Mefedron szintézis (4-MMC) NMP oldószerben. Nagy léptékben.

phantomwriter

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Az aceton helyettesíthető IPA-val?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Milyen berendezéseket használnak a nagyüzemi gyártáshoz? im jelenleg 1000ml-es üveglombikokat használ kis mennyiségekhez, bármi fém reagál az oldattal, arra gondoltam, hogy kerámia 6,5 literes lassú főzőedényt, mechanikus keverőt és egy dugaszolható hőmérsékletszabályozó termosztátot használok a hőmérséklet szabályozásához.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Igen, de kis mennyiségben. Ellenkező esetben el kell párologtatnia az alkoholt.
Nagy üvegreaktorok, vagy felszerelt műanyag hordók
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Meg tudná magyarázni ezt a felszerelt műanyag hordó dolgot?
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tud valaki ajánlani egy NMP-beszállítót az Egyesült Királyságban?
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Savanyítás után van víz, hogyan kell ezt kikristályosítani ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Üdvözlöm! Van 100 l folyékony 2bromo3chloro... , toulen , és cserélje ki Dmso Sulfolane. Megpróbálom kezdeni csinál 3cmc.


Amikor csinálom a 3cmc minden lépés ugyanaz? A fórumon azt írják hogy igen de én inkább kérdezem. Eddig 4mmc-t csináltam nyálzás nélkül. Én 2h 40 fokon 2b4met kevertem metilaminnal és toulénnel. Végül vizet öntöttem savval, elválasztottam a rétegeket és kb egy hétig szárítottam és acetonnal mostam és ihad 50%-os hatásfokkal 4mmc por. Most szeretném kipróbálni a receptjét.

Még egy kérdés. Egyszer egy eladó toulen helyett diklórmetánt adott el nekem. Viszont a mefedron réteg nem jön ki rajta. Hasznos a diklórmetán bármire is? Bocsánat az angolomért, gyenge
 
Last edited:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
a metilén-klorid jobb szerintem 4mmc igaz 2h 40 ° de 40 ° taulen túl kicsi a hőmérsékletnek 50%-nál magasabbnak kell lennie, azaz 100g bk4 50g 4mmc + sok szennyeződés mert egyáltalán nem tisztítod az olajat látom kristályosítás után valahol 40g lesz talán kevesebb hatékonyságot kaptam 70% és 80% hozamot metilén-kloridon
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Tiszteletem! meg tudná osztani egyedülálló tapasztalatait a 4mmc DCM-ben történő szintézisénél a 70%-os hozam eléréséről? Ez egy rendkívül érdekes eredmény, legalábbis számomra. Nagyon hálás leszek Önnek a felvilágosításért.
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
igaza van. A kristályosítás után 40% maradt. És amikor egyszer megpróbáltam az oldatot nátronlúggal sózni, 23%-os hatékonyság maradt.
Ami a klórmetánt illeti, 40°C-on, két órán át tartó keverés mellett két réteg vált szét. Azonban 10 perc múlva a szín ugyanaz volt, és nem volt két réteg. Használhatok klórmetánt 3cmc-ben is?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
A 4cmc esetében a folyamatnak ugyanannak kell lennie, mint a 3cmc-nél, amit nem csináltam 60%-os kristályosítás után, ez a minimum
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
A 3 cmc-vel minden lépés ugyanaz, de a HCl-vel történő savasítás után 35-37%-os termék folyékony formában van.A vizet el kell párologtatnia, de a termék nagyon piszkos fekete.A 2 bróm 4 klór vagy metiloid Nem lesznek olyan problémák, mint ezzel a 2 bróm 3 klór folyadékkal.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Talán Ön kevesebb metilaminra tette.
1 kg ketonhoz nem adsz sok metilamint?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
A 2b4m-en 3,5 liter metilamint adok.
P.S. Látom, hogy a mi nyelvünk átjutott a fordítóba. :)
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Meg tudod mondani, hogy hogyan csinálod a port hideg aceton HCl-t teszel és hagyod a fagyasztóban ?
 

WhalterWhite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
26
Reaction score
13
Points
3
Nem adtam a fagyasztónak. Vártam, és az anyag kiszárad, ami időbe telt. Ezután acetonnal öblítettem, és ott volt a por. A saját receptem szerint csináltam. Most szeretném kipróbálni 3cmc hűtőszekrénnyel, hogy felgyorsítsam a folyamatot.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
A 3 cmc-vel több szórakozásban lesz részed
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Teljesen egyetértek veled, barátom. A 3cmc valahogy az a-pvp-re emlékeztetett az izolálás és a kristályosítás módszere tekintetében. A víz miatt, amelyben a hidrogén-kloridot oldják, nem kristályosodnak ki azonnal az oldószerből, hanem olajos folyadék formájában leülepednek az aljára. az a-pvp piros, a 3cmc pedig radikálisan fekete. Ezért óvatosan le kell dekantálni az oldószer felső rétegét, majd ezt a viszkózus folyadékot szép mennyiségű acetonnal átöblíteni, és szinte azonnal kicsapódnak az anyagok. már csak szűrni és átkristályosítani kell.
 
Top