Video instrukcijas.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video par p2p uz meth
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Video patiešām ir kaut kas tāds, kas BB forumu padara daudz inovatīvāku salīdzinājumā ar iepriekš pastāvējušajiem forumiem. Agrāk mēs uzskatījām zemas izšķirtspējas attēlus par kaut ko foršu. Tad parādījās BB videoklipi, un tie ne tikai bija cita formāta, bet tiem netrūka arī kvalitātes ziņā.

Skaidrs, ka pirms videoklipu filmēšanas tika veikta stohimetrijas optimizācija. Godīgi sakot, es esmu pārsteigts, ka forums vēl joprojām pastāv līdz šai dienai. Komanda acīmredzami par to ļoti rūpējas.

Uzjautrinoši, kā YouTube sāka dzēst videoklipus, tāpēc jūs pārgājāt uz īsformāta videoklipiem, atsaucoties uz faktisko forumu 😆. Smieklīgākais ir virsraksti, kurus burtiski varētu meklēt tikai cilvēki, kas zina, ko viņi meklē :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Atklāti sakot, esmu pārsteigts, ka youtube bija nepieciešams tik ilgs laiks, lai to izdarītu. Domāju, ka nodrošināt, lai viss viņu saturs atbilstu oficiālajai valdības apstiprinātajai domai, prasa daudz darba.

Tomēr, ja runājam nopietni, manuprāt, tas ir interesants lēmums. Ir citi ar video par narkotiku, sprāgstvielu un citu lietu izgatavošanu, bet tie, kurus esmu redzējis, skaidro, kā kaut ko darīt, viņi to faktiski nedara. Tas ir līdzīgi kā Monty Python "kā darīt suņu stilu"; tev ir atļauts to skaidrot televīzijā, bet tev nav atļauts to rādīt televīzijā.

Kā ir ar ziņu publicēšanu Rumble? Viņi sevi reklamē kā alternatīvu youtube cenzūrai.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Es tikko pamanīju, ka jūs to ievietojāt Rumble. Esmu ziņkārīgs, kas notiks. Es izlasīju satura politiku, un BBGate saturs, iespējams, pārkāpj 9. numuru.
"Saturs vai materiāli, kas veicina vai sniedz pamācošu informāciju par nelikumīgām darbībām, veicina kaitējumu vai ievainojumus kādai grupai, indivīdam vai cietsirdību pret dzīvniekiem, tostarp, bet ne tikai:"

Taču, no otras puses, viņi ir pazīstami kā vārda brīvības atbalstītāji.

Turklāt es redzēju, ka Russell Brand tur piedāvā raidījumu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jā, redzēsim, cik ilgi tas tur noturēsies :) Es domāju, ka YouTube īsformāta saturs būtu arī neprātīgs veids, kā palielināt forumu!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Sick! Es to atradu pa veco amfetamīna ceļu, izmantojot HGCL2 vietnē YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
MXE sintēze būtu ārkārtīgi vērtīga pasaulei, manuprāt.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Vai jūs varētu veikt aptvērumu par MAPS cGMP MDMA sintēzi, lai informācija būtu mazliet plašāka? Es domāju, ka tas varētu patiešām palīdzēt.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tuvākajā laikā mēs neplānojam sintezēt MDMA.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tas būtu ļoti interesanti, jo īpaši, lai redzētu produktu kvalitāti, ko jūs, puiši, varētu piedāvāt..es varu tikai iedomāties. :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ja kādam rodas problēmas ar videoklipu lejupielādi, noklikšķiniet ar peles labo pogu uz lejupielādes pogas un noklikšķiniet uz "Saglabāt kā." Progresa josla nedarbosies, bet tai vajadzētu pabeigt lejupielādi. Man tas nostrādāja, kad noklikšķinot uz pogas "Lejupielādēt video", tas neizdevās.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac mājas fermentācijas un reducēšanas procesi, lai mēs varētu vai nu ražot pseidoefedrīnu, vai norephedrīnu un padarīt metu atkal lielisku tas būtu fuck the dea un visi tie citi cocksuckers domā theve fucked mūs pirkt putting tht skava uz pseidoefedrīnu un ne bio fermentatori ir lēti, un ir laiks iemācīt cilvēkam, kā zvejot, lai viņš varētu sevi pabarot
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Pagaidām vēl nav pārliecinošu pierādījumu, ka ir vērts strādāt. Desmitiem cilvēku katru gadu publicē nepabeigtu dokumentāciju, bet neviens no viņiem nekad nenonāk līdz gatavam produktam, jo iznākumi un apstrāde ir tik neprātīgi briesmīgi.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Acīmredzot jums būs pienācīga izmēra bio fermentators, lai izveidotu kaut ko dzīvotspējīgu, bet tur lēti Es runāju par 5000 litru un vairāk, jums, iespējams, būtu nepieciešams, ka vai 10000 l, lai saražotu pietiekami daudz lpac, lai izgatavotu kg norephedrīna vai pseido lpac ražošanas process nav garš tas notiek pāris dienu laikā no dažiem patens Ive lasīt I no farmācijas kompānijas izmanto 100,Esmu redzējis kadrus no Indijas, kuros parādīti procesi no bioreaktora līdz gala produktam, bet nav formulas, ko tur izmanto un kā, kad ko pievienot, jo tas bija dokumentālā filmā, jo citādi viņi neizmantotu šo procesu, bet viņi to dara mega mērogā Es esmu diezgan pārliecināts, ka 5000 l bio maisījuma, lai izgatavotu pietiekami daudz lpac, lai izgatavotu kg gala produkta.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ļoti gribētos, lai būtu video par P2P sintēzi no benzaldehīda un metiletilketona (MEK).
Kā jūs zināt, metiletilketonu (MEK) var piegādāt ikviens no veikaliem, un jums ir arī video par benzaldehīda sintēzi.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Šajā vietnē esošajā rakstījumā ir nopietnas kļūdas. Ievērojot šo metodi, jūs diez vai iegūsiet jebkādu rezultātu. Pamatā pēdējais solis ir nepareizs. Veicot to, kā aprakstīts, jūs visu savu p2p pārvēršat tar. Pareizi ir pagatavot 10 % NaOH šķīdumu 50/50 ūdens/etanola maisījumā. Izmantojiet 500 ml šī maisījuma uz 100 g izejmateriāla. Nekarsē. Vienkārši maisiet 1 stundu, jūsu maisījums kļūst oranžs un sakarst. Labi samaisiet! Pēc 1 stundas produkts ir jāekstrahē un jāatbrīvojas no NaOH. Pretējā gadījumā jūsu p2p tiks zaudēts destilācijas laikā neatkarīgi no tā, vai ir vakuums vai nav.

Pat ja šī metode ir pareiza, tad labākajā gadījumā jūs iegūsiet aptuveni 35 % dzeltenuma. No izkristalizēta metilfenil-butenona (aprakstā nekas nav teikts par kristālu iegūšanu pirmajā posmā).

Pirmajā posmā ir arī kļūdas. Lai to izdarītu pareizi, ir jāsajauc benzaldehīds:mek 1:2 mol proporcija, jāatdzesē zem 5 grādiem, tad jāpievieno 20 g HCL gāzes uz 100 g benzaldehīda. Ne tikai "gāzi 1,5 h".

Lai šī reakcija pabeigtos, ir jāgaida 2 dienas. Tad, iespējams, jūs iegūsiet šajā rakstā aprakstīto dzelmi. Metilfenil-butenons ir jādestilē vakuumā, pēc tam jākristalizē.

Etiķskābes daudzums ir milzīgs, tās var izmantot divas reizes mazāk.

Un tā tālāk..
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Liels paldies par visu, ko jūs visi darāt.ive been a long time lurker.lol pavadīja desmitgades lasot beidzot gatavojas spert nākamo soli, pateicoties jums guys
 
Top