Kutatási vegyi anyagok vizsgálati csoportja

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlöm, nagyon érdekelne, hogy mindenféle anyag tesztelője legyek, személy szerint én személyesen szeretem a legtöbb Pyros, opiátok és Dissos. Tirolból származom Ausztriában. Azt hiszem, nem olyan sok ember az én országomból a Tesztelők, így szeretnék az lenni.


Remélem, hogy pozitív eredményt kapok!
Üdvözlettel FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Helló barátaim, szeretnék azRC tesztelő csapat tagja lenni.
Több mint 15 éve használok drogokat, és már sok különböző RC-t teszteltem. Szeretek új dolgokat kipróbálni, más tapasztalatokat szerezni.

  • Milyen anyagot szeretnél kipróbálni?
    • Szeretnék kipróbálni stimulánsokat, mint például különböző katinonokat vagy amfetaminokat.
    • Szeretnék kipróbálni mindenféle pszichedelikus és disszociatív szereket is.
    • És totálisan imádom az opioidokat és a benzókat.
  • Van már elképzelésed arról, hogy milyen anyagot szeretnél kipróbálni?
    • Én az n-etilhexedront és a 3-mmc-t szeretném kipróbálni.
    • Pszichedelikus szerek és disszociatív szerek esetében szívesen kipróbálnám a 2C-I-t vagy a DOB-t, de más triptaminokat és fenetilaminokat is. Amit keresek vagy már régóta keresek, az az MXE vagy MXE-származékok.
  • Melyik országba fogják szállítani?
    • Németországba
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
im keres valamilyen formában 2ci és bármilyen típusú benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kanadában vagyok, és szívesen tesztelek bármit, és adok ny őszinte véleményt. Kalandvágyó 30 éves szexi hölgy vagyok, akinek sok ideje van. Az én go to treat egyszer-egyszer színes heroin, de én vagyok lefelé, hogy új dolgokat is kipróbáljak. Köszönöm előre, és legyen egy csodálatos nap! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kanadában élek, a 60-as éveimben járok, egész felnőtt életemben RC-ket és hagyományos gyógyszereket használtam, és naplót vezetek, amelyben részletezem az adagokat és a tapasztalatokat. Szubjektív véleményem mellett ingyenes professzionális FTIR-tesztet is tudok biztosítani a tisztaság érdekében. Szeretném tesztelni a katinonokat - különösen a 4-MMC-t és a 3-MMC-t, az amfetaminokat (bármelyiket), a 6APB családot, a benzókat és a disztrogokat, különösen az MXE-t vagy bármit, ami azt állítja, hogy olyan, mint az MXE. A RoA-k általában szájon át vagy boofinggal szednek, de a ketamint és bármi mást, amit biztonságosan lehet IM-elni, IM-ezni fogok. Nyugdíjas vagyok, és óvatos és felelősségteljes felhasználó, aki mindig pontos mérleget használ. és soha nem voltam függő, és erősen kétlem, hogy valaha is az leszek. Csak szeretek szórakozni, és nem szeretem az alkoholt.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Helló, az Egyesült Államokban vagyok. Szeretném kipróbálni az mdma-t, a ketamint és a metamfetamint. Nagyon érdekel ez a 3 termék.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ez a szál még mindig érvényes?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch a legjobb, mi wheiting új tétel tesztelni !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Egyetértek veled pajtás 💯 for Glitchy
Remélem, kipróbálom az új tételt, és a tesztelő csapat tagja leszek. 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id szeretnék tesztelni az új és régi opiátokat és opioidokat és vagy benzimidozolokat és benzodiazepineket!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Szia!
I'll liked to bé a tester membre...i'm Come from France...i want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff.....
Many thanks...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ez az RC tesztelő és az ingyenes minta poszt ugyanaz? coz már DM az ingyenes mintára, és szeretnék tesztelőként is jelentkezni, ha lehetséges. 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hé Glitchy van ez ott egy hely szabad thoose ,,állásajánlat szakasz'' ? Én ezt úgy csinálnám, mint Mark Brownstein, egy amerikai él Hong Kongban, van egy szokatlan munkát. Ismeretlen vagy rég elfeledett ételeket és hozzávalókat keres, hogy a világ legjobb séfjeinek ajánlja fel. A dokumentumfilm-sorozat elkíséri a hivatásos ízvadászt Indiába, Thaiföldre, Laoszba és Vietnamba, és követi őt olyan megavárosokba, mint Hongkong, Bangkok és Sanghaj, ahol teszteli a leleteit, finomítja és értékesíti a drága éttermeknek.

Ajánlások ínyenceknek.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Az én szekcióm a Felsőbbrendűek és az Opiátok, talán némi triptamin.

Nyugodtan lépjen kapcsolatba velem,az első felülvizsgálat megy le, mint az olvadó vaj esküszöm pajtás.

Üdvözlettel,Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Üdvözlök mindenkit, aki hozzájárul és segít az itteni fórumon, és külön köszönet Glitch srácnak, aki fáradhatatlanul dolgozik azon, hogy az ingyenes minták az egész bolygón repkedjenek. Ismét megörvendeztetett egy új tétel 4mmc-vel, és csak aki kipróbálta, meg fogja mondani a különbséget, Éljen és éljen, hogy vezessen minket az elkövetkező napokban is. lopakodó és biztonsága ezen a terméken szuper okos volt! egy kicsit el akartam dobni a markereket, de ismét a fiam Glitch boldoggá tett, és elmondta, hol vannak! lol.
Köszönjük, hogy vidámabbá tetted a napjainkat!

4mmc e és Mindenképpen megéri, aki akarja Glitchi lesz a kalauza a pszichedelikus kalandokban. Egyébként Oroszországban szuper népszerű, az orosz elit pezsgőjének is nevezik.
Szórakozzunk felelősségteljesen!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Üdvözlöm.
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hi, i'm from France.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Szia Németországból vagyok szeretnék tesztelni met Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Szia, engem is érdekel a tesztelésben való részvétel.

Több száz gramm stimuláns van a számlámon, mindenféle drogot fogyasztottam és még mindig fogyasztok.

Őszinte véleményeket írok az eladóknak, a profilomon megnézheti a bevett anyagok listáját.

Milyen anyagot szeretnél kipróbálni?

Igazából mindent csinálok, a legtöbb tapasztalatom a 4-mmc/3-mmc-vel van, nagyon szeretném kipróbálni a 2-mmc-t, jó összehasonlításom van, és nem vagyok az a fajta ember, aki nyafog, hogy nem olyan, mint a 4-mmc. Ha jól működik és nem 3cmc, akkor tetszik!

Pszichedelikus szerek, különösen disszociatívok, opioidok és benzók.

Van már elképzelése arról, hogy milyen anyagot szeretne tesztelni?

Igen, stimulánsokból - 3mmc és 2mmc, csak egyszer csináltam 3mmc-t és nem igazán kaptam teljes képet róla, a benzo furys is érdekel, mert nem igazán szeretem az MDMA-t

Opioidok
- O-DSMT, Heroin, Kratom, Oxy's, Morfin vagy bármi hasonló

Benzók
, bármi. Még az RC-ket is

Dissos - ketamin vagy MXE vagy más származékok.

Pszichedelikus szerek - ki akartam próbálni a DOM-ot, vagy annak származékait/analógjait.

Melyik országba fogják szállítani?

Lengyelországdddddd ;)

Ha a termék , akkor nagyszerű kritikát fog kapni.
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Remélem, hogy ez a csapat szerepet kap az Öngyilkos osztag új változatában.
 
Top