Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jūs varat izmantot līdzīgus daudzumus
 

Lucy123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, Viljams. Es saņēmu n-metil-2-pirolidona (NMP) cietvielu. Vai man to atšķaidīt ar ūdeni? Cik daudz? Liels paldies!
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Labi, paldies.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Mēs jau veicām veiksmīgu 3cmc sintēzi. Palīdzība bija ļoti pateicīga.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Apsveicu, draugs! Tu esi labākais! Vai pēc tik lieliskiem panākumiem vielu pakļaušanā jūs varētu dalīties ar saviem faniem unikālajā pieredzē par šo sintēzi? jo es jau apmēram mēnesi mēģinu iegūt niecīgu, bet veiksmīgu rezultātu 3cmc sintēzē, bet līdz šim man ir bijušas tikai fiasko. Esmu izmēģinājis jau 5 dažādus šķīdinātājus, personīgi žāvēju acetonu destilācijas ceļā un ar bezūdens magnija sulfātu, bet pēc paskābināšanas un ikdienas stikla 🥛ar produktu eksponēšanas🌡️ -20⁰C temperatūrā, nebija ne vēsts par kristalizāciju. Sakiet, lūdzu, sākuma vielas CAS numuru?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Šeit ir 3cmc rezultāts
 

Attachments

  • i4rM0FZRSW.jpg
    i4rM0FZRSW.jpg
    128 KB · Views: 490

Yavuz1453

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 15, 2022
Messages
11
Reaction score
18
Points
3
kungs, es gribu to pagatavot mājās vienatnē. vai to var pagatavot katliņā un kāds materiāls man būtu jāpērk, lūdzu, palīdziet man, ja jūs varat man palīdzēt, es būtu ļoti pateicīgs. paldies. paldies.
 

Lucy123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, Viljams,
Mainot 2-brom-4-metilpropiofenonu ar 2
bromo, 3-hloropropiofenonu iegūs 3cmc. Liels paldies!
 

Lucy123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Paldies Selassy! Domāju, ka man vajadzētu saglabāt tādas pašas proporcijas arī attiecībā uz pārējām vielām? Jāatzīst, ka man nav nekādu zināšanu ķīmijā.
Un vēl viens jautājums: Kā man vajadzētu kristalizēt galīgo rezultātu? Es patiešām pateicos par jūsu palīdzību!
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jā u var izmantot tos pašus daudzumus un proporcijas.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Kāds solis man jāveic, ja man vēl ir jāreaģē bromam ar 4-metilpropiofenonu. Kādā daudzumā šim apjomam? Vai man tam ir nepieciešams arī benzols?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Vai ir kāds aizstājējs, ko var izmantot benzola vietā? tas ir ļoti karcenogēns un gaistošs. ja nav, vai ir dzīvotspējīga tā sintēze plašā mērogā. nātrija benzonāts un nātrija hidroksīda destilācija man nešķiet dzīvotspējīga plašā mērogā. importēšana ir vienīgā iespēja? paldies.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
pagaidiet, kamēr sajutīsiet 2b4m smaržu. es labāk peldēšos benzolā
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Kāds ir šīs sintēzes shēmas mefedrona teorētiskais iznākums?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
40-60% Ir praktiski ieguvumi. Teorētiskie ir 100% =)
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Vai benzolu var aizstāt ar toluolu?
 

KWasd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
Labdien, esmu testējis šo sintēzi un man ir daži jautājumi par to:

Vai, pievienojot metilamīnu 40 % 3. punktā, to pievieno visu uzreiz, vai pa daļām, pārliecinoties, ka maisījums nepārsniedz 60 grādus?

2. 4. punktā minēts auksts tīrs ūdens, vai to var atdzesēt ar sauso ledu līdz šiem 3-5 grādiem C?

3. 8. punktā minēts ledusauksts acetons, vai tam var pievienot lielu daudzumu sausā ledus, lai to atdzesētu līdz -30 / -50 grādiem C?

4. 9. punktā ir minēts, ka viss tiek ievietots saldētavā, kāds tam ir mērķis un vai tas ir nepieciešams?


Kopumā es izmēģināju šo sintēzi, jāatzīst, ka tā darbojas un ir pasakaini vienkārša, ne mazāk es izmantoju acetonu 5-10 grādu C temperatūrā, padarot galaproduktu zilu un neiespējamu izskalot. Domāju, ka tas ir saistīts ar silto acetonu, 8. punktā, kas veido dimerus vai kādu citu piemaisījumu. Vai es to pareizi saprotu?

Es gribētu lūgt kādu, kas ir lietas kursā, atbildēt uz iepriekš minētajiem 4 jautājumiem. Sveicieni:
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki.
protams, ka tas
jā, bet ūdens pārvēršas ledū
Jā, bet jums nav nepieciešams izmantot tik aukstu acetonu. -5-10 *C ir pietiekami
Mērķis ir kristalizācija. Zema temperatūra palīdz no šķīduma izveidot mefedrona kristālus.
 
Top