MDMA szintézis NaBH4 segítségével az MDP2P-ből

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Szia, köszönöm a munkádat! Van valami tanácsod az MDMA szabadbázis DCM-ben való feloldásához? A miénk almaszószt képezett a dcm-ben (lila-feketére tesztel a márkareagensben). Volt a keverékben szárítószer (mag-szulfát) és használtuk @btcboss2022 invitro metilamin HCL módszerét, de a szerves rétegünk nem homogén, így kíváncsiak vagyunk, hogy vannak-e trükkök köszi!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Láttam, hogy volt egy emulzió......nézett néhány tippet:
Szia, segítségre van szükségem! : )

  • Benzokinon Wacker A szafrol oxidációja metanolban MDP2P előállításához MDP2P
  • Az Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html oldalról.
  • By Methyl Man
Elakadt az 5%-os NaOH mosás #2. Az 1. mosás a várakozásoknak megfelelően zajlott, egy nagyon fekete felső "vizes?" réteget eredményezett, amelyet eldobtunk. A feltehetően DCM-et és a ketonokat tartalmazó alsó réteg 2. 5%-os NaOH-val történő mosásakor hatalmas mennyiségű, szerintem hidrokinon jelent meg. Az alsó réteget lecsapoltam, hogy harmadszor is mossam, a 2. 5%-os NaOH mosásból származó felső réteget a biztonság kedvéért megtartottam, és az összes hidrokinont könnyedén kimostam a szeptikus tölcsérből. A 3. 5%-os NaOH mosás hozzáadása után sáros zöld emulzióm van, nulla elválasztással.

Kérdések: Miért nem jelent meg a hidrokinon az 1. mosásban?

Az utasításaim 100%-ban pontosak, hogy az 1. 5%NaOH mosásból származó felső réteg "vizes" volt, és ezért NEM tartalmazta a ketonont, és el lehet dobni? Vagy csak kidobtam az összes kemény munkámat és pénzemet?

Miért tűnik úgy, hogy az emulzió minden NaOH mosással rosszabbodik, ahelyett, hogy javulna?

Mi a legjobb módja az emulzió felbontásának?

Köszönöm. Ez frusztráló. Eddig minden jól ment.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Megváltoztathatja a metilamin hci-t oldatra?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
DCM / vízmentes etanol 60%/40%-os mennyiségben áll rendelkezésemre. Felhasználható?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
A NaBH4 kézi hozzáadása néhány óra alatt kissé nehézkes, megpróbáltam a NaBH4-et metanolban feloldani, majd ezt egy adagoló tölcsérrel az RM-be csepegtetni. A probléma az, hogy a metanol elég gyorsan reagál a NaBH4-gyel, bomlik. Van más alkalmas oldószer a NaBH4-hez, vagy ha tudok valamit hozzáadni a metanolhoz, ami megakadályozza a bomlást, ugyanakkor nem befolyásolja a redukciót?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Kedves úr, nagyon köszönöm, hogy megosztotta a fenti módszereket. Én is vásároltam CAS: 28578-16-7, de a szállítóm csak por és olajos típusú, és nincs viaszos forma. Azt hiszem, azt hiszem, azt hiszem, kérdezem, lehet-e működtetni a fenti módszerrel?
Arra számítottam, hogy a CAS 4676-39-5-re, majd az MDMA-ra fogok menni. A megvásárolandó dolgok már készen vannak, de a NABH 4-esemnek a csomagolózsákban duzzadási jelensége van. Ez normális?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Nem értem ezt , hogyan van a gáz súlya grammban, vagy jön a por formájában

--Metil-amin gáz (MeNH2) 300 g-ot feloldunk hűtött 3000 g metanolban (MeOH; -17-20 °C) 20 L-es reaktorban, hőmérővel és felső keverővel felszerelve.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jó napot uram, köszönöm szépen a megosztást, kipróbáltam néhány kis tesztdarabot. Mivel ezúttal sietős voltam, nem két napig, hanem 4 órán keresztül reagáltam. A teszteléshez 50g MDP2P olajat használtam, és végül csak 25g MDMA bázist kaptam, és ebből a 25g MDMA bázisból végül csak 4g fehér port kaptam. .
Találkoztam néhány kérdéssel, és szeretnék tanácsot kérni:
1. A metilamin-metanolos oldattal kapcsolatban, ezúttal rossz oldatot használtam, mert 33%-os tiszta oldatot vettem. Használhatom a 33%-os oldatot 1:1 arányban a 10%-os oldat helyett?
2. Mivel 33%-os tiszta metil-amin-metanol oldatot használtam, a NaBH4 reakció befejezése után, amikor sósavat használtam, a pH-értéket nem tudtam 10,5~11-re beállítani. Ez normális volt. Ebben az esetben csak 8L vizet és 8cc 33%-os HCL-t kell használnom 1kgMDP2P-hez, hogy a pH-t 10,5-re állítsam be az Ön által leírt módon?
3. Továbbá, amikor a jövőben ezt a lépést elvégzem, kihagyhatom-e a H2O-t és a sósavat, és használhatok-e sósavgázt a beállításhoz?
4. Ha a skála a jövőben bővül, törölhetem-e a DCM által hozzáadott végső műveleteket? Mit fog ez érinteni? Mi a véleménye a skála bővítéséhez elvégezhető egyszerű lépésekről?
5. Végül, milyen oldószerrel oldható fel a sósavgázból kicsapódott MDMA*HCL fehér por és végezhető el az átkristályosítás?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Szia, mit értesz 1:1 alatt? Ugyanannyi metilaminmentes bázist kell vennie. Ki tudod számolni? 1 kg 10%-os metilamin sln 100 g metilamint tartalmaz, 1 kg 30%-os metilamin sln 300 g metilaminmentes bázist tartalmaz. Mennyi 30%-os metilamin szln kell ahhoz, hogy 100g metilamin szln legyen? Iskolai matematika.
Igen, azt hiszem, ez világos.

Nem, pontos vízmennyiséget kell használni.

El fogod veszíteni a hozamot.

Ez már le van írva ebben a topicban. Ezen kívül nézd meg az alábbi hozzászólást.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tisztelt Uram, köszönjük válaszát. Tudom, hogy a 30%-os metilamin-metanolos oldat fajsúlya, amely az MDP2P minden egyes kg-jára szükséges, 1100g, de a beszállítótól vásárolt oldat 33%-os volt, ezért 1:1-re számoltam át. Remélem, hogy nincs hiba. ,köszönöm.
Az utolsó kérdésem az lenne, hogy a képen látható MDMA*HCL port újra feloldhatom-e melegített etanolban és telíthetem-e úgy, hogy nagy kristályokká aggregálódjon? Mint a metamfetamin?
A válaszod nagyon sokat segít nekem, még egyszer köszönöm.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Lehetséges-e az aceton helyettesítésére a kristályosításban valami mással? Ha igen, melyek lennének jó alternatívák?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Használhatom-e a metilamin 40%-os vizes oldatát a metilamin (MeNH2) gáz 300 g ? helyett?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, metilamin-metanolos oldatot kell használnia, ebben a reakcióban nem lehet vizet hozzáadni. Ellenkező esetben nem kapja meg a terméket.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Igen, készen vásárolhat kész megoldást.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Szia, tudnál nekem segíteni valamiben?

Van egy link, hogy hogyan kell tisztítani a feketés mdma. Mint átkristályosítani és inkább fehér kristályokká alakítani? Szerintem a freebase-t nem tisztították meg rendesen a kristályosítás előtt.

Az mdma a következőkből készült
metilamin gázból
Metanol
Pmk
Nátrium-borohidrid
Aceton és hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Van poszt az MDMA tisztításáról. Kérjük, nézze meg az amfetamin szekciót.

P.S. Tényleg hasznos körülnézni vagy használni a keresést ahelyett, hogy kérdezne és várna a válaszra.
 
Top