Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mit használ külső fűtésre, hogy 30 percig 80 °c-on tartsa a hőmérsékletet?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Fém kutyatáp etetőtál vízzel.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A CuCl2-t helyettesíthetem CuSO4-al. Olvastam a reddit-en és idk, ha ez lehetséges, de azt hiszem, igen bc Cu(II) vagyok igazam van?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@G.Patton
Szia. 15%-os kénsavat használhatok a freebase-ból történő amp-szulfát előállításához? Csehországban a kénsav nagyon korlátozott.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Koncentrálnia kell. Azáltal, hogy órákig melegíted :) Ismerem a problémákat :D
Ellenőrizd sűrűség szerint!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, kipróbálhatod. Vegye figyelembe, hogy az amfetamin-szulfátja feloldódik ennek az oldatnak a vizében.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Elvégezhet egy extrakciót, és száríthatja a kivonatát MgSO4 vagy más szárítószer felett. Nem tudom, hogy honnan származik és bármilyen a piacáról, nem tudok válaszolni a savakról. Vásárolja meg itt. Kénsavat kaphatsz akkumulátoros elektrolitból Koncentrált kénsav előállítása itthon
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
UK. Az egyetlen dolog, ami meggátol abban, hogy magam állítsam elő a kénsavat, az a tisztítási rész, mert ez magában foglalja a kénsav felforralását magas hőmérsékleten. és úgy tűnik, hogy egyetlen eladó sem árul itt tiszta savakat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Csak a szabadban kell csinálni, ez elég veszélyes. Ehhez használjon egyéni védőfelszerelést.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Szia @G.Patton. Milyen gáz szabadul fel ebben a reakcióban? Olvastam az interneten, hogy a NaBH4 HCN gázt szabadíthat fel? Azt hiszem, hogy ez nem ez az eset, de van valami lehetőség, hogyan tudom sajnos ezt megtenni? Olvastam, hogy a NaBH4 vízzel reagálva H2 gázt is felszabadít. Milyen gáz szabadul fel P2NP hozzáadásával NaBH4 oldatba NaBH4 IPA/vízben? Sajnálom, hogy túl sok kérdésem van, de nem akarom megölni magam valami hülye hibával.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Helló, H2.
Ez nem lehetséges, ne aggódjon.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tehát a biztonság érdekében jobb az elektromos fűtőberendezés használata, mint a propán-bután? Mennyi hidrogén készül? Littlebit vagy sokat? A probléma az, hogy csak propán-bután fűtőberendezésem van, csak kb. 20g P2NP-t fogok csinálni. Veszélyes ebben a méretben propán-bután fűtőberendezést használni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Természetesen
A reakcióegyenlet és a gáz moláris állandója (22,4 l/mol) alapján kiszámítható.
Nyílt láng használatát erősen nem ajánlom, mert hidrogént fogsz kapni, és a laborod felrobbanhat.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Hé!
használhatok ón(II)klorid*2H2O-t CuCL2*2H2O vagy CuSO4 helyett?

A katalizátor hozzáadása a reakcióelegy belsejében lévő teljes fekete árnyékkal végződik, igaz?

Az orto-foszforsavval másképp fogok cselekedni? Meleg helyen vagy valami más? Bármilyen tipp?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
#Tin2Chloride -> Szerintem nem, mert nem egy transzfer fém ---de csak kérdeztem xD
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Használhatok digitális ph-mérőt ebben a szintézisben? Tudna egy példát mondani, amelyik működne?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Kétségtelen. A NaOH-oldat hozzáadásakor, ha a PH eléri a 11-et, mielőtt a teljes oldatot hozzáadnám, abba kell hagynom a hozzáadást? És ha több NaOH-oldatot adok hozzá, és így túl bázissá válik, akkor lesz-e probléma? Köszönöm a figyelmeteket.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ebben a szintézisben használhatok 95%-os etanolt az IPA helyett? Azt hiszem, bármilyen tiszta alkohol működne, de nem árt megkérdezni.
Mi lenne a második és a harmadik legjobb lehetőség az acetonhoz képest? Nehezen tudok acetonhoz jutni.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ha nem érdekel az a-olaj, kihagyhatom az IPA 30 percig tartó, 80c-on történő elpárologtatását? Szerintem igen, mert egyből a szulfátra megyek.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Írja meg a 3gr p2np számítását
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A vákuumos elpárologtatás után az én bázisom így néz ki :/ mit csinálok rosszul? Kérem, segítsenek srácok
 

Attachments

  • 3oT6PuvN7Z.jpg
    3oT6PuvN7Z.jpg
    3.1 MB · Views: 49

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
bekapcsoljuk-e a hőmérsékletet a p2np hozzáadásakor és bekapcsoljuk-e a hőmérsékletet a réz-klorid hozzáadásakor?
 
Top