Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
A videoutasítások nagyon kényelmesek azok számára, akik csak az első lépéseket teszik meg. A tapasztaltabb vegyészek számára elegendőek az egyszerű utasítások. Ezt a videót letöltheti.
 

spongebomb

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Évekkel ezelőtt az ilyen videók nagyon sokat segítettek volna abban, hogy ne kelljen laikusként minden tudásomat valahol féligazságok között keresgélnem és kombinálnom. Plusz a gyakran hibás fordítás ... nem minden volt jobb akkoriban. ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
670
Points
93
Használhat hígított ecetsavat. A felesleges sav nem zavarja a redukciót, de megfelelő mennyiségű lúggal kell majd eloltani, ami a reagensek és az idő megnövekedett fogyasztásához vezet, mivel több hő szabadul fel a sav és a lúg kölcsönhatásakor. A leírt technikában egyszerre hajtják végre az amalgámozást higany-sóval és a redukciós reakciót. Az én technikámban a fóliát először higany-só vizes oldatával kezelik, amelyet aztán lecsapolnak, ami tisztábbá teszi a terméket.
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Lehetséges, hogy 36%-os hcl-rel kicsapódik (ha lehetséges, úgy képzelem, hogy hidroklorid formájában fog kicsapódni). Nem tudok könnyen kénsavat szerezni
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Megváltoztathatjuk az izopropil-alkoholt metanollá vagy etanollá?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
A reakcióelegyet 2 órán át refluxálja, miután a hg-vel való reakciója befejeződött.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
154
Points
43
Az izopropil a bázikus reakcióelegyből saját réteggé sózható ki. Ellenkező esetben DCM-et, petróleumétert vagy naftát használjon.
Ha nem kapható tömény H2SO4, használjon foszforsavat. Használhat HCl-t, de ez tényleg csak a legvégső megoldás.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Életemben először sikerült sikeresen elkészítenem a saját amfetaminomat.
A fenébe is, imádom a tiszta anyag illatát és ízét ! .

Kiáltás az "ex" díleremnek, hogy ő lökött ebbe az irányba.
Nagyon dühös voltam és elegem volt az ő következetlen minőségű speedjéből.

Most már megvan a jó cucc és soha nem leszek függő kapzsi dílerek.

Itt néhány kép
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 212
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 212
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 194
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 210
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 207

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Az A-olaj gőzdesztillációja elvégezhető, mint a p2p gőzdesztillációs videóban?
Ez a gőzdesztilláció az oldószerek vákuumdesztillációja után, igaz?
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Azt hallottam, hogy kénsav helyett ecetsavat is használhatsz, igaz ez?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
27
Points
18
Nem a savanyításhoz. Próbáljon meg vele lefolyótisztítót keresni, vagy akkumulátorsavat töményíteni, vagy egyszerűen csak vásároljon online
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A savasítás és és a ph beállítása nem ugyanaz a dolog? Ezt úgy értettem, hogy bármilyen savval helyettesíthető a ph-szabályozáshoz.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
A savasítás és a pH beállítása nem ugyanaz, mert a pH beállítása jelenthet bazifikálást is.

Mivel a különböző sók eltérő fizikai, kémiai és gyógyszerészeti tulajdonságokkal rendelkeznek, jobb, ha a megfelelő sót választjuk.
Az amfetamin-acetátnak nincs gyakorlati jelentősége (kivéve például az Al/Hg-n keresztüli redukciót).

De nyugodtan kipróbálhatod és beszámolhatsz róla.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 14, 2022
Messages
74
Reaction score
42
Points
18
Egy ideig kerestem az amfetaminsók közötti különbségről a gyógyszerészeti tulajdonságok szempontjából, de nem találtam hasznos információkat.

Ha bármilyen információval vagy hivatkozással rendelkezik, kérem, küldje el nekem.
Előre is köszönöm
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
49
Reaction score
4
Points
8
Erről szeretnék kérdezni!
Ami ennek a megközelítésnek a megvalósíthatóságát és helyességét illeti.

Kipróbáltam a videón látható folyamatot, és itt van, hogyan csináltam. Nem tudom, hogy a végeredmény miért nem egyezik meg a videóban szereplő mennyiséggel.

Először használjunk IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Melegítés és feloldás után hagyjuk hűlni, amíg kristályok nem jelennek meg.

Készítsünk 12g alumínium pelyhet + 2g HgCL2-t (mert nem tudok higany-nitrátot szerezni, és csak higany-kloridot tudok használni az alumínium amalgám előállításához), tegyük egy lombikba, és reagáljunk kb. 30-40 percig, és csatlakoztassuk a kondenzátorcsövet!

A kihűlt és kikristályosodott P2NP-t egyszerűen hozzáadjuk 50ml jégecetsavhoz és felmelegítjük, hogy feloldódjon.

Távolítsa el a szürke szennyezett vizet az alumíniumpelyhekről, és mossa őket kétszer tiszta vízzel.

Ezután adjuk hozzá a P2NP oldatot az alumíniumlombikba (ekkor nagy mennyiségű reakció lesz, és a hőmérséklet gyorsan emelkedik. Használjon hidegfürdőt a hőmérséklet lehűtésére, és rázza rendszeresen a lombikot a folyamat során). A reakciófolyamat körülbelül 30~40 percig tart.

Vegye ki az oldatot a lombikból, és egy szürke folyadék és kis mennyiségű alumínium pehely marad.

Előzőleg elkészített 50g NaOH+70ml H2O oldatot, adjuk a nátrium-hidroxid oldatot a szürke folyadékhoz, hogy a folyadék pH-ja 11-re csökkenjen.

A reakció körülbelül 30 percig tart
Sárga folyadék fog megjelenni. Vegye ki ezt a folyadékot (a szürke anyagot nem vonja ki), és tegye a hűtőszekrénybe 1 órára.

Hűtés után adjuk ezt a világossárga folyadékot az IPA-hoz 1:1 arányban, és keverjük össze.
Adjon hozzá tömény kénsavat, és cseppentsen bele egy kis mennyiséget. Ekkor fehér tárgyak jelennek meg, így a folyadék tejfehérnek tűnik, üledékkel.
A pH-értéket állítsuk 5,5-re

Miután a folyadékot 24 órán át hűtötte, szűrje le és szárítsa meg a fehér terméket (a termék ebben az időben helyes? És a végső P2P szükséges).

Ehhez a részhez a végtermékem csak körülbelül 1~2g, ami nem tűnik helyesnek.
Keményen próbáltam megtalálni a választ, de még mindig nem kaptam meg a helyes ötletet. Meg tudna adni nekem néhány helyes útmutatást?

Milyen tényezők befolyásolják a hozamot (a videón látható végtermék sokkal többnek tűnik, mint a kísérleteim száma).

Üdvözlöm azokat, akiknek sikerült ez a módszer és a hozam körülbelül 70~80% -os, hogy útmutatást adjanak nekem.
Kérjük,


Alumínium fóliából és alumínium pelyhekből alumínium amalgámot készítünk, majd nátrium-hidroxid oldatot adunk hozzá. Miért van az, hogy az alumínium pehely kissé sárgás folyadék, de az alumínium fólia fehér folyadék?
Az általam használt alufólia a konyhában használt háztartási alufólia. Ezt lehet használni?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Hogyan távolította el a felső réteget? Ha leöntötte vagy fecskendővel felvette, akkor sok terméket veszít.
Jobb, ha elválasztó tölcsért használ (legalább 500 ml, de lehetőleg 1000 ml). Elég nagynak kell lennie ahhoz, hogy a teljes reakcióelegyet befogadja, és még mindig maradjon 1/4 hely a tetején. Ezután adjunk hozzá 25ml dietil-étert (vagy jobb esetben MTBE-t, mivel ez nem képez peroxidokat), és zárjuk le egy dugóval. Miután meggyőződött arról, hogy az elválasztótölcsér teljesen tömör, fordítsa fejjel lefelé, amíg a csap fölött már nem lesz folyadék, és rövid időre nyissa ki, hogy a nyomás leengedjen. Zárja vissza, rázza megint röviden, majd nyissa ki ismét. Ezt addig folytassa, amíg nem távozik több nyomás.
Ezután rázza erőteljesen 3 percig, szorítsa egy állványra, és várja meg, amíg a fázisok szétválnak. Az alsó fázist az alumínium-hidroxiddal együtt öntsük le (ne felejtsük el előbb eltávolítani a dugót az elválasztó tölcsérről!) Ha az elválasztó tölcsért lecsapolás közben kissé megdöntjük, nem fog alumínium tapadni az üveghez. Ezután a felső fázist (az elválasztótölcsér tetejéről!) öntsük egy főzőpohárba. Ismételje meg a folyamatot 3-szor úgy, hogy az alumíniumiszapot 25 ml friss éterrel visszaönti az elválasztótölcsérbe.
Végül egyesítsük az éterfázisokat, és mossuk ki őket az elválasztótölcsérben 3-szor 0,01N NaOH-val.
Ezután szárítsuk az étert vízmentes magnézium-szulfáton egy éjszakán át, és folytassuk a kívánt amfetaminsó kicsapását.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
ez a vastag fólia ? itt olvastam, hogy a fóliának 3 vagy 4 réteg vastagnak kell lennie , lenne itt valami tanácsod ?
Köszönöm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Ne vegyen vastag fóliát, az hosszú ideig reagál. Továbbá ne hajtogassa rétegesen.
 
Top