Mefedrona (4-MMC) sintēze [2B4M, etil acetāts, metilamīna HCl]

c01db100d_india_mephedron

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Vai mēs varam aizstāt

MA HCI uz
METHYLAMINE (mono) 40%
CAS.Nr.: 74-89-5

Pasūtīts

2-Bromo-4-methylpropiophenone 1451-82-7
Acetāts
NaOH
Acetons


Sakiet man, ja mums vajag vēl kaut ko?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Jā, u var un nav nepieciešams nekas vairāk
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
🤔 tātad kāds džekja kāja mājas ķīmiķis 8izgatavo metilazanium hlorīdu un iztīra to tik labi, ka pēc tam, kad cilvēks izlaida metilamīnu, TO BŪS TIKAI TĪRĀKĀKS PAR SIGMA ALDRIDGE 40% METHALAMINE SOLUTION?! Piedodiet, es kopš piektdienas esmu izdzēris unci kokaīna, bet man tam ir ļoti grūti noticēt. Es esmu, ade to dažas reizes, kas izgatavoti hloroformu un destilēts metanols t9 tīrīt ot up un tas nebija kur tuvu pat 90% purit u
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Vai varat raksturot savu viedokli citos vārdos? Neesmu pārliecināts, vai es tur neesmu noķēris ironiju :)
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Cik daudz frebasee jūs zaudējat, mazgājot ar ūdeni ??
 

taricshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 8, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
kāpēc u izmantot metilamīna hcl, nevis 40 % ūdenī?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
AQ vietā es izmantoju HCL, jo parasti AQ nav tik kvalitatīvi.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tāpēc pastāstiet mums vairāk. Ja jūs deprotonējat th3 hcl šķīdinātājā, tad produkti ir šķīdinātājā. Sāls, galvenokārt varbūt nedaudz ūdens? Tātad jums ir jāizmanto aparāts, ar ko žāvēt un ievadīt gāzi tieši, nevis piesātināt šķīdumu? Pretējā gadījumā tas ir pilns ar sāli, nesasniegtu produktu, un tagad tas ir mitrs, kas nebūtu svarīgi, ja th3 šķīdinātājs ir ūdens, bet sabojātu piesātinātu metanola šķīdumu. Vai es kaut ko palaidu garām?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Kopumā jums ir taisnība, tas ir šis veids, un šāda rīcība nav pilnībā pareiza, un tas bija riskants veids, bet tas ir 1. solis, lai sasniegtu labāku iznākumu, tāpēc es dalījos savā pieredzē - dažiem cilvēkiem ir problēmas iegūt labu produktu aq 40%, un šis solis ir vieglāks un dod lielāku iznākumu - tāpēc vismaz es varu ticēt, ka tas ir labāks veids tiem, kam ir problēmas, lai vispār iegūtu kādu "labu produktu". Bet, protams, ir arī citi reakcijas produkti. Joprojām nedomāju, kā no tiem atbrīvoties, tā vietā es domāju demonstrēt vieglāku veidu, kā no hcl iepriekš iegūt 40 % un visu veikt vienā sintēzes solī (lai iegūtu 4 mmc) vai reakcijas laikā tieši izmantot gāzi, kā jūs teicāt.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Es biju izgatavots jūsu veidā visas ķimikālijas ir tīras par shure, kad es mest metiloamīna hcl es sajaucu visu eļļu nemainās krāsa stikls ir karsts, bet eļļa ir ūdens zaļa. Man bija 4 reizes mest skābi mest uz saldētavu un nākamajā dienā tā filtrē to, ko tā saņem, ir acis dedzinošs pulveris, es domāju, ka tas ir līdz 2b4m...
Es biju izgatavots jūsu veidā visas ķimikālijas ir tīras noteikti, kad es metu metiloamīna hcl es sajaucu visu eļļu nemainās krāsa stikls ir karsts, bet eļļa ir ūdens zaļš. Es biju 4 reizes iemetis skābi iemetu saldētavā un nākamajā dienā tā filtrējas, ko tā saņem, ir acis dedzinošs pulveris, es domāju, ka tas ir līdz 2b4m...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Man nekad nav degušas acis, bet tas var liecināt tahts 2b4m tur, bet kāpēc nav pārliecināts?
varbūt mēģiniet pārkristalizēt savu 2b4m 1. un redzēsiet rezultātu.
Tāpat jūs varat dot nedaudz vairāk laika eksotermiskajai reakcijai, kopumā 40-50 min, lai redzētu.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Reaģenti: 13,5 g NH2CH3*HCl 15 ml ūdens 7,9 g NaOH 20 ml ūdens 11,4 g 2-brom-4'-metilpropiofenona 6 ml 37% HCl + 24 ml ūdens 115 ml toluola 225 ml ūdens acetona Pagatavošana: Pie r-ru 11,4 g (50 mmol) 2-brom-4'-metilpropiofenona 25 ml toluola 20 °C temperatūrā 5 minūšu laikā pievieno 6,2 g metiloamīna 35 ml ūdens (rr riskants pētnieka 7,9 g NaoH 20 ml auksta ūdens uz r-ru 13,5 g NH2CH3*HCl 15 ml ūdens). Kolbas saturu sajauc 20-25 °C temperatūrā 16 stundas (vai O °C temperatūrā 24 stundas). Šajā laikā maisījumu ielej 150 ml auksta ūdens. To atdala pa fāzēm, ūdens fāzi ekstrahē ar 2x20 ml toluola. Apvienoto toluola fāzi ekstrahē ar 3x25 ml ūdens un 2x15 ml r-rem HCl. Apvienotajās skābajās fāzēs izskalo 2x25 ml toluola un ūdeni iztvaicē vakuumā līdz sausumam. Atlikušās baltās nogulsnes attīra, kristalizējot no 20 ml acetona. 4,8 g (45 %) mefedrona*HCl saturs Ko jūs domājat?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es to šādā veidā neveicu, tāpēc man nav viedokļa.
Izskatās, ka ir vajadzīgs daudz reaģentu un iznākums nav pārāk liels.
 
  • Like
Reactions: $!$

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es neesmu nekas līdzīgs ķīmiķim. Skatoties uz to un mēģinot prātā izskaitļot skaitļus, izskatās, ka jūsu CH³NH²hcl ir stehiometrisks attiecībā pret jūsu 2-b-4-mp. Es atceros, ka iepriekš brīnījos par kādu citu matemātiku, kas dara šo pašu reakciju, un sapratu, ka thiers un devās atpakaļ uz video, un izmantotais daudzums bija 4x. Varbūt mana atmiņa mani nepieviļ, bet ir video par šo reakciju.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nezinu video, es zinu, ko exaclty šī sintēze izpaužas kā
bet es sapratu vienu svarīgu punktu:
1. Pple parasti tik un tā nesaņem tīru produktu, daudz zilas/baltas/melnas 20% iznākums?
tāpēc, iespējams, šis ir labāks nekā šis.
visi, kas mācījās vai centās mācīties, zina, ko šī reakcija dara.
Saprotat, ko es domāju?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
bet ofc es respektēju šādu komentāru :) tā 1. komentārs.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Cik g 2-jod-4'-metilpropiofenona jāizmanto šajā sintēzē, vai varat uzrakstīt visu aprēķinu?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Tas pats
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Būtu lieliski, ja būtu pieejams šīs sintēzes videoieraksts 😁
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Izgatavots un parādīt visiem cilvēkiem veido forumu
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Šādā veidā ir dažas kļūdas.
Es mainīju dažus soļus un ieguvu jauku dzeltenu eļļu, kad es pabeidzu maisījumu un nav nepieciešams maisījums 30min ir eksotermiskais solvāts..
Jūs sakāt, ka iegūstat zaļu krāsu, un, kad beidzat mazgāt ar ūdeni, iegūstat dzeltenu krāsu, tā ir arī jūsu problēma, jo zaļo krāsu jūs iegūstat tāpēc.
Viss metillamīns nav reaģējis, un tāpēc jums ir zaļa krāsa, mana krāsa ir rīta urīnam pēc reakcijas pabeigšanas.
 
Top