MDMA sintēze, izmantojot NaBH4 no MDP2P

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Labi, liels paldies,
tātad es varu vienkārši iepildīt 1 litru metilamīna 40 % metanolā uz 1 litru mdp2p, vai nav nepieciešams papildus iepildīt 2 litrus metanola?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Vai ir iespējama šī sintēze baltais metilamīns 40% ūdenī?
 

mr.j499

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai ir nepieciešams izmantot metamīna gāzi? vai to var aizstāt ar metanola sution?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Metanola šķīduma vietā var izmantot metilamīna šķīdumu. metanola šķīduma vietā var izmantot metilamīna šķīdumu.
 

mr.j499

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ja tās metilamīna ūdens šķīdums tāds pats?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Ei, es vadīju šo reakciju tieši tā, kā rakstīts šajā procedūrā, un viss notika, kā tam vajadzētu notikt, līdz pat brīdim, kad sākās pēcreakcijas apstrāde, un tieši šajā vietā es gribētu papildu skaidrību, ja iespējams.

Pēc 36 stundu maisīšanas RT temperatūrā pēc 100 g borohidrīda pievienošanas reakcijas maisījumam tika pievienoti 8 l H20 ar 8 ml 37 % HCL skābes, lai maisot dzēstu atlikušo borohidrīdu.
Pēc 10 min. maisīšanas un 20 min. nostādināšanas (pH bija 10) apakšējā slānī izveidojās tumši brūna brīvā bāze, kas tika atdalīta no ūdens slāņa augšējā slānī. Kolbā atlikušo ūdens slāni divas reizes ekstrahēja ar 200 ml DCM, pēc tam apvienotos organiskos ekstraktus sapludināja kopā.
Pēc tam ūdens slānis tika tālāk bāzēts līdz pH 14 ar 30 % NaOH šķīdumu un atstāts nosēsties. Virs ūdens slāņa sāka veidoties plāns slānis, kas izskatījās pēc brīvās eļļas, diemžēl pēc mēģinājuma ekstrahēt atlikušo brīvo eļļu ar vēl 200 ml DCM izveidojās emulsija, kuru nevarēja sadalīt, un to nācās izmest.

Palikusi aptuveni 700 ml brīvās bāzes + DCM (tumši brūngani sarkans pH noteikti ir bāzisks). No šī brīža DCM tika atdalīts, un metanols. (Es domāju, ka tieši šeit notika "fuck up", pirms šķīdinātāju iztvaicēšanas vispirms vajadzēja žāvēt virs mgso4).

Koncentrāts tika savākts un 100 g tika atdalīti no galvenās bāzes partijas un izšķīdināti aptuveni 4 reizes lielākā tilpumā atdzesētā IPA (pH bija 9) un tad gāzēti ar hcl, līdz šķīduma pH bija 7, bet šķīdumā neveidojās kristāli. Gāzēto IPA/brīvo bāzi ielika saldētavā kopā ar galveno bāzes partiju, kas palika negāzēta.

Kur es kļūdījos un ko es varu darīt, lai uzlabotu savu darbu un, iespējams, padarītu brīvās bāzes eļļu nedaudz gaišāku (kādi ieteikumi par mazgāšanu noteiktos darba posmos, ja jā, tad kāda veida un kādā secībā tā būtu jāveic). Vai ir kāds priekšstats par to, kāpēc, gāzējot ar HCl gāzi nelielajā 100 g frībāzes daudzumā, ar kuru es izmēģināju šo darbu, neveidojās kristāli? Būšu pateicīgs par jebkādu palīdzību.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien, Vai esat mēģinājis pievienot NaCl vai izmantot ultraskaņu?

Vai jūs domājat sausu pirms sintēzes? Es labi nesaprotu šo apgalvojumu, atvainojiet.

Vai pēc sasaldēšanas jūs saņēmāt MDMDA*HCl kristālus? Jūs varat berzēt trauka sieniņas ar stikla stieni, lai veidotos kristalizācijas centri.
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Jautājumi:
Man ir 33% metilamīna šķīdums metanolā (kas, manuprāt, ir 330 g uz litru, ja es pareizi saprotu?).
Vai es to varu izmantot? arī kvītī bija minēts, ka 330 g metilamīna ir izšķīdināts 3 l, nevis 1 l (kā 33 % 1 l).
Vai es varu vienkārši pie sava 1l 33% šķīduma pieliet 2 litrus metanola un samaisīt to? tas būs tas pats, kas izšķīdināt 330g 3l?
Iepriekš paldies un atvainojos, ja mans jautājums var izklausīties muļķīgs pieredzējušākiem ķīmiķiem.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Procedūrā teikts, ka 200 ml DCM izšķīdina aptuveni 12 l, lai ekstrahētu mdma frībāzi.
DCM šķīdība ūdenī ir 25,6 g/l, tas nozīmē, ka, ja es ielejot 200ml DCM 12L ūdens, DCM nenokļūs uz ūdens ņemšanas trauka dibena, pareizi?
Es nesaprotu, vai 200 ml DCM ūdenī nepazudīs?
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
DCM ir nepolārs šķīdinātājs, ejiet savā garāžā eksperimentā sajaukt eļļu un ūdeni.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Vai šis sintezators darbosies bmk tas būtu jāstrādā, vai kāds ir mēģinājis ražot metamfetamīnu ar šo sintezatoru
 

Calve

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
G.Patton Sveiki, man ir daži jautājumi.
Receptē ir mājiens par bezūdens apstākļu izmantošanu šādā veidā, kad metamfetamīns tiek ražots no p2p.

"Ūdeni, kas rodas imīna (Šifa bāzes) veidošanās laikā, no reakcijas noņem pirms imīna reducēšanas ar žāvēšanas sāli vai molekulārajiem sietiem, vai izmantojot toluolu kā šķīdinātāju, lai ūdens un toluols veidotu azeotropu.".

Ja pēc Šifa bāzes izveidošanās pievienotu toluoluolu, lai radītu azeotropu ūdens un toluola maisījumu, ko var novārīt 84 grādu temperatūrā, izmantojot Dekana-Štarka slazdu, vai tas netraucētu reakcijai? Es domāju, ka nereaģējušais metilamīns un metanols arī izvārītos. Kā to pareizi izdarīt?
Vai arī tas nozīmētu aizstāt metanolu ar toluolu, bet vai toluols izšķīdinātu metilamīnu (kuram ļoti patīk ūdens)?

Vai ūdens klātbūtne netraucēs pašas Šifa bāzes veidošanos pirms nabh4 reducēšanas?

Es ceru, ka jums ir skaidrība par šo jautājumu.
Paldies!!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Metilamīns ir gāze. Tas padara praktiski neiespējamu ieceri atdalīt ūdeni ar azeotropās destilācijas palīdzību.

Labākais žāvēšanas līdzeklis pirms NaBH4 reducēšanas ir nātrija metoksīds.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Kas izraisa to, ka MDMA kļūst melns? Netika izmantots hcl gāzes ģenerators tikai Ph'd brīvās bāzes eļļa līdz ph7, bet šajā procesā tā nokritās abit zemāka, tad Ph tika paaugstināts atpakaļ līdz 7, izmantojot rezerves brīvo bāzi. tad izgarots ar acetonu pārāk iztvaicēt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Spēcīgi sārmaini apstākļi reakcijā izraisa violeti melnu produktu, pārkristalizācija no IPA/Acetona to novērš un dod tīru produktu, ko var izšķīdināt ūdenī un atkal izaudzēt lielos kristālos, lēni iztvaicējot.
Krāsas maiņa ir reakcijas atliekas, iespējams, bora vai borīdu savienojumu atliekas, kas tur vienkārši nepieder. Jūs nevarat sagaidīt, ka tieši no reakcijas iegūsiet patēriņam derīgu produktu, kas ir vēlme nedomājot par neko citu. Ja vēlaties nodrošināt pienācīgu kvalitāti, vienmēr ir nepieciešami daži pamatapstrādes un attīrīšanas posmi.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Labi, paldies, tātad tas bija spēcīgi sārmaini apstākļi, jūsu padoms bija ļoti pamatots, paldies.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Vai es varu veikt šo sintēzi etanolā,
Vai es varu aizstāt metanolu ar etanolu?
 
Top