Mefedron (4-MMC) szintézis [2B4M, etil-acetát, metilamin HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Helyettesíthetjük-e

MA HCI a következőre
METHILAMIN (mono) 40%
CAS-szám: 74-89-5

Megrendelt

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetát
NaOH
Aceton


Szóljon, ha még valamire szükségünk van ?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Igen u lehet és nem kell semmi több
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 tehát valami bunkó lábú házi vegyész 8s makining Methylazanium chloride, és tisztítja azt olyan jól, hogy miután az illető felszabadította a metilamin IT IS GOING TO BE MORE PURE THAN THAN THE SIGMA ALDRIDGE 40% METHALAMINE SOLUTION?! Bocsánat, péntek óta egy uncia kokaint szívtam, de ezt kurvára nehéz elhinni. Én, ade azt néhányszor csináltam kloroform és desztillált metanol t9 tisztítani ot és nem volt közel sem 90%-os tisztaságú.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Le tudná írni a lényegét más szavakkal? Nem vagyok benne biztos, hogy nem értettem meg az iróniát. :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Mennyi frebasee u elveszett, amikor u mosni vízzel ??
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Miért használsz metilamin hcl-t 40%-os vízben való felhasználás helyett?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
AQ helyett HCL-t használok, mert az AQ általában nem olyan jó minőségű.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Meséljen nekünk erről bővebben! Ha a th3 hcl-t oldószerben deprotonálod, akkor a termékek az oldószerben vannak. Só, elsősorban talán egy kis víz? Tehát biztosan olyan készüléket használsz, amely a gázt közvetlenül szárítja és befecskendezi, ahelyett, hogy egy oldatot telítenél? Különben tele van sóval, elérhetetlen termékkel és most már nedves, ami nem számítana, ha a th3 oldószer víz lenne, de egy telített metanolos oldatot tönkretesz. Lemaradtam valamiről?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Általában igazad van, ez így van, és az ilyen cselekedetek nem teljesen megfelelőek, és kockázatos volt, de ez egy 1. lépés a jobb hozam eléréséhez, ezért megosztottam a tapasztalatomat - néhány embernek problémája van azzal, hogy jó terméket kapjon aq 40% -ból, és ez a lépés könnyebb és nagyobb hozamú - így legalábbis azt hiszem, hogy ez a jobb út azok számára, akiknek problémái vannak, hogy egyáltalán legyen "jó termék". De persze vannak még reakciótermékek is. Még mindig nem gondoltam, hogyan lehet megszabadulni tőlük, ehelyett arra gondoltam, hogy bemutatom a könnyebb utat, hogy aq40% hcl-ből előállítom és mindent egy lépésben csinálok (hogy 4mmc-t kapjak), vagy közvetlenül használom a gázt, ahogy mondtad a reakció során.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Én készültem az utat az összes vegyi anyag tiszta a biztos, amikor dobom metilamin hcl keverem az összes olajat nem változik a szín üveg forró, de az olaj víz zöld. Én voltam 4 alkalommal dobja sav dobja a fagyasztóba és másnap megszűri, amit kap egy szemégető por, azt hiszem, ez akár 2b4m...
Én is így készültem minden vegyszer tiszta biztos, ha én dobni metilamin hcl keverem az összes olaj nem változik a szín üveg forró, de az olaj víz zöld. Voltam 4 alkalommal dobja sav dobja a fagyasztóba és másnap megszűri, amit kap egy szemégető por, azt hiszem, ez akár 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Soha nem kaptam égő szemeket, de ez azt sugallhatja, tahts 2b4m ott, de miért nem biztos?
talán próbálja meg átkristályosítani a 2b4m 1. és nézze meg az eredményt.
Valamint adhat egy kicsit több időt az exotermikus reakcióra 40-50 percet összesen, hogy lássa.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Reagensek: 13,5 g NH2CH3*HCl 15 ml vízben 7,9 g NaOH 20 ml vízben 11,4 g 2-brom-4'-metilpropiofenon 6 ml 37%-os HCl + 24 ml víz 115 ml toluol 225 ml víz aceton Elkészítés: A r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-brom-4'-metilpropiofenonhoz 25 ml toluolban 20 C fokon 5 percen belül 6,2 g metilamin 35 ml vízben (rr kockázat a kutató által 7,9 g NaoH 20 ml hideg vízben r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl 15 ml vízben). A lombik tartalmát 20-25 fokos hőmérsékleten 16 órán át (vagy O fokon 24 órán át) keverjük. Ez idő alatt az elegyet 150 ml hideg vízbe öntjük. Fázisonként elválasztjuk, a vizes fázist 2x20 ml toluolnal extraháljuk. Az egyesített toluol fázisokat 3x25 ml vízzel és 2x15 ml r-rem HCl-lel extraháljuk. Az egyesített savas fázisokat 2x25 ml toluolnal mossuk, majd a vizet vákuumban szárazra pároljuk. A visszamaradt fehér csapadékot 20 ml acetonból történő kristályosítással tisztítjuk. 4,8 g (45%) mefedron*HCl tartalma Mit gondol?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Én nem így végeztem, így nincs véleményem.
Úgy tűnik, hogy sok reagensre van szükség, és a hozam nem túl magas.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nem vagyok olyan, mint egy vegyész. Ha ezt nézem, és megpróbálom a számokat fejben összeszedni, úgy tűnik, hogy a CH³NH²hcl sztöchiometrikus a 2-b-4-mp-hez képest. Emlékszem, korábban csodálkoztam outload valaki más matematikai csinál ugyanezt a reakciót, és kitalálta thiers és visszament a videó és a felhasznált mennyiség volt 4x. Lehet, hogy a memóriám elfelejti, de van egy videó erre a reakcióra.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nem ismerek egy videót, tudom, hogy mi exaclty ez a szintézis kap a
de kapok egy imporatnt pontot:
1. pple általában nem kap tiszta terméket egyébként, sok kék / fehér / fekete 20% -os hozam?
Tehát valószínűleg ez a módszer mindenképpen jobb, mint ez.
Mindenki, aki megtanulta, vagy tett némi erőfeszítést, hogy megtanulja, tudja, mit csinál ez a reakció.
Megértetted, mire akarok kilyukadni?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
de természetesen tiszteletben tartom az ilyen megjegyzést :) annak 1.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Hány g 2-jód-4'-metilpropiofenont kell használni ebben a szintézisben, meg tudja írni a teljes számítást?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ugyanez
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Fantasztikus lenne, ha lenne egy videó erről a szintézisről 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Made and show all people form fórum
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Ily módon van némi hiba.
Megváltoztatok néhány lépést, és szép sárga olajat kapok, amikor befejezem a keverést, és nem kell keverni 30min exotermikus szolvát..
Azt mondod, hogy zöldet kapsz, és amikor befejezed a mosást vízzel, sárgát kapsz, ez a te problémád is, mert a zöld színt azért kapod, mert...
Az összes metilamin nem reagált, és ezért van egy zöld szín, az enyém a reggeli vizelet a reakció befejezése után.
 
Top