolis ,näen natuke réaction kuumust, kuid nüüd 24h pärast mul on palju tahke põhja, võib-olla reageerimata metüülamiinvesinikkloriid ja naoh
Kas te arvate, et ma pean lisama mgso4 pärast metüülamiinvesinikkloriidi naoh reaktsiooni ?
Tänan
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah, seda on vaja reaktsioonis tekkinud vee kuivatamiseks. Saate tahke aine filtreerida.
 

rifta

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
May 27, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jah ma tean ,reaktsioon on veetundlik, minu probleem on see, et ma olen lisanud mgso4 samal ajal metüülamiini ja naohiga mitte nagu teie protokoll, te lisasite seda pärast metüülamiini hcl naoh reaktsiooni, kas te arvate, et ma olen teinud vea ,mul on palju pulbrit põhjas võib-olla reageerimata metüülamiini hcl , tänan teid vastuse eest.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
45
Reaction score
3
Points
8
Ma arvan, et see, millest te räägite, on metüülamiini vaba aluse valmistamisel tekkiv NaCL, mis tuleb välja filtreerida.
 

ImRegistered

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 27, 2024
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
Kas keegi on seda üles skaleerinud?
millised oleksid mõõtmised metanooli/metüülamiini jaoks 5000g p2p sünteesi puhul?
Praegune 36 liitri suhe kõlab üle tapmise
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, suurendage proportsionaalselt. Ma ei soovita teha suurt partiid, kui te ei ole proovinud väikeses mahus.
 
Top