Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reakcijas shēma:
UeWf0vGO6N

Reaģenti:
  • 2-brom-4'-metilpropiofenons (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidons (NMP; CAS 872-50-4) - 20 l;
  • Metilamīna 40 % ūdens šķīdums (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • Benzols - 20 L;
  • acetons - 30 L;
  • sālsskābes koncentrēts sālsskābes šķīdums (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilēts ūdens - 20 L;
  • Magnija sulfāts (MgSO4);

Iekārtas un stikla trauki:
  • 100 L sērijveida reaktors, kas aprīkots ar piltuvi, augšējo maisītāju, termometru, temperatūras kontroles sistēmu (dzesēšana) un atgaitas kondensatoru;
  • piltuve;
  • pH indikatora papīri;
  • vairāki 25 L spaiņi;
  • 100 L muca;
  • muca 2000 ml;
  • Vakuuma avots;
  • Skala;
  • Mērcilindrs 1000 ml;
  • Stikla stienis un lāpstiņa;
  • Mērglāzes;
  • Nutsche filtrs;
  • Rotācijas iztvaicētājs;

Sintezes procedūras
1. Partijas reaktorāielej 2-brom-4'-metilpropiofenonu 5 kg vai citu neapstrādātu 2-brom-4'-metilpropiofenona daudzumu pēc halogenēšanas reakcijām.
2. Reaktorā ielej n-metil-2-pirolidonu 20 L. Ieslēdz augšējo maisītāju un reakcijas maisījumu uzkarsē līdz 40 °C.
3. Reakcijas maisījumu uzkarsē līdz 40 °C. Kad temperatūra ir sasniegusi 40 °C, reakcijas maisījumā ielej metilamīna 40 % sq šķīdumu 8 L un maisa 20 min.
4. Reakcijas maisījumā ielej metilamīna 40 % sq šķīdumu 8 L un maisa 20 minūtes. Tad reakcijas maisījumā ielej 20 L destilēta auksta ūdens un maisa dažas minūtes.
5. Pēc tam reakcijas maisījumā ielej 20 L destilēta auksta ūdens un maisa dažas minūtes. Reaktorā ielej 15 - 20 L benzola vai cita piemērota šķīdinātāja, maisījumu maisa dažas minūtes.
6. Ielej reaktorā 15 - 20 L benzola vai citu piemērotu šķīdinātāju, maisījumu maisa dažas minūtes. Tad maisītāju pārtrauc maisīt, maisījumu sadala divos slāņos.
7. Maisītāju pārtrauc, maisījumu sadala divos slāņos. Apakšējo ūdeni saturošo slāni izvada caur reaktora apakšējo vārstu. Augšējo slāni notecina spainī un žāvē virs MgSO4. Pēc tam sauso šķīdumu ielej citā spainī.
8. Reakcijas maisījumam pievieno 20 l ledus acetona un, pastāvīgi maisot, pa pilieniem pievieno sālsskābi (HCl 36 %), lai sasniegtu pH 5,5 - 6.
9. Maisījumu ievieto saldētavā uz 12 h.
10. Kristalizēto mefedrona hidrohlorīdu filtrē uz Nutsche filtra un žāvē gaisā. Iznākums ir 58 %.


Piezīme.
NMP var aizstāt ar DMSO, DMF, sulfolānu.
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Wow, tas izskatās tik viegli.. Ja es tikai gribētu meph es varētu spēlēt ar šo formulu ;)
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Vai kāds jau ir izmēģinājis šo recepti? kādi komentāri vai padomi? vai iznāk 50% produkta?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
paldies . Man ir piekļuve 2b3ch, bet šķidrs. es saprotu, ka viņš jau ir kādā šķīdinātājā, vai ne?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Labi, es saprotu . tātad man to vajadzētu sajaukt viens pret vienu ar dsmo?
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
Kaut kā aizveriet augšējo ieplūdes atveri un ļaujiet metilamīnam izplūst, lai tvertne neaizsprāgtu, vai arī labāk atstājiet to atvērtu, uzstādiet tikai termometru un maisītāju.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
vai šajā receptē nav norādīta nepareiza metilamīna vērtība? karstai sintēzei nevajadzētu būt vairāk par 8 l? Vai šim metilamīna pārpalikumam sintēzes laikā nmp vajadzētu būt mazākam?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Cik daudz galaprodukta jūs iegūstat ar šo Sinteze aptuveni ar šo recepti. Par cik nesagriezts/attīrīts mefedrons iziet tirgū par kg? Cik liela peļņas norma ir mefedronam. Nav jābūt precīzi, bet aptuveni.

Man nav nekādu zināšanu par mefedrona tirgu plašā mērogā. Esmu lasījis, ka tas arī ir diezgan pieprasīts? Es nedomāju lietotājus, bet gan cilvēkus, kuri to iegādājas savu iemeslu dēļ lielākos daudzumos.
 

dark_side_of_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2022
Messages
35
Reaction score
15
Points
8
viens jautājums par šajā reakcijā izmantoto metilamīna daudzumu. Vai 5 kg bk4 pietiek ar 8 l? mani aprēķini rāda, ka ir nepieciešami 14,8 l.

aprēķinu process: 1mol bk4 ir nepieciešams 5mol metilamīna. 5kg bk = 5000g. 5000g / 227g = 22mol bk4. 22 mol x 5 = 110 mol metilamīna. 110mol = 3416,6g ... Es izdarīju 33% reizes, jo 40% ūdens šķīdumā nekad nav tik daudz procentu. 10353 g jeb 14790 ml metilamīna ūdens šķīduma iznāk ...

šie 8l metilamīna ir apmēram trīs reizes vairāk par bk4. mani aprēķini ir ar pieckāršu pārpalikumu... vai pietiek ar trīskāršu?
 
Last edited:

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Noob jautājums;
mums ir jāsaglabā apakšējais slānis vai tas, kas ir virs tā ? :x
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pieprasījums un cenas ir atkarīgas no izejvielu vairumtirdzniecības iepirkumu apjoma un jūsu reģiona. Šī sintēze ir labi piemērota ražošanai lielos daudzumos (tonnu mēnesī un vairāk).
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
William kungs, lūdzu, vai mefedrons izskatās ļoti līdzīgs kokaīnam un vai tam ir tāda pati iedarbība? Un, ja to ievada mēlē, vai tas izraisa līdzību ar kokaīnu? paldies.
 
View previous replies…

deploy

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Tas ir stimulants, nevis anestēzijas līdzeklis
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
nē, ja jūs sajauksiet ar licodaīnu vai benzokaīnu, tad viņš iegūs tādu pašu efektu kā kokaīns
 

GaDjo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Sveiki,
Es esmu iesācējs un vēlos sākt ar šo sintēzi. Jūs man iesakāt sintezēt prekursorus pašam vai iegādāties tos (piemēram, fischersci)? Es gribu nelielu produkciju, ne vairāk kā 20 g.
 

GaDjo

Don't buy from me
New Member
Joined
May 15, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Lai veiktu kristalizāciju, ir nepieciešams pēdējais solis. Uzlieciet mefedrona pulveri uz 70% etanola/30% H2O (1 g mefedrona uz 3 ml). Vāra. Slikti uz kristalizācijas trauciņiem. Pagaidiet, līdz iztvaiko etanols un ūdens. Jūs esat ieguvuši mef' kristālus.
ja šķīdumā būs vairāk ūdens, jūsu akmeņi būs lielāki.
(recepte atrasta /d/drugmanufacture, nav pārbaudīta)
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Cik daudz metilamīna jūs galu galā izmantojāt cmc sintēzē?
 
Top