GHB (gamma-hidroksibutirāta) sintēzes biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, man ir jautājums par Smilšu Maijera procesu. Vai es būšu pabeidzis procesu, atstājot man tikai GBL, ja es pārtraucu pēc 4. soļa ekstrakcijas daļā, jo šķiet, ka viss, kas ir pēc tam, kļūst par GHB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, Ja es jūs pareizi saprotu, jūs vēlaties iegūt GBL pēc Sandmeijera reakcijas. Jā, to var iegūt 4. posmā.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Atvainojiet, ka novēloti ierados, bet man ir līdzīgs jautājums saistībā ar šo maršrutu.
1. Vai 1.a posmā mēs destilējam GBL tieši no RM? Ja jā, vai mūsu GBL atrodas azeotropā ar ūdeni? Un kā tas būtu iespējams, ja tas šķīst nepolāros šķīdinātājos?
2. Ja mēs tikai savācam produktu līdz 4. solim, ekstrahējot ar DCM no RM (un, iespējams, destilējot, kā minēts iepriekš), mums vajadzētu būt iespējai to pārvērst jebkurā GHB sālī, kādu mēs vēlamies, vai ne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki,
1. jā, tieši. Ir procesa apraksts, azeotrops neveidojas.
2. labākais veids ir attēlots, jūs varat darīt savu veidu, bet tas būs sliktāk, jo būs blakusprodukti.
 

Rumpelstiltskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir Naoh reakcijas temperatūra ar GBL. Jo vārīšanās nav laba, bet kā tad mēs zinām, ka reakcija notiek.

Citiem vārdiem sakot. Līdz kādai temperatūrai jānogādā un jātur reakcijas maisījums ?
 

DMTCalendar

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tāpat kā .. es uz brīdi uzmetu atpakaļplūsmas kondensatoru.. Es nekad neesmu reāli sadedzinājis GHB līdz pretīgam plastmasas materiālam... varbūt 100c, tad pagaidiet 30m un vēlreiz pārbaudiet PH... atdzesējiet paraugu, kuru ph ing līdz istabas temp... spēlējiet to pēc dzirdes... maigi pielāgojiet siltumu... saglabājiet žurnālu, lai jūs varētu uzlabot savu skillz... Vienmēr izmantojiet GBL, lai regulētu, ja jums tas ir.. (es domāju).. Slavēts, tante B, smutty dieviete.
daudz mīlestības, (nedaudz draudzīgas skaudības, heh)
chemmy
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vai bromvietilskābes reakcijai ar nātrija etoksīdu to var padarīt "blīvāku"?

60 grami 500 ml etoksīda šķīduma man nešķiet ideāli, ja tas varētu būt, teiksim, divreiz vairāk vai vairāk, tad, manuprāt, mēs varētu runāt.

Vai to varētu izdarīt ar lielāku nātrija etoksīda šķīduma koncentrāciju, lai tas būtu "blīvāks" attiecībā uz to, cik daudz reaktantu un produktu var iegūt? Kāds ir sākotnējā šķīduma procentuālais sastāvs, kā norādīts rakstā?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Es ieteiktu ikvienam, kas mēģina sintezēt GHB, izmantojot GABA, būt ļoti uzmanīgam attiecībā uz palīgvielām, kas pievienotas GABA (piemēram, ja iegādājaties to kā uztura bagātinātāju), jo dažas no tām padara GABA nešķīstošu ūdenī.
 

TheAlchemist23

Don't buy from me
Resident
Language
🇮🇹
Joined
May 24, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Burtiski mana pirmā sintēze 2006. gadā... Es joprojām atceros, cik hipervienkārši bija veikt šo viena soļa sintēzi no butirolaktona līdz nātrija oksibātam; toreiz es izmantoju "Chems-R-Us" sintēzes maršrutu, kas darbojās brīnumaini. Pēc vairāk nekā 300 savienojumu testēšanas 15-16 gadu laikā NaGHB joprojām ir, jo īpaši kopā ar augšējo (DYOR, esiet droši, puiši), viens no visbrīnišķīgākajiem atpūtas kombinācijām, ja ne pats brīnišķīgākais. Neviens gabapentinoīds nekad nav nodrošinājis tādu eiforiju, vienlaikus neradot nekādas paģiras kā šis brīnišķīgi vienkāršais endogēnais ogļhidrāts!
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Vai ir kāds veids, kā veikt Sandmeijera reakciju bez destilācijas aparāta? Man izdevās salauzt manu... Vai Gbl ir tik netīrs ar šo metodi?

 

diyguy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 5, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši, es nodarbojos ar lielu upscalling problēmu savā GHB ražošanā. Cam jūs, puiši, paskatīties varbūt?


Paldies.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs, ja mans gbl ir nātrija var izmantot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, GBL nevar būt nātrija. Nātrijs ir metāls, savukārt GBL ir organiska viela.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Es iegādājos, ka ir pulvera veidā. Vai to var izmantot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums, iespējams, ir γ-hidroksisviestskābe CAS numurs502-85-2, nevis GBL.
Jā, jūs to varat izmantot.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Mans ir
Y-butirolaktons (4-hidroksibutronskābes laktozes - CAS Nr.: 96-48-0. Vai tas ir tas pats?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Nē, šī viela ir šķidra.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Bet mans viens ir patiešām pulveris. Pulveris un šķidrums arī tas pats, vai ne?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Vai gatavais produkts saskaņā ar jūsu recepti ir šķidrs vai kristālisks?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai jūs saprotat angļu valodu?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Nav saprotams
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Es perfekti ievēroju sintēzi, un šeit paskaidrošu, kā attīrīju galaproduktu.
Patiešām, pēc sintēzes iegūtais NaGHB bija brūns. Ir vērts atzīmēt, ka es nebiju destilējis GBL (GBL bija dzeltens), un, šķiet, ka, destilējot to bez vakuuma, tas sadalījās, jo kļuva arvien oranžāks/brūns.
Tāpēc es izšķīdināju brūno NaGHB minimālā bezūdens metanola daudzumā (der arī bezūdens etanols). Ir svarīgi, lai tas būtu bezūdens. Viss, kas neizšķīst, tiek izmests. Tad es pievienoju acetonu, un veidojas baltas nogulsnes. Pievieno vairāk acetona, līdz visas NaGHB nogulsnes izkūst. Piemaisījumi palika izšķīdināti šķīdumā. Nogulsnes tika filtrētas vakuumā un izskalotas ar acetonu, atstājot baltu NaGHB. Acetona atlikumu no NaGHB iztvaikoja. Kušanas temperatūra bija tieši tāda pati kā NaGHB.
Es izmantoju šo metodi, jo man bija grūtības veikt pareizu pārkristalizāciju, iegūstot tīru produktu.
 
Top