GHB (gamma-hidroksibutirāta) sintēzes biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kādam ir gūti panākumi GBL ražošanā no BDO ar vara hromīta katalizatoru?
Vai izmantotais vara hromīta katalizators ir tāds pats kā 12053-18-8? Vai arī tas ir kas cits? Vai kāds var sniegt ieteikumus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, jā, tas tā ir.
 

GHB-NewYork

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton es darīju ar 12053-18-8, bet iznākums ir ļoti zems, pat ne 30 procenti gbl galīgajā šķīdumā jums ir kāds padoms par to?
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Na, tā ir tā. Nav. Jūs vēlaties. Viens ar 9 beigās.. tikai padarīt to urself. .. arī nepievienojiet pulverveida. Hidroksīdu. To. Tur ir, lai sodītu cilvēkus, kas neveic pētījumus. Raža reāli ir 90. procenti.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, man ir jautājums par Smilšu Maijera procesu. Vai es būšu pabeidzis procesu, atstājot man tikai GBL, ja es pārtraucu pēc 4. soļa ekstrakcijas daļā, jo šķiet, ka viss, kas ir pēc tam, kļūst par GHB?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, Ja es jūs pareizi saprotu, jūs vēlaties iegūt GBL pēc Sandmeijera reakcijas. Jā, to var iegūt 4. posmā.
 
View previous replies…

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
forši, es atradu GABA želatīna kapsulu veidā ar tikai mikrocelulozi kā pildvielu, kā arī 50 g maisiņus ar apšaubāmu tīrību par ~ 10 dolāriem par pop, sooooooooo tabletes ir lētākas UN tīrākas. Es arī varu iegādāties NaNO2 kā sava veida dārzkopības produktu no ķīmisko vielu piegādātāja par apmēram 8 dolāriem par kilogramu lol. Es esmu pārsteigts, ka neviens šeit (Polijā) neražo GHB, tas ir tik vienkārši, bet es nekad neesmu redzējis to tirgū. Es atjaunināšu informāciju, kad vien man būs ietekme un/vai jautājumi.

Patiesībā, tas joprojām ir diezgan neskaidrs, ja man vajadzētu veikt gan destilāciju, gan ekstrakciju ar DCM, kā es varu pārliecināties, ka es destilēju GBL? vai RM nav pilns ar ūdeni? GBL BP ir 204,6 °C, tātad vai man vienkārši vārīt RM, līdz tvaiku temperatūra sasniedz 204,6 °C, un no turienes savākt?

Iepriekš paldies
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
DCM bp ir 39,6*C
GBL bp ir 204*C
Ir skaidri rakstīts, ka vispirms ir jādestilē ūdens. Lasiet vairākas reizes. Es rakstu to pašu, kas rakstīts tēmā.
 

Joeking

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Vai es varu izmantot kālija bromātu nātrija bromāta vietā, lai

gamma-butirolaktona sintēzi no tetrahidrofurāna (THF)

iepriekš paldies
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Es un mans brālis to darījām savulaik sūdi bija jautri, bet garšoja briesmīgi
 

Chefy77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
es nevarētu ar to iejusties, ja man nebūtu kāda trieciena
 

zwitterion

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 21, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien, NaNO2 nav pieejams Eiropā, ja vien tas nav sajaukts ar 99% galda sāls. Vai ir kāda bezrecepšu alternatīva vai labs piegādātājs, kas varētu piegādāt ES? paldies par palīdzību.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Dalieties ar GBL sintēzes procedūru no pirolidīna, oksidējot ar hroma maisījumu vai tamlīdzīgi. Paldies
 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Umm vara kromīta katalizators, ko jūs izmantojat, ir ļoti svarīgs. Jo dažādi vara hromīti tiek izmantoti dažādiem mērķiem.

Katalizatora sagatavošanas pēdējais posms visam, kas nav dehidrogenēšana, ir etiķskābes skalošana. Tas noņem vara oksīdu, kas traucē dažas citas reakcijas. Bet tas ir vajadzīgs diola dehidrogēnēšanai.

Tas ir paredzēts 40-60 % katalizatora.
Tā konversija ir 90 procenti plus...

bez šķīdinātāju vajadzības..dont pievienot pulverveida hidroksīdu.. tas prb piliens ur. Iznākums par 15-20 %.

Ja jūs lasāt nātrija bromāta patentu, lai uzrakstītu, ka tas ir saistīts ar gbl. Ja mana atmiņa mani nemaldina, jūs varat sākt wth bdo vajag gandrīz divreiz vairāk laika. Bet reakcijas iet.

Bdo -> thf -> gbl.

Konversija ir paredzēta augsta 80 %.

Ir dažas konversijas no bdo uz. Gbl ar. nātrija bromītu.. un nātrija bromātu.

Bromīta bdo an. Alumīnija oksīds.. in dcm maisīt 12 h. .quench ekstrakts destilēt ir kā augsts 80 vai. zems 90..
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
THF var elektroķīmiski oksidēt līdz GBL:

γ-butirolaktona elektroķīmiskā sintēze no tetrahidrofurāna By: Kirsanova, A. I. Elektrokhimiya (1978), 14(4), 627 CODEN: ELKKAX; ISSN: 0424-8570

Ir aprakstīta metode tetrahidrofurāna (THF) [109-99-9] anodiskai oksidēšanai līdz γ-butirolaktonam [96-48-0] KBr šķīdumā ar Na2SO4 kā atbalsta elektrolītu uz Pt elektroda pie pH ∼ 1. Anodiskā efektivitāte sasniedz 98 %, ja izmanto diafragmu. THF netieši oksidē BrO3-, kas veidojas Br- oksidēšanas laikā. Pie augstāka pH (6-7) oksidētājs ir BrO-, kas veidojas anodā, un strāvas efektivitāte samazinās, jo vienlaikus veidojas skābeņskābe.

Vai

Tetrahidrofurāna elektroķīmiskā oksidācija sērskābes šķīdumā By: Christiana Avgousti et al.

THF oksidācijas galveno produktu strāvas efektivitāte pie Pt anoda elektrolīzes laikam 24 h, H2 SO4 0,5 M:

Anodiskais potenciāls (V pret RHE): 2,3, strāvas blīvums (mA cm2 ): 70.0 : Produkti THF-OH 41,2 % GBL 54,4 % Saha skābe 2,5 %.



To var oksidēt arī ar peroksimonofosforskābi: Jaunā tetrahidrofurāna oksidēšana līdz .gamma.-butirolaktonam ar peroksifosforskābi Yoshiro Ogata, Kohtaro Tomizawa un Toshiyuki Ikeda.

 

sharetea

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Ive bija fascinē ar elektrolīzes kā no vēlu bijis skatoties šo puisis youtube, kas izmanto elextoylsis, lai tur tā diezgan awesome

im tikai iet ārā.. Tātad tas ir kā aizstāt oh ar Ph un tajā pašā laikā iemest skābekli maisījumā.

.im tikai guessing..

I grasos to apskatīt.. paldies.. paldies.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jums nav jāizmanto platīns. Viena no kļūdām, ko es redzu darot cilvēkus, veicot elektrolīzi, ir tā, ka viņi izveido savu šūnu tā, it kā viņi veiktu testus ar potenciometru. Jūs vēlaties, lai darba elektrodam būtu milzīgs virsmas laukums, piepildiet visu burku. Lūk, komerciāls piemērs:
QlSzb8nuyK

Tas ir jauks neliels ceļvedis:
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Esmu veicis reakciju no bdo uz gbl un man ir gbl, bet, veicot to uz ghb ar sārmu, mans ph pēc veiktās reakcijas ir 14, ko mēs ieteiktu neitralizēt? Turpināt pievienot gbl, kas ir ph7, vai kāda skābe ir ieteicama, lai to samazinātu?
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Destilēts etiķis to pazemina
 

Hhernan

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Varbūt gbl koncentrācija nav pārāk augsta
 
Top